לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2007, 21:55
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מתי גולן - אחיתופל?? - קורא לועדת וינוגרד להתפטר

" תתפטרו!
למה אתם, הווינוגרדים, מחכים? עוד לא הלכתם הביתה?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.globes.co.il/serve/images/convert_author.gif]
מתי גולן
09:23 10/10/07

לא, הפעם אני לא מתכוון אליך, אהוד אולמרט; גם לא אליכם, אהוד ברק ושאול מופז ושאר חבריכם, אדריכלי הפיכתו של צה"ל לצבא כושל ומכשיל; הפעם אני מתכוון אליך, אליהו וינוגרד, אליך ואל חבריך בוועדה לחקירת מלחמת לבנון: רות גביזון, יחזקאל דרור, מנחם עינן, חיים נדל. קומו כאיש אחד ותגישו את התפטרותכם, כדי להפסיק את הביזיון הנקרא ועדת וינוגרד. תעשו את הדבר האחד והיחיד שיכול להציל במשהו את כבודכם - לכו הביתה. ... " גלובס
----------------------
למרות הזדהותי והסכמתי עם רוב הנאמר בכתבה, נראה לי שראוי להסתייג מהמסר המרכזי - ההמלצה לחברי הועדה להתפטר. מה שבטוח- אם חברי הועדה ינהגו כהצעת גולן, המרוויח הראשון והראשי מכך יהיה אולמרט! האם לכך כיוון המשורר - לעצת אחיתופל??

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 20:44
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "מתי גולן - אחיתופל?? - קורא לועדת וינוגרד להתפטר"

לגולן יש שיטה מצוינת. הוא מציג בעייה בצורה עיניינית ופתאום עושה פליק פלאק לאחור ומגיע למסקנות טובות מאד לאולמרט. למשל הוא חושב שאולמרט צריך היה לתתפטר בעקבות המלחמה אך הוא לא יכתוב שהתקשורת לא עושה כלום בכוון אלא הוא יאמר שהוועדה צריכה להתפטר וזליכה המושחת צריך ללכת הבייתה.
אני מניחה שהוא חבר של אולמרט אולי לא קרוב כמו לפיד אך מספיק קרוב לדעת על אוסף העטים שאולמרט קיבל (כולם מחברים א ישיים כמובן) ולחשוב שזה בסדר, תוך ציון העובדה שהוא לא לקח עט שנשלח אליו. הוא כמובן לא כתב על העטים אלא הגיב על הפרסום.
חבל שמי שנראה פעם עיתונאי אמיץ מתנהג כך. אם הוא חבר של אולמרט עדיף שלא יכתוב עליו ולא ירד לרמה של ה"עתונאים" הידועים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר