לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2007, 09:10
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מידע למרות שוויון מלא לשני המינים, הגברים לא יוכלו להוליד ילדים ולא להניק אותם

חדש בצה"ל: כל היחידות, לשני המינים

יום שני, 17 בספטמבר 2007, 9:38 מאת: דני ליבר, מערכת וואלה!

ועדה שמינה האלוף שטרן המליצה לאחד את תנאי השירות לנשים וגברים. רק שר הביטחון יוכל למנוע מנשים לשרת ביחידות מסוימות

ועדה שמינה ראש אגף משאבי אנוש בצה"ל האלוף אלעזר שטרן המליצה לאחד את התנאים של שני המינים, ולתת להם הזדמנות שווה לשרת בכל היחידות. בראש הוועדה עמד האלוף יהודה שגב ואנשי אקדמיה, צבא ולוגיסטיקה.

עוד המליצה הוועדה, כי לא יהיו יחידות בצה"ל שבהם לא יוכלו לשרת נשים ומשך השירות לשני המינים יהיה זהה. בקול ישראל דווח, כי ניתן יהיה למנוע מנשים לשרת ביחידות מסוימות רק באישור שר הביטחון. בנוסף קבעה הוועדה כי הסיכון של נפילה בשבי לא יישקל בצירופן של נשים ליחידות קרביות.

בתוך כך, המליצה הוועדה לזנוח את מודל כוח האדם הקיים בצה"ל, שמתבסס קודם כל על מינו של המתגייס וממליצה שמסקנותיה ייושמו תוך חמש שנים. מדובר צה"ל נמסר בתגובה, כי "צה"ל פועל למיצוי מרבי של אנשיו כל העת ומעודד עשייה זו". עוד נמסר, כי הועדה תסיים את עבודתה בקרוב, אז תציג את ההמלצות ואת הדרכים ליישמן.

המדינה בבעייה דמוגרפית חמורה ביותר, והארכת השירות של הבנות לעוד שנה, יזיק למדינה פי כמה יותר מאשר התועלת משירותן בצבא.

ציטוט:

http://www.ynet.co.il/Ext/App/TalkB...85988-4,00.html

האחיותיכם ,תצאנה למלחמה ואתם תשבו פה.

לפני זמן מה אשתי היתה בהריון. ההריון לא היה כל כך קל, אבל אשתי קיבלה את זה בהבנה. אני לעומת זה אכלתי לעצמי את הלב וגם הרגשתי מקופח: למה כל העול של ההריון נופל על הנשים, הגברים רק ... וזהו. אולי אפשר משהו לעזור, זה טוב שהולכים לעבוד, אבל מה זה לעבוד עם אבנים, עצים וכדומה, לעומת זה נשים יש להם כזאת זכות שמגדלות תינוק בתוך הגוף שלהם.

אחרי זה כשהגיע הלידה, הייתי במחלקת היולדות - זה היה אצלי פעם ראשונה. שמעתי צרחות: 'אני מתה..' וכדומה, ומיד אחרי זה הקול הנשי נפסק ומתחלף לבכי של תינוק קטן שרק עכשיו נולד. חשבתי לעצמי: זה ממש כמו שדה קרב, אבל רק כאלו 'מלחמות' הייתי אוהב, הלוואי. חשבתי עוד 'האחיותיכם תצאנה למלחמה ואתם תשבו פה', איפה המצפון שלך? למה אתה לא משתתף בזה?, אבל מה יכולתי לעשות. כמעט שרציתי לבקש מהרופאים שיילדו אותי, אבל חשבתי שהם יחשבו אותי למשוגע...

אחרי זה התקנאתי באשתי שרק היא מניקה את התינוקת. הנחמה שלי היתה שבסופו של דבר אנחנו כולנו משפחה אחת והגאווה של אחד זה גאווה של כולנו, ובמיוחד שהתינוקת - הבת שלנו תגדל וגם היא תהיה אמא ולוחמת אמיצה בגידול ילדים - הדור הבא שלנו.

בואו לא נאריך בזה. 'המלחמות' של הנשים: לידת ילדים, גידולם וחינוכם הרבה יותר נעימים ויותר חשובים ממלחמות הגברים בשדה הקרב. ואלו שמנסות לבקש להיכנס לטנק ולהידמות לגברים - משפילים את עצמם ועושים מעצמם צחוק בדיוק כמו גבר שיבקש ללדת תינוק ועוד יותר.
http://www.ynet.co.il/Ext/App/TalkB...85988-4,00.html

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 17-09-2007 בשעה 09:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר