לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2005, 22:13
  zappa1000 zappa1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
חיבור ראוטר 3COM דרך קווי זהב וכבלים

שלום רב,

הייתי שמח אם למישהו יש רעיון איך להתחבר עם ראוטר של 3COM לאינטרנט של 012 עם מודם כבלים של מוטורולה.
יש 4 אפשרויות חיבור לגייטווי הזה:
1. Static IP
2. Dynamic IP Address
3. PPPoE
4. PPTP
(צירפתי מסמך עם תצלומי מסך של כל המצבים)
דרך החיבור שהכי נראתה לי היתה דרך PPTP אבל יש שם למטה מקום שבו צריך להכניס מה שנקרא: Initial IP Address. וזה מה שכתוב שם:
You must specify some IP settings to be used when establishing the PPTP connection. If the PPTP server is located in your DSL modem, then you can use the Suggest button to generate suitable values for you.
בכל מקרה, זה לא ממש עובד החיבור PPTP או שאני לא יודע איך לקנפג אותו.

כשאני בוחר באפשרות 2 - Dynamic IP Address אז הראוטר מקבל IP מהמודם כבלים ואז אני יכול להפעיל את החייגן של קווי זהב, אבל אז מה כל הרעיון?

יש לי את כל הפרמטרים שצריך - כתובות IP של שרתי 012, כתובות DNS, שם משתמש וסיסמה ואני לא מצליח ליצור חיבור.

אשמח לשמוע רעיונות, או אם מישהו מכיר את הגייטווי הזה: OfficeConnect Cable/DSL Gateway

תודה רבה
https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...12/24937135.doc
https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...12/23611302.doc

נערך לאחרונה ע"י zappa1000 בתאריך 12-02-2005 בשעה 22:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2005, 09:19
צלמית המשתמש של JohnDow
  JohnDow JohnDow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.04
PPTP בתנאי ש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zappa1000 שמתחילה ב "חיבור ראוטר 3COM דרך קווי זהב וכבלים"

בעקרון הכלבים מאפשרים חיבור ב- PPTP ו-L2TP, כאשר ה- L2TP הוא ברירת המחדל.
הראוטר שלך לא מאפשר L2TP (רובם לא מאפשרים...) ולכן תצטרך לבקש מספק האינטרנט שלך לשנות את היוזר שלך ל-PPTP.

השינוי גורר בעקבותיו כמה שינויים נוספים, כמו השרת אליו אתה צריך ליזום את החיבור וכו', תבקש מהם לתת לך את הפרטים ותוכל למלא אותם ב3COM.
כמובן שב-3COM צריך לבחור במצב PPTP, ולתת ב- INITIAL IP כתובת IP שהיית נותן למחשב שלך לו הוא היה מתחבר ישירות למודם (כתובת בסגנון שהמודם היה נותן למחשב אוטומטית)
ב-PPTP SERVER תמלא את מה שיגידו לך אצל ספק האינטרנט, ו- USERNAME ו-PASSWORD זה דיי ברור - אבל תשאל בכל מקרה בספק מה צריך לרשום, נדמה לי שיש תוספת לשם המשתמש (בסגנון username@ISPNAME)

בהצלחה.

ישן 13-02-2005, 15:35
צלמית המשתמש של JohnDow
  JohnDow JohnDow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.04
הסבר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי zappa1000 שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה. אתה יכול..."

ה-INITIAL IP צריך להיות הכתובת שאתה מקבל מה-DHCP של המודם, כלומר זה שיש למחשב ***לפני**** החיבור.
לאחר החיבור, שהוא בעצם VPN - תקבל מן הסתם כתובת של הרשת ה- VPNית, כלומר האינטרנט במקרה הזה...

לגבי ה-USER, למיטב ידיעתי צריך לשנות את ההגדרה גם בספק האינטרנט, אבל אין לי נסיון רב בזה, ולכן יכול להיות שמספיק שתתן למודם את שם השרת של ה-PPTP וזה באמת יעבוד, תמיד אפשר לנסות.
לגבי החיבור ב-WINDOWS - הוא עושה AUTO NEGOTIATION ובוחר אוטומטית את סוג החיבור L2TP או PPTP ולכן כנראה שהוא מחבר אותך ב-L2TP על שני השרתים (תבדוק בהגדרות החייגן תחת NETWORKING -> TYPE OF VPN)

בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר