לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2007, 13:03
  omerk0 omerk0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.03
חיל הים לא בסדר במוח!

בואו תשמעו המשך לקטע שכבר כתבתי פה.

אני וחבר שלי היינו אמורים להתגייס היום, ה-15.7. אך לשמחתנו הרבה, והקצת מפתיעה, הודיעו לנו יום חמישי לפני שדוחים לנו את הגיוס לספטמבר. כמובן שהיינו קצת סקפטיים ושאלנו פה בפורום אם זה הגיוני, ולא משנה מה אמרו לנו, כי היום בבוקר חבר שלי התקשר לביתן חיל הים ואישרו לו שתאריך הגיוס שלו ב9.9.
פה הכל טוב ויפה, אנחנו כבר קובעים ללכת לשווארמה לחגוג את הדחייה, מתכננים לראות את המשחק היום בלילה, כשפתאום, איתן, אחראי על גיוסי סטילים מתקשר אליו ואומר לו שהוא צריך להתייצב בבקום מחר!!! כן, מחר, לא שבוע הבא, לא אוגוסט לא נובמבר לא כלום, מחר.

אתם מוכנים להסביר לי אולי מה הולך אתם שם בחיל הים? אני מפחד שהדפוקים האלה יעשו את זה גם לי, איזה חבורה של אנשים חסרי תועלת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2007, 15:32
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "סליחה? אם שולחים לי אישור..."

למה ילד קטן? פשוט כי רואים שאין לך ניסיון עם הצבא בשיט...

צבא זה לא בית ספר. בבית ספר אמרתי למורים הרבה שיקפצו לי כי הם עשו דברים שהם לא בסדר... בצבא, זה פשוט לא עובד. יש משפט כזה "שאתה משתין על הצבא הצבא נרטב אבל שהצבא משתין עליך אתה טובע"... אני כולה מלש"ב ואני כבר יודע שהמשפט הזה נכון. אי אפשר להילחם במערכת כזאת כי פשוט אי אפשר לנצח אותה... אני לא מכיר את החוקים אבל לפי דעתי זאת זכותו של הצבא לעשות את זה וזה גם חוקי, אבל גם אם זה לא חוקי זה לא כזה משנה...

צורכי הצבא עומדים מעל להכל. אם דחו לך את הגיוס ואז החזירו לך אותו, אז זה המצב ואין מה לעשות (אולי לפנות למישהו ולבקש שיזיזו את הגיוס אבל גם זה די חסר סיכוי לפי דעתי)... זה מבאס וזה מסריח אבל ככה זה.

אתה יכול לחשוב שאני כנוע ואדיש אבל יש דברים שפשוט בלתי אפשרי להילחם עליהם... יש דברים שצריך להילחם עליהם אבל זה לא אחד מהם. ובטח שהדרך להילחם לא צריכה להיות ללכת ראש בראש מול הצבא ולנסוע לחו"ל בכל מקרה כי אתה פשוט תפסיד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר