לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2007, 21:52
  FaTaL VIRUS FaTaL VIRUS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.02
מחשב נהיה איטי אחרי פירמוט..

יש לי דיסק קשיח אחד עם שתי כוננים. על אחד וינדוס והוא מסוג FAT32 והוא 10 ג'יגה ועל אחד כל השאר והוא מסוג NTFS והוא 140 ג'יגה. לאחר שפירמטתי את את הכונן עם הוינדוס, כל התוכנות והמשחקים התחילו לפעול לאט בכ-50% ואפילו יותר. משחק אחד למשל שעבד אצלי מצוין לפני הפירמוט, אחרי הפירמוט(התקנתי אותו מחדש אבל התוצאה עדיין הייתה זהה) הוא נתקע כל איזה חצי דקה(כל ההגדרות זהות). כמו כן, לפני הפירמוט עשיתי EXTRACT של 700 מגה למשל תוך 40 שניות ועכשיו זה לוקח דקה ו-40 שניות.
ד"א, המשחק, ה-EXTRACTים וכל השאר עשיתי על הכונן שלא פורמט.
לכן, החלטתי לעשות CHKDSK לכונן הלא מפורמט כדי אולי לנסות לסדר את הבעיה(עשיתי למעשה גם CHKDSK על הכונן שפורמט וזה עבר די מהר ובהצלחה אבל לא הביא שום דבר)משום שאולי הפירמוט יצר איזשהם בעיות בין שני הכוננים. אולם, לאחר שהסריקה הגיעה לשלב הרביעי, זה נתקע כל הזמן ב-19%(הסריקה מתבצעת לא מתוך הוינדוס). המחשב בעצם חושב כל הזמן אבל זה לא זז מ-19%(השארתי את זה לאיזה 10 שעות וזה עדיין היה ב-19%). לאחר מכן, הבנתי שהסריקה לא תלך, אז רציתי לעשות איחוי. זה לעומת זאת התבצע תוך בערך חצי שעה אבל זה לא הביא כלום. כשהשוותי את הדו"ח לפני האיחוי ואחרי, הוא היה כמעט אותו דבר. למעשה, היה אפילו יותר DEFRAGMENTATION מאשר לפני האיחוי. עשיתי את האיחוי עוד כמה פעמים ושהיו מלווים בהפעלות מחדש של המחשב, אבל שום דבר לא השתנה.
עשיתי עכשיו ניסיון אחד ואני בטוח שהבעיה היא בכונן הלא מפורמט. הניסיון היה לעשות EXTRACT לקובץ אחד של בערך 600 מגה בשני הכוננים ולבדוק אם זה התבצע בזמן שונה. בכונן הלא מפורמט הפעולה לקחה מעל ל-3 דקות(כיביתי אחרי 3 דקות בעצמי וזה עדיין לא סיים). בכונן המפורמט זה לקח דקה אחת.
בנוסף, כזה דבר גם קרה למחשב נוסף שבו עשיתי את אותו הדבר. כלומר, פירמוט של הכונן של הוינדוס שהיה גם FAT32 ובגודל 10 ג'יגה נראה לי ועוד כונן NTFS בגודל 30 ג'יגה אם אני זוכר נכון.
לכן, תהיתי איך אפשר לפתור את הבעיה...

נערך לאחרונה ע"י FaTaL VIRUS בתאריך 11-09-2007 בשעה 21:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר