לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2005, 17:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בעיה שהיתה לי עם מסך LCD אחרי התקנה על CRT

לא יודע אם קרה לכם, אבל ראיתי את אחת הבעיות מחשב הכי מוזרות אי פעם השבוע.

התקנתי מחשב (מבוסס AMD Athlon 64 +3000) תוך כדי שאני עובד על מסך CRT פשוט של "מאג". כמו תמיד, אחרי התקנת חלונות (XP), דרייברים, משחקים וכל מה שצריך - גיביתי את המצב ע"י גוסט של נורטון, והבאתי את המחשב ללקוח. כשהנ"ל הרכיב הכל בבית, הוא הודיע לי שהמחשב לא עובד. הוא מנסה להעלות את החלונות, וכל הזמן עושה לו ריסטרטים. ההבדל היחיד בין 2 המצבים, הוא שאני התקנתי על מסך CRT רגיל, ומכרתי לו מסך LCD. כשהוא הרכיב את המחשב, הוא מין הסתם השתמש במסך ה LCD שלו.
לקחתי את המחשב אלי לבדוק מה הבעיה (עם המסך), ואכן - המחשב עושה ריסטים על ימין ועל שמאל. וזה מוזר, כי בהתקנה, לא רק שהוא רץ מעולה, גם שיחקתי בו קצת אנריל 2004, ו "Enter the Matrix" והמשחקים עבדו מעולה, תוך שימוש בהאצת חומרה של הרדאון, והכל. טוב, החלטתי שמשהו נדפק בחלונות, ובכלל שגם אחרי שימוש בקובץ גוסט שיצרתי, הוא עדיין עשה ריסטרטים, התקנתי מחדש את החלונות.
הכל רץ חלק עד הנקודה בה התקנתי את הדרייברים של הרדאון ואז הכל התבלגן שוב. ריסטרטים ובלאגנים. חשבתי שהלך הרדאון, ואפילו שלחתי מכתב ל ATI בבקשה לעזרה (אחרי שהורדתי את הדרייברים הכי חדשים מהאתר שלהם). ובגלל שמסך זה מכשיר טיפש, כמו עכבר, החלטתי שהבעיה היא חומרתית ברדאון, וכי עלי להחליף אותו בחדש.

משהו היה לי מאוד חשוב בכל הסיפור הזה, כי המחשב עבד מעולה, ופתאום הוא לא מצליח לזוז. ניתקתי את ה LCD ושמתי מסך CRT רגיל. ביצעתי את הגוסט המקורי שלי, והמחשב עבד מצויין! הלכתי למנהל התקנים, ומחקתי את סוג המסך תחת MONITOR (קודם חשבתי שהבעיה בכ.מסך, ומחקתי את הרדאון). כיביתי את המחשב, חיברתי את ה LCD - והכל עובד מעולה. הוא זיהה את ה LCD כמסך פלאג-אנד-פריי פשוט, והכל עובד טוב. גם אנריל, גם חלונות, גם אינטרנט...

זו ללא ספק - התקלה המוזרה ביותר שאי פעם נתקלתי בה.
מסך ה LCD של פרוויו (את מי שזה מעניין)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2005, 18:21
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
60Hz אתה מתכוון...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מה זאת אומרת?"

אנשים לא מקפידים על יחידות

לא שמעתי על בעיה דומה לצערי, כל מי שנמצא בפורום הזה, היה לו מסך CRT והוא החליף ל LCD מעולם לא התלונן על בעיה דומה...

יכול להיות שכרטיס המסך תקול, אך אין לשלול על הסף את האפשרות שווינדוז פשוט מטומטם.

לסיכום, כדי להבהיר, קראתי איפשהו מה היה קורה אם מערכות הפעלה היו חברות תעופה:

Windows Air:
הנוסעים נכנסים לטרמינל משוכלל ומפואר ומוסעים אל עבר שרוול הכניסה למטוס הענק והמדהים, נהנים מסרטים, שירים, כיבוד ובידור, המטוס ממריא בקלילות וב 30,000 רגל באוויר - המטוס מתפוצץ בלי שום סיבה נראית לעין...

מקווה שהמסר הועבר

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 18-02-2005, 00:10
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
תפוחים, פה בדיוק קבור הכלב
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אכן, זה מה שזה היה כנראה, בפעם הבאה או שתתקין"

חשבתי שהיתה בעיה בחלזונות איכס פי, אז התקנתי מחדש את החלונות, על המסך LCD. הבעיה חזרה אלי, כאשר התקנתי את הדרייברים של הרדאון (הייתי על 60 הרץ, ברזולוציה 1024 על 768). ולא הבנתי, איך דבר כזה קורה.

באג של חלונות ללא ספק.
בפעם הבאה שאני מערבב מסכי LCD אני אסיר את מנהל ההתקן של ה CRT שאני מתקין איתו, פותח את האריזה של ה LCD, מוודא שזה עובד כמו שצריך, ומחזיר לקרטונים. בחיים לא הייתי צריך לפתוח קרטון של מסך לפני מכירה ללקוח. אבל מעכשיו, זה מה שאני אעשה תמיד. לא רוצה שעוד אחד יתבאס על מחשב שאני מוכר לו, שלא עובד (לאן עוד נגיע?? אולי גם אצטרך לבדוק את העכבר, הרמקולים והמקלדת?)

תודה תפוחים, וקיל מאשין על התגובות.
מקווה שגם אתם למדם משהו מהנסיון המוזר שלי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר