לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2007, 13:21
  alex188 alex188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בעקבות קריאת "רשימת הציוד למתגייס"

שלום

מאחר ולא הבנתי כל כך מתי אני חוזר הביתה (מתגייס ביום חמישי וכנראה חוזר שבוע לאחר מכן, טירונות 02) אז שאלתי היא לגבי הציוד קראתי בפורום רשימה די ארוכה ולכן עלות בי השאלות הבאות:

1. כתוב שם שצריך מנעולים אבל בצו גיוס כתוב שאני מקבל מנעולים אז מה קורה עם זה?

2. גרביים, אני די מתקשה ללכת עם הגרבים העבות אלה מצמר זה נורא מגרד לי אחרי זה אני יכול ללכת גם גרבים רגילות? לבנות אבל ממש , ממש דקות?

3. כתוב שאני מקבל גופיות קצרות וארוכת (אפשר הסבר מה ההבדל בין חולצה קצרה לארוכה) עכשיו באופן כללי אני מעדיף ללכת עם חולצת טריקו וכתוב שאני מקבל שלוש חולצת טריקו (לבנות ?) אני צריך להביא עוד מהבית? אני מדבר על חולצות טריקו (טי-שירט) אני לא אוהב גופיות.

4. גטקעס מה זה?

5.תיק רחצה מקבלים או ככה לפחות כתוב בצו גיוס הכרחי לקנות? ואם לקנות מה הוא אמור להכיל?

6.כפפות, אולר ושק כביסה באמת הכרחי לטירונות שנמשכת פחות מחודש?

5. מה הנוהל בצבא לגבי תחתונים? כלומר מה אסור מבחינת התחתונים להיות, אני לובש "מיני בוקסר" שעשוי בדרך כלל ממיקרופיבר (להלן-הכניסה להומופובים אסורה !) ולא בצבא שחור זה בדרך כלל בורדו כהה. עכשיו למה אני צריך לקחת עוד תחתוני בוקסר ורשום שאני מקבל שלושה זוגות (הבנתי שהן מגעילות ומפחידות אבל עדיין מקבלים נכון?)

6. אני צריך מכנסי ספורט בשביל מה? ומה ההגדרה של מכנס ספורט וכמה עותקים על לקחת ממנו? (עותקים=זוגות אני אחרי הבגרות בחיבור אז סלחו לי).

7. אם מה ישנים ?(אני לא מוכן לישון עם תחתונים וחולצה להביא טרינג?)

8. אני לא כל כך יודע על מערך הטירונות של 02 אבל ספרו לי איך יושנים? כלומר מה מקבלים מבחינת המיטה, כרית יש? או שצריך להביא מהבית? שמיכה (באוגוסט אבל לא חשוב...)

9. עכשיו הטירונות שלי באוגוסט אז מפאת החום השורר יש איזה הנחות שמקובלת?

תודה לכולם וסליחה על השאלות החופרות.

נערך לאחרונה ע"י alex188 בתאריך 21-07-2007 בשעה 13:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2007, 13:29
  2736903 2736903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "בעקבות קריאת "רשימת הציוד למתגייס""

אני אנסה לענות לפי הידע שלי...
1. בבקום מקבלים מנעול איכותי אחד. אם אתה חושש מגניבות- תביא עוד, שיהיה לך לכל התיקים שאתה מביא.
2. אתה יכול להביא כאלה גרביים, אבל לא בטוח שיהיה לך ככ נוח איתן. עדיף להתרגל לגרבי צבא, הן לדעתי מאוד נוחות ואיכותיות.
3. תביא עוד חולצות טריקו מהבית- בבקום תקבל רק 3 וזה לא ממש מספיק.
4. גטקעס זה מכנס צמוד מכותנה ששמים מתחת למדים בימים ממש ממש אבל ממש קרים (זה עוזר להתחמם). יהיה לך מיותר מאוד בטירונות אוגוסט.
5. מותר לך איזה תחתונים שבא לך !! אף אחד לא יבדוק את זה
6. מכנסי ספורט= טרינינג, מכנס נוח מבד. יהיה לך מדסים (כמו שיעורי ספורט) ובשביל זה צריך מכנס נוח. מספיק אחד או שניים, לא יותר.
7. אתה יכול לישון עם מה שבא לך- בגדים אזרחיים מהבית
8. לא תקבל כרית בצבא, שמיכה כן תקבל אבל לא משתמשים בה באמת (סקביאס)
9. בצבא יש עומסי חום מוגדרים, שלפיהם משנים פעילויות שונות- תלוי מה העומס חום.

בהצלחה!

ישן 21-07-2007, 13:35
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "בעקבות קריאת "רשימת הציוד למתגייס""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alex188
לום

מאחר ולא הבנתי כל כך מתי אני חוזר הביתה (מתגייס ביום חמישי וכנראה חוזר שבוע לאחר מכן, טירונות 02) אז שאלתי היא לגבי הציוד קראתי בפורום רשימה די ארוכה ולכן עלות בי השאלות הבאות:

איך שבא לך, אתה יכול להביא עוד מנעולים אם תרצה לנעול ארונית וכד'.

2. גרביים, אני די מתקשה ללכת עם הגרבים העבות אלה מצמר זה נורא מגרד לי אחרי זה אני יכול ללכת גם גרבים רגילות? לבנות אבל ממש , ממש דקות?
אפשר לגרוב גרביים אזרחיות מתחת לגרביים הצבאיות.

3. כתוב שאני מקבל גופיות קצרות וארוכת (אפשר הסבר מה ההבדל בין חולצה קצרה לארוכה) עכשיו באופן כללי אני מעדיף ללכת עם חולצת טריקו וכתוב שאני מקבל שלוש חולצת טריקו (לבנות ?) אני צריך להביא עוד מהבית? אני מדבר על חולצות טריקו (טי-שירט) אני לא אוהב גופיות.
גופיה קצרה זו הגופיה שאתה מכיר (ללא שרוולים), גופיה ארוכה זו חולצת טריקו עם שרוולים ארוכים. חולצות טריקו תביא מהבית כמה שתרצה, שיהיו ירוקות או שחורות.

4. גטקעס מה זה?
גטקס אילו מכנסיים ארוכים מבד טריקו שנלבשים מתחת למכנסיים במזג אוויר קר במיוחד.

5.תיק רחצה מקבלים או ככה לפחות כתוב בצו גיוס הכרחי לקנות? ואם לקנות מה הוא אמור להכיל?
איך שבא לך, תיק כלי רחצה צריך להכיל את הציוד הפרטי שלך, תקנה מה שבא לך, מומלץ שתהיה אפשרות לתלות אותו על וו במקלחת ע"מ שלא ירטב.

כל הנ"ל אופציונלי, שק כביסה יכול להיות מוחלף בשקית ניילון, כפפות לא מתאימות לטירונות קיץ והטירונות חורף יסופקו לך, אולר תקבל ממילא מתנת גיוס, אז תביא.

5. מה הנוהל בצבא לגבי תחתונים? כלומר מה אסור מבחינת התחתונים להיות, אני לובש "מיני בוקסר" שעשוי בדרך כלל ממיקרופיבר (להלן-הכניסה להומופובים אסורה !) ולא בצבא שחור זה בדרך כלל בורדו כהה. עכשיו למה אני צריך לקחת עוד תחתוני בוקסר ורשום שאני מקבל שלושה זוגות (הבנתי שהן מגעילות ומפחידות אבל עדיין מקבלים נכון?)
תביא מה שנוח לך, הצבא נותן לך 3 זוגות - לא חובה להשתמש בהם, אני מעולם לא השתמשתי. אין "תקן מחייב" לתחתונים.

6. אני צריך מכנסי ספורט בשביל מה? ומה ההגדרה של מכנס ספורט וכמה עותקים על לקחת ממנו? (עותקים=זוגות אני אחרי הבגרות בחיבור אז סלחו לי).
מכנס ספורט משמש בשיעורי ספורט (מד"סים בלשון הצבא), הם אמורים להיות מכנסיים קצרים המתאימים לריצה. שוב, אין "תקן מחייב". כמה זוגות להביא ? כמה שבא לך.

ישנים עם מה שרוצים, כל זמן שאתה לא ישן לבוש מדים.

8. אני לא כל כך יודע על מערך הטירונות של 02 אבל ספרו לי איך יושנים? כלומר מה מקבלים מבחינת המיטה, כרית יש? או שצריך להביא מהבית? שמיכה (באוגוסט אבל לא חשוב...)
בדר"כ בטירונות ישנים בשקי שינה (שק"ש), עד שעוברים לבסיסי קבע. מומלץ להביא סדין או ציפה של שמיכה ואז ניתן להכניס אותם לתוך השק"ש, ציפה ניתן להכניס בצורה כזו שהיא הופכת לביטנה לשק"ש.

לגבי כל מה שציינת לעיל, אין שום הנחה. לאיזו הנחה אתה מתכוון, לשעות אימונים " אלו נקבעות עפ"י עומס חום וסרגל מאמצים.

אל תהיה מודאג, יהיו לך עוד הרבה שאלות, והרבה יותר מסובכות, אבל בסופו של דבר מדובר התקופה מעניינת, רק תבוא בראש פתוח וללא לחץ.

ישן 21-07-2007, 13:42
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alex188
לום

אתה מקבל מנעול אחד. תביא עוד כדי למנוע גניבות.

אני דיי בטוח שמותר רק גרביים צבאיות (אצלנו זה ככה לפחות, אולי זה אחרת במקומות אחרים). בכל מקרה, יהיה לך ממש לא נוח ואתה תהיה מלא שפשפות ברגליים אם תשים גרביים דקות. חוצמזה שאני לא מבין אותך, הגרביים הצבאיות זה הגרביים הכי נוחות שהיו לי איי פעם.

אתה מקבל בבקו"ם 3 טישרטים בצבע ירוק עם שרוול קצר, תביא עוד מהבית אם אתה רוצה להחליף כל יום.

4. גטקעס מה זה?
מכנס מחמם כזה ששמים מתחת למדים.

מקבלים תיק רחצה. שים בו דברים שאתה צריך לרחצה. סבון , מברשת שיניים וכו'.

אולר תמיד טוב שיהיה, במיוחד בטירונות שאתה צריך לשפצר דברים כל הזמן. שק כביסה גם מאוד שימושי, אתה בכל מקרה צריך לתקוע את הכביסה איפשהו, אז למה לא בשק כביסה נוח שמיועד לזה? כפפות זה טוב לחורף, לא כ"כ רלוונטי כרגע.

אין נוהל לגבי תחתונים, לך עם מה שבא לך.

בשביל מה מכנסי ספורט? בשביל מד"סים ובשביל שעת ט"ש.

תישן עם מה שבא לך, מקסימום יגדירו לך נהלים ספציפיים בבסיס ותראה כבר (לא נראה לי שזה ייקרה, ישנים עם מה שבא לך).

פה אין לי מושג, אבל לא נראה לי שש כרית. שמיכה אתה בטח תקבל סקאביאס.

כמו שכבר ענו לך, בטח יהיה הקלות בפעילות בגלל עומסי חום. אבל בטירונות 02 גם ככה אין יותר מדי פעילות פיזית, אז לא יודע עד כמה ההבדל יורגש.

בבקשה, וסלחתי.
בהצלחה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 21-07-2007 בשעה 13:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר