לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2007, 15:49
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
הסיפור שלי- חתימת בן יחיד ולשכת גיוס

הייתי רוצה לשתף אותכם בסיטואציה המעניינת שאני נמצא בה בחודש מרץ הורי חתמו על הצהרת התנדבות שלי לשרות קרבי (אני בן יחיד) (אחרי חודשים של מסע שכנועים ריבים ועצבים אלא שעברו את זה יודעים) שלחתי ללשכת הגיוס פקס של ההצהרה אחרי חודש הם ביקשו לשלוח להם את ההצהרה המקורית שלחתי לפני כחודשיים קיבלתי מכתב מלשכ"ג שבו כתוב שהיעד בהצהרה אינו תקין.
מה שכתוב ביעד : חטיבות החי"ר מלבד כפיר זה מה שהעורך דין כתב והכוונה היא לכל חטיבות (גולני גבעתי נח"ל צנחנים) חוץ מכפיר זה מה שאני רוצה. יעני שלא ישבצו אותי בכפיר כל השאר אני מסכים.
אחרי ברורים חוזרים ונשנים נאמר לי על ידי קצינת ת"ש בלשכת גיוס חיפה שאצטרך להצהיר שוב (לחתום שוב) דבר שהוא אבסורדי כי אין לי את הכח לעבור את כל מסע השכנועים אם ההורים היה מספיק קשה לשכנע אותם לנסוע פעם אחת לחתום.
הסברתי את זה ללשכ"ג לקצינת ת"ש אבל מסתבר שלא אכפת להם בשיא העצבים כבר כמעט צעקתי ואמרתי שאני לא אהיה ג'ובניק אם לא קרבי אז כלא.
אבל זה לא גרם לאף אחד בלשכת גיוס לרצות לעזור לי ואני מקבל כל הזמן אותה תשובה להצהיר שוב.
אני מבקש מחברי הפורום אלא שמכירים אנשים/יכולים להזיז דברים בלשכ"ג לעזור לי אני נמצא עם הגב לקיר ולא יודע מה לעשות כבר אני רוצה למצות את כל האפשרויות לפני שאני מכריח את הורי לנסוע שוב ולעבור את כל מסע השכנועים המטורף הזה.
בבקשה עזרו לי כל מי שיש לו קצה חוט של פתרון שיגיד בפומבי או בפרטי לא משנה תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר