לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 21:34
  aa_ba_ga_da aa_ba_ga_da אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי morz שמתחילה ב "אני מניח שהתפקיד שאתה הולך..."

alex188: מרשם לריטלין אחי, תקפו מס' שנים, במקרים מסויימים(כמו המקרה שלי).
בכל אופן, אני חושש שהעובדה שאני לוקח ריטלין, תפגע בסיכויי קבלה שלי לתפקיד מסויים(למשל בחיל המודיעין- ערבית) משום שריטלין הוא תרופה שמשפיעה על תפקודים קוגניטיביים, ואם הם יראו שאני מתקשה להתרכז ונעזר בריטלין כפתרון, הם עלולים להעדיף אחרים על פניי. יש משהו בדבריי?
נוסף לכך, פרופיל(ואני חייב לציין שלא באופן רשמי, אלא ע"פ דיווחים שייתכן שמהימנותם חיובית) כן משפיע על סיכויי קבלתך למודיעין - אם וכאשר קיבלת פרופיל רפואי 97 הצבא עלול להעדיף אותך לתפקידים קרביים, ולקחת בעלי פרופיל 64 במקומך, על חשבונך(הרשה לי לצטט קצין לשעבר שאני מכיר: "אם יש לך פרופיל 97 שכח ממודיעין", והערה שלי: אלא אם תוריד אותו לפרופיל אשר מצביע על כך שאינך כשיר לקרבי).
אז לסיכום, מה אתם אומרים? להצהיר(יתרונות: פרופיל 64 ייתכן, חסרונות: נטילת ריטלין - חסרון שאני מנסה לבדוק את אמיתותו בעזרתכם) או לא להצהיר(יתרונות: אי ידיעה על נטילת ריטלין מצד הצבא - יתרון שאני מנסה לבדוק את אמיתותו בעזרתכם, חסרונות: פרופיל 97, קרוב לוודאי)???

נ.ב.אם אפשר, אני מעדיף שוב גורם מוסמך(למשל מצה"ל) שיענה על שאלתי.

ושוב תודה.

נערך לאחרונה ע"י aa_ba_ga_da בתאריך 08-08-2007 בשעה 21:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2007, 21:51
  aa_ba_ga_da aa_ba_ga_da אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yossiF22 שמתחילה ב "יש לי כמה חברים שלוקחים את..."

אחי ,whorecare צודק, אתה לא מכיר את ההפרעה ונוסף לכך אתה לא לוקה בה, ולכן סייג לחכמה שתיקה.
מדובר בבעייה אורגנית ביסודה אשר הוכחה ע"י מס' עצום של מחקרים, הכוללים סריקות mri, spect, pet, eeg, ועוד(במונחים רפואיים ספציפיים- מדובר על חוסר איזון בין נוירוטרנסמיטורים במוח ובייחוד המעביר העצבי דופאמין באונה הפרונטאלית - קדמית, פעילות מוגברת של גלי מוח איטיים באזור זה ובאזורים אחרים, ממצאים שונים המראים על שוני מבני קל במוח, ועוד).
מוטיבציה גבוהה, רצון, נחישות(ועוד תכונות הקושרות למודעותך שלך\לנפש שלך וכו'- מה שאתה מכנה "הכל בראש") מאפשרות להסתדר במשימות הדורשות קשב וריכוז, אולם במאמץ רב יותר מאשר אדם בעל קשב וריכוז תקינים(משל לאדם שעליו להגיע למקום מסויים והוא רוצה בכך מאוד, אולם רגליו כואבות - רצונו יאפשר לו להשלים את המשימה אולם במאמץ ובזמן רבים יותר ביחס לאדם שרגליו חזקות באותה המידה(נמשל - אינטליגנציה) ופועלות כראוי).
קראתי המון על התופעה, אני לוקה בה, ולכן אני מביע דעה על סמך נסיון אישי(עצמי) וידע. אתה מביע דעה על סמך ראייתך האישית תוך צפייה מהצד, ולא על סמך נסיון עצמי ומדעי.
בפן של צריכת התרופה, אני נוטל אותה אך ורק כאשר אני זקוק לה(לדוגמא בזמן למידה), וזאת על סמך החלטה שלי אז סמוך עליי.
אבל חבר'ה סטינו מהנושא ואני צריך תשובה.
אז לסיכום, מה אתם אומרים? להצהיר(יתרונות: פרופיל 64 ייתכן, חסרונות: נטילת ריטלין - חסרון שאני מנסה לבדוק את אמיתותו בעזרתכם) או לא להצהיר(יתרונות: אי ידיעה על נטילת ריטלין מצד הצבא - יתרון שאני מנסה לבדוק את אמיתותו בעזרתכם, חסרונות: פרופיל 97, קרוב לוודאי)???

נ.ב.אם אפשר, אני מעדיף שוב גורם מוסמך(למשל מצה"ל) שיענה על שאלתי.

ושוב תודה.

נערך לאחרונה ע"י aa_ba_ga_da בתאריך 09-08-2007 בשעה 21:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר