לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2007, 13:30
  alex188 alex188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
מתנה למפקדת, מצלמה בטירונות, תואר פנייה והשבוע האחרון לטירונות

שלום

א. אנחנו נכנסים עכשיו לשבוע האחרון של הטירונות במחנה 80 מישהו יודע מה מצפה לנו?

ב.
האם זה מקובל לקנות שי למפקדת לקראת סוף הטירונות? כי היא הייתה ממש נחמדה ועזרה לנו בהשוואה ל: "תפתחו שעונים" הסמלת כמובן, שהיא הבת של השטן או אולי השטן בעצמו אנחנו עוד לא סגורים על זה. ואם כן יש למישהו רעיונות?

ג.
אמרו שבשבוע האחרון להביא מצלמות אבל אני הלכתי לאיבוד
כי עכשיו אנחנו נכנסים לשבוע וחצי האחרונים למה וחצי? כי שלושה ימים אחרי יום שבת אנחנו רק מחזירים ציוד נשקים וטקס השבעה ככה שזה לא ממש שבוע , אז אפשר להקטין ראש ולהביא כבר ממחר מצלמה? כי אחר כך לא יהיה מה לצלם... נצלם איך אנחנו מחזירים נשקים ?!

ד. אנחנו מרכיבים עכשיו איזו ברכה ולא יודעים איך לפנות למפקדת בשמה הפרטי "מורן היקרה" או "מפקדת היקרה," מה אתם אומרים?

TNX

נערך לאחרונה ע"י alex188 בתאריך 31-08-2007 בשעה 13:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 08:30
  The Arcane The Arcane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "מתנה למפקדת, מצלמה בטירונות, תואר פנייה והשבוע האחרון לטירונות"

שמע, בגלל שאף אחד עוד לא ענה כמו שצריך, אני אתן לך את דעתי האישית, אבל חשוב שתדע שזאת רק דעתי ולא יותר מזה, בסופו של דבר תעשו מה שבא לכם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alex188
שלום

א. אנחנו נכנסים עכשיו לשבוע האחרון של הטירונות במחנה 80 מישהו יודע מה מצפה לנו?

הטירונות שלי הייתה נורא מזמן אז אני באמת לא זוכר... טקס סיום אני מניח .

ב.
האם זה מקובל לקנות שי למפקדת לקראת סוף הטירונות? כי היא הייתה ממש נחמדה ועזרה לנו בהשוואה ל: "תפתחו שעונים" הסמלת כמובן, שהיא הבת של השטן או אולי השטן בעצמו אנחנו עוד לא סגורים על זה. ואם כן יש למישהו רעיונות?

הדבר לא מקובל כלל לפי מה שאני יודע, ובמיוחד לא בטירונות 02. זאת טירונות ממש קצרה, הקשר שלכם עם המפקדים כל כך זניח ולא משמעותי, אחרי שתעזבו יהיה לה קצת זמן לנוח ואז הופ, מחזור חדש, וחוזר חלילה. אתם בחיים לא תראו אותה אחרי הטירונות והיא בחיים לא תראה אתכם. אם הטירונות לא השתנתה מאז שאני עברתי אותה, לא תהיה בכלל שבירת דיסטנס, רק טקס סיום ואז דוחפים אתכם על האוטובוסים ולהתראות.

ג.
אמרו שבשבוע האחרון להביא מצלמות אבל אני הלכתי לאיבוד
כי עכשיו אנחנו נכנסים לשבוע וחצי האחרונים למה וחצי? כי שלושה ימים אחרי יום שבת אנחנו רק מחזירים ציוד נשקים וטקס השבעה ככה שזה לא ממש שבוע , אז אפשר להקטין ראש ולהביא כבר ממחר מצלמה? כי אחר כך לא יהיה מה לצלם... נצלם איך אנחנו מחזירים נשקים ?!

אם אין לך מה לצלם, אל תביא. אם אתה סוגר שבת לפני הטקס, תביא. אם לא, תביא אחרי השבת שלפני הטקס, אלא אם כן אתה חושב שיש לך מה לצלם גם לפניו. או שתביא אותה ותשאיר בתיק. זאת באמת שאלה שלא יכולת לענות לעצמך?

ד. אנחנו מרכיבים עכשיו איזו ברכה ולא יודעים איך לפנות למפקדת בשמה הפרטי "מורן היקרה" או "מפקדת היקרה," מה אתם אומרים?

ראה תשובה לסעיף ב'. זה ממש לא משנה, איך שנשמע לכם, יפה יותר או צבאי יותר או שניהם...

TNX
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר