לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2007, 19:44
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
חוות דעת מרופא מומחה

שלום לכולם, הייתי כותב פה לפני חצי שנה בערך בבקשת עזרה לפרופיל. להזכיר, הפרופיל שלי עומד כרגע על 64 ואני מנסה כבר זמן רב להעלות אותו ל82 לפחות, הפרופיל התקבל על המטוריה מיקרוסקופית (המצאות דם, שאינה נראית לעין בלתי מזויינת, בשתן) עפ"י כל הבדיקות שביצעתי מצבי הבריאותי תקין לחלוטין למעט בבדיקות השתן בו יש ממצא מינימאלי של כדוריות דם אדומות בשתן. לאחרונה קיבלתי שתי חוות דעת ממומחים בתחום (נפרולוגים) הקובעים שאין שום רע במצבי להלן חוות הדעת:
הראשונה מפרופ' ברזיס, מומחה כליות מבית החולים האונברסיטאי של הדסה הר הצופים
'לכבוד וועדה רפואית צה"ל,
לכל המעוניין, למר מנחם ****** מצב כלייתי שפיר לחלוטין המתבטא רק במספר כדוריות אדומות בשתן ללא יתר לחץ דם, ללא הפרשת חלבון וללא פגיעה בתפקוד. המצב הזה מצדיק סעיף לקוי 25611 ופרופיל 97. בתודה ובברכה פרופ' מ. ברזיס, מומחה כליות'

השנייה מד"ר דוד דרמון, מומחה כליות מקופ"ח מכבי
'בתום בירור הממצא של המטוריה מיקרוסקופית:
פרט לממצא המינמלי של מספר כדוריות דם אדומות בבדיקות השתן אין שום עדות למחלת כליה משמעותית.
תפקוד בכליה תקין לחלוטין, אין פרואטינוריה, אין מחלת כליה משפחתית, US הכליות תקין, אין הפרשת יתר של סידן בשתן. אין לממצא שום משמעות פטולוגית בעלת משמעות ואין צורך בהעמקת הבירור.
אין שום מגבלה בפעילות גופנית.'

עכשיו שאלתי היא כמה שוות חוות הדעת האלה מבחינת הצבא ואם לעובדה שאחד מהם הוא פרופ' (שלמיטב ידיעתי נחשב ליותר מד"ר) יש אפשרות לעזור לי?
תודה לכל העונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר