לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2007, 23:45
  Kof Canabis Kof Canabis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מאור122 שמתחילה ב "מבחנים לפרויקט שחקים"

לא יודע איזה מבחנים מתאימים לאיזה מסלול (אחד מחמשת המסלולים בשחקים, או מסלול חבצלות), אבל אלו המבחנים שיש ביום המיונים:

א. מבחן ידע כללי.
ב. מבחן על תורת הגרפים (ענף במתמטיקה).
ג. מבחן על יחסים (ענף במתמטיקה בתורת הקבוצות).
ד. מבחן ידע אקטואלי.
ה. מבחן שלשות מילים (היחידי שהוא לא אמריקאי. מקבלים 3 מילים, וצריך למצוא מילה רביעית שבצירוף המילה לכל אחת מ3 המילים הקודמות, יתקבל צירוף כלשהו בעל שתי מילים המהווה ביטוי מוכר).
ו. מבחן יחסי גומלין (מתארים קשרים בין חברי קבוצה כלשהי, למשל מרחקים ביניהם, ושואלים שאלות שהתשובות אליהן אמורות להעשות בעזרת הקשרים, למשל מהו המרחק הקצר ביותר בין א' לה'. רצוי מאוד להשתמש בטיוטה למבחן הזה).
ז. מבחן תכנות (לא צריך ידע מקדים בתכנות. מתארים מכונה פשוטה, כמה פקודות פשוטות, ומציגים בפניך תוכניות [קוד, רצף של פקודות], ושואלים לגביהן שאלות).
ח. מבחן קידום (אני חושב שזה השם. בשבילי זה היה המבחן הכי קשה. נותנים לך משוואה במאונך עם פעולת חשבון פשוטה [חיבור, חיסור, כפל, חילוק] - שוב, במאונך - ומסתירים את מרבית הספרות בכוכבית, ואחת מהן גם בסימן שאלה. אתה אמור לפענח מהי הספרה שבסימן השאלה).
ט. מבחן סדרות אותיות (נותנים לך סדרה של אותיות. אתה אמור למצוא חוקיות בסדרה ולקבוע מהי האות הבאה ברצף. אין שם יותר מדי רעיונות מקוריים, אני מניח שאם יש לך את הבסיס, תצליח את הרוב).
י. מבחן שפה מלאכותית (מתארים לך שפה מומצאת, שנכתבת באותיות גדולות של השפה האנגלית. אין חשיבות למילים, מספקים לך מילון מדויק, אך יש חשיבות לסוגי סיומות - אתה אמור לתרגם קטעים ובכל פעם לקבוע איזו סיומת מתאימה למילה - ויש כמה סוגים של סיומות שהם יתארו).

הרבה מבחנים, הרבה זמן. אני חושב שהמינימום זה 7-8 שעות. מי יודע אם יהיו עיכובים. והבהרה - הידע היחידי שאתה צריך להגיע איתו למבחנים זה ידע כללי+אקטואלי (מן הסתם), פעולות חשבון בסיסיות במאונך (איך בנויות המשוואות), והכרת ביטויים בעברית (למבחן שלשות המילים).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 19:24
  Kof Canabis Kof Canabis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מאור122 שמתחילה ב "הייתי כבר ... איך היה ? ..."

כן הייתי כבר. הלך לי טוב יחסית. אני מניח שאני אעבור.

ידע כללי ידעתי בערך חצי, ובאקטואלי ידעתי בקושי 5. אבל זה בסדר, כי במבחנים לפרויקט אופק ניחשתי די הרבה בידע הכללי, ובכל זאת עברתי.
יחסי גומלין עשיתי הכל בצורה מלאה, רק שאני חושב שבמקרה הרביעי יש לי טעויות (מקסימום 3).
שלשות מילים לא ידעתי יותר מדי, אבל ניחשתי בכל זאת.
מתמטיקה (גם גרפים וגם יחסים) היה נחמד, ואני חושב שעניתי נכון על לפחות מחצית מהשאלות.
הרובוט/תכנות היה קל ואני בטוח ב99% שעניתי על הכל נכון.
המשוואות, כמו שכבר אמרתי, היה לי קשה. כנראה שלא היה לי כוח לעקוב אחרי דברים. בכל זאת, ידעתי כמה תשובות.
אותיות עשיתי הכל (ואני כמעט בטוח שזה נכון) מלבד שאלה אחת שניחשתי כי כבר לא היה זמן.
שפה מלאכותית עשיתי כבר בפרויקט אופק, ושם הלך לי די טוב, ועובדה שגם עברתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר