לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2007, 09:55
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "ראיתי את זה..."

קוביבי שלום רב,

1. אתה צודק, הוא לא בחור רשמי ממיקרוסופט, אבל הוא ניזון (לפחות לפי מה שהוא סיפר לי) מאנשי קשר ב- MS ומקורביהם.

2. אולי לי ולך הוא לא חידש כלום, אבל מי שמתעניין יכול להתחיל לחפש מידע בקישור הזה, או שכולם מכירים את החומר ואז באמת הקישור לא יעיל .

3. מיקרוסופט לא מעוניינת לדבר רשמית על Windows 7 עם אנשים כרגע, אז לצערי זו אחת מן האפשרויות היחידות לקבלת מידע על הנ"ל. (אגב, גם בארץ הפרטנרים של MS לא יודעים מה הם בדיוק עושים... בלי שום קשר לצערי לזה שהם קשורים ל- MS, היית צריך לראות מרצה שלא יודע אם אפשרות ספציפית קיימת במוצר כלשהו במהלך הדרכה [לא שהוא עשה את זה מאחורי הקלעים], בודק את זה ואומר: "וואו, לא ידעתי שזה קיים" [לא שאני אומר שהוא צריך לדעת הכול, אבל דברים בסייסים חייב, כמו לדוג' ב- DNS להכיר את ה- ZONES אבל לא לזכור בע"פ את הכפתורים שאתה לוחץ קליק ימני על שרת עם האופציות] אחרי שנוכח אחד בהדרכה העיר לו על כך. אז תאמין לי שאני הייתי סומך על פאול ועל אחרים ודומים כמו סטיבן בינק וכו').

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2007, 22:19
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
נשמע כמו מכתב רשמי.. :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Netanel Ben-Shushan שמתחילה ב "קוביבי שלום רב, 1. אתה..."

צודק, זה בהחלט מחדש למי שלא מתעניין וקורא לעומק, אבל עדיין מדאיג קצת נושא האמינות..
אני די בטוח שהוא לא רחוק מהאמת, אבל אחרי האכזבה שלי מהwinfs בשנים האחרונות, לא הייתי רוצה שעוד מישהו יצפה למשהו בגלל הערכות בלי לדעת שהן הערכות.

לגבי חוסר ידע... זה יכול לנבוע מכמה גורמים, אני יודע שאני נתקלתי דווקא בדוגמה הפוכה, שמישהו היה בטוח שקיימת פונקציונליות מסויימת בחלונות 2003 והרצה עליה ארוכות (כי היא באמת יכולת מעולה, תחשוב על geocluster בלי צורך ב geostorage) אבל בדיעבד הסתבר שהוא טעה

צריך לעשות משהו בקשר לזה...

ישן 11-08-2007, 23:25
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "נשמע כמו מכתב רשמי.. :)"

הי קוביבי,

1. אני משתדל לכתוב בצורה רשמית, מה גם שאופן וצורת הדיבור שלי הן די ממלכתיות (ככה טוענים, מקורבים אליי טוענים שהקול שלי מזכיר את הקול של מלאכי חזקיה במהלך דיבור רשמי ולא אישי, זה לא שאני בא לדוד שלי ואומר לו "שלום רב, מה שלומך? טוב, תודה" וכן הלאה) וגם צורת הלבוש שלי (לפעמים אני הולך לימי עיון ומתלבש בצורה שחושבים שאני המרצה ) - אבל זה דבר שמקרין החוצה וחשוב להתנהג ככה.

2. אני לא יודע אם WinFS היא אכזבה כרגע, כי אני לצערי די מאוכזב מכמה דברים (שאין לי בעיה לספר לך עליהם בהודעה פרטית) ככה שיכול להיות שההתעכבות של ה- FS החדשה יכול להיות לטובה, בשביל לתקן את הרושם שנגרם לה ב- Alpha וב- Beta המוקדמות.

3. מעניין מי היה המרצה שלך, אני הייתי ביום עיון ב- MS לא מזמן, והמרצה לא הגיע (נראה לי) מאורגן, הוא אמר לנו בסוף "חבל שאין לי פה סרטון שהייתי יכול להראות לכם איך זה פועל", קמתי, הצעתי את עצמי וקישרתי בין הקהל לסרטון המבוקש, פשוט חבל שככה מרצה מתנהל. מה גם, ששאלו אותו שאלות והוא ניחש, או שפתאום הוא אמר "וואו, זה חדש לי" כאשר הוא קיבל הערה על Checkbox במסך... זה לצערי מה שקורה, שלוקחים מצגת שעובד MS ברדמונד כתב, משנים בסה"כ את השם, TITLE ומייל לזה של המרצה ומרצים...

4. אפרופו ידע, לפי דעתי, אם בנאדם מתכונן להדרכה\ייעוץ, תקרא את החומר לפני שאתה מדבר, שלא תעשה צחוק מעצמך. ולצערי ישראלים נוטים לזרוק את הדוקומנטציה הענקית ולנסות לפעול לבד... - זו הערה שאני אומר לכולם (לא אליך אישית חלילה, אלא באופן כללי)

5. ד"א, בנוגע ל- Windows 7, אני מקווה שהפעם הם יתפסו קצת ראש מהטעויות של VISTA ויבטלו כמה דברים שקיימים ב- VISTA, הלוואי.

נערך לאחרונה ע"י Netanel Ben-Shushan בתאריך 11-08-2007 בשעה 23:27.
ישן 12-08-2007, 18:35
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
לא אוהב מכתבים רשמיים...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Netanel Ben-Shushan שמתחילה ב "הי קוביבי, 1. אני משתדל..."

גורם לי להרגיש מבוגר מידי
הWINFS כן מאכזב, כי הרעיון והכיוון שאפשר לקחת אותו היה יכול להיות ממש טוב, וסתם עצרו את זה באמצע אז, אבל אז יצא ה powershell שדי כיפר

המרצה שלי הוא עדיין אחד האנשים במיקרוסופט (אז הוא לא היה עובד שלהם) שאני יותר מעריך, סתם הקטע הזה היה מוזר שמתלהבים ממשהו לפני שמוודאים שהוא קיים (אני גם עושה את זה לפעמים, אבל לא בפני קבוצה של אנשים שאני מרצה להם )

הwindows 7 יהיה מעניין, אבל לפי הקולות שנשמעים הוא יהיה לויסטא כמו ש98 היה ל95, בלי הרבה חידושים, אבל הרבה שיפצורים בGUI ואולי שיפור בביצועים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר