לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 22:37
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
שאלוהים ייקח את NVIDIA

כמו תמיד אני מתפתה להתקין את מנהל ההתקן החדש של NVIDIA, וכמו תמיד אני מקלל אותם, אותי ואת מי שנותן לליצנים האלה תו WHQL מבלי לבדוק אותם.

התקנתי את גרסת 162.18, שיצאה ב-26/07/2007 (לגרסה הקודמת קוראים 97.84... החבר'ה האלה לא יודעים אפילו לספור), ובא לי לשרוף משהו.

קודם כל, גרסת ה-U.S. English (ברירת המחדל להורדה) פותחת לוח בקרה מאוחד, לאחר מעל חמש שניות של המתנה. מדובר בלוח המאוחד המכוער ביותר שראיתי מימיי. תורמת לתחושה זו העובדה שהוא כולו בעברית (!), אבל בכתיב עם כיוון הפוך (שני סימני קריאה) או בכתיב מראה (שלושה סימני קריאה, למי שרוצה): כל הכותרות מופיעות כאילו שיקפו אותן במראה, וכל שאר הטקסט מיושר לכיוון הלא-נכון (אולי מהנדסי מיקרוסופט סייעו לעמיתיהם ב-NVIDIA?).

אין שום אפשרות לשנות שפה. אין שום אפשרות להבין מדוע נבחרה השפה הלא נכונה. למעשה, נדמה כי התרגום עבר כמה גלגולים בדרך, והוא מזכיר יותר עוגיית-מזל סינית מאשר תפריט בקרה. הביצועים, אגב, בהתאם.

ואם לא די בזה, הרי שאם רוצים לעשות שימוש באופציה מובנית בתפריט ("עקוב אחר הטמפרטורה"), צריך להוריד עוד קובץ התקנה ששוקל כמעט כמו ההתקנה המקורית. טמטום כזה נדיר לפגוש. כמובן שבהתאם למסורת של NVIDIA יש כשלושה (אולי ארבעה) תפריטים חופפים לחלוטין, שמגדירים בדיוק את אותו-הדבר.

NVIDIA מגדילים לעשות, ותחת התפריט "הגדרות מתקדמות" אפשר לבחור, שימו לב, באפשרות לעבור למצב *רגיל*. כלומר, ההגדרות הן כבר מתקדמות (נגיד), ואפשר רק לסרס אותן - הן פשוט לא תופענה. איך הם חשבו על זה? פטנט.

הלאה, בחירה באופציה "הפעל את אשף מיטוב התצוגה" משמעה "הפעל משהו מגניב כזה, שגורם לאחד המסכים שלך להבהב בלי שליטה ותו לא". ממש מסיבה ביער.

והכי מעצבן, אם כל הנ"ל לא הספיק למתקין המיואש - בחירה באייקון על שולחן העבודה הראשי שלי גורמת לשולחן העבודה השני שלי להבהב במשך חצי-שניה. גם כפתור ימני. זה משהו שגם המטומטים של NVIDIA לא יכולים לפספס. אני מתקשה להבין את התופעה.

בקיצור, מנהלי ההתקן של NVIDIA משוחררים עם בקרת איכות שהייתה גורמת לפועלי מפעל לאדה להסמיק ולקלל ברוסית. הכי טוב - להתקין לא את הגרסה החדשה ביותר, ולא את השנייה החדשה ביותר, אלא את השלישית. וגם אז על מחשב של מישהו ששונאים מאוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 22:56
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "שאלוהים ייקח את NVIDIA"

לגבי העברית - הדבר נובע בד"כ מהעובדה שתוכנות רבות מתעלמות מבחירת המשתמש שמתקין אותן (אז מה אם הוא בחר?) - ומתייחסות אך ורק למשתנה הסביבה של השפה של המערכת (תחת Regional Settings & Languages או איך שזה נקרא - אני לא זוכר...). לכן חשוב מאוד שכל חלונות תהיה מוגדרת ל locale אנגלי (אין בעייה עם לכתוב שהמיקום הוא ישראל ב timezone - זה לא משפיע...) - ואת התמיכה בעברית רק על ידי התקנת התמיכה ל"שפות מסובכות" (complex בלשון מיקרוסופט במהלך התקנת המע") והוספת השפה המתאימה בפריסת לוח המקשים.

יש עוד אפליקציות רבות שמתחרפנות מהגדרת עברית כברירת מחדל...

ישן 17-08-2007, 00:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "זה בדיוק איך שמוגדר אצלי, מאז..."

מעניין אותי לראות את המסך של ה regional settings שלך, כולל כל ה Advanced למיניהם.

אפשרות נוספת (והזויה יותר) - זה שהוא לוקח את זה מה Languages של אקספלורר (או בתרגום לעברית: מה שמוגדר לאקספלורר לשליחת הכותר Accept-Language בבקשות HTTP...) - נדמה לי שאלו שני המקומות בחלונות שבהם יש כפייה של שפה.

אפשרות נוספת - המחשב שלך היה בעבר עם הגדרות regional של עברית. משהו מההגדרה של ההתקנה תמיד נשאר (מנסיוני) - ואין דרך להעלים כל זכר לכך (מלבד, כמובן, התקנה מחדש של המע"ה...)

לגבי הקומפלקס... אם אני זוכר נכון, המשפט הוא משהו כמו:

Install support for complex languages (including Thai) ... something something right-to-left something...

אולי אני טועה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר