לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2007, 00:54
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Morpheusaiev שמתחילה ב "ניתן ליצוא קובץ גוסט ולהשתמש..."

וואו, לדעתי כתבו מדריך בנושא GHOST בפורום בעבר הרחוק.
לא ניתן ליצור קובץ כזה ללא פירמוט, ושימוש בקובץ הזה דינו כפירמוט.

בגדול דרך הפעולה היא פירמוט של כונן C והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה יחד עם מספר תוכנות בסיסיות (נניח אופיס, נירו לצריבה, תוכנה לצפיה בתמונות, winrar, ווינאמפ או תוכנת שמע מועדפת אחרת ואת כל הדרייברים כמובן של המערכת (מצב עבודה התחלתי לחלוטין, ללא משחקים ושטויות שלא צריך).
כשהמערכת מוכנה, מכינים העתק מושלם של המערכת בתוך קובץ דחוס (שיושב במחיצה אחרת. אני אוהב ליעד לקובץ הזה מחיצה משל עצמו, ובסוף אני גם צורב אותו על דיסק DVD עם מערכת הפעלה דוס של חלונות 98).

כשמגיע הזמן שהמחשב נדפק, מתמלא בוירוסים וכל מיני באגים, מריצים את הקובץ הדחוס אשר דורס את כל מחיצת המערכת (C) ומחזיר אותה למצב של אחרי פירמוט והתקנה של התכונות הבסיסיות.
תהליך כזה (פריסת הקובץ) אורך בין 15 ל 30 דקות והוא חוסך שעות של התקנה ושעות של חיפוש בעיות בנירות ודרכי פיתרון מדוייקים.

בשביל לעבוד בצורה חכמה בשיטה הזו, אין לשמור על כונן C שום דבר. את תיקיית המסמכים שלי למשל אתה מעביר למחיצה אחרת. לא לשמור בשולחן העבודה שום דבר, ולפני ביצוע השיחזור מגבים את המועדפים של האינטרנט במחיצה אחרת.
בנוסף חשוב להגדיר קבצי DATA של Outlook או תכנת מייל אחרת שיש לך, שישבו במחיצה אחרת מ C.
הבנת כבר את הרעיון בערך. תחשוב על C ככונן שעתיד להיות מושמד בכל פעם מחדש. אל תשמור עליו שום דבר (פרט להתקנות).

אחרי ביצוע שיחזור שכזה, צריך להתקין מחדש את כל הדברים שלא נכללו בהתקנה הראשונית לפני שיצרת את הקובץ הדחוס. משחקים ותוכנות כבדות אחרות...

יש מדריך פה בפורום, נסה פשוט לחפש או לנבור בארכיון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2007, 17:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "המממ, יש כבר אי אלו שניים..."

אני מוכן לכתוב אחד מהתחלה אם אתה רוצה (לפי השיטה שלי, כולל טיפים מה לגבות, איפה ואיך לחלק את הדיסק למחיצות).
בכל מקרה, יש דברים ש GHOST לא פותר כמו לדעת איך להפעיל תוכנה.
אנשים בפורום תוכנה לא מחפשים רק איך לתקן את הבאגים ב windows אלא להתייעץ בנוגע לתוכנות שונות ודרכי שימוש נכונים במאפיינים שלהן.
למשל, אינטרנט אקספלורר פותח לינקים (קיצורי דרך) באותו החלון כל הזמן במקום לפתוח בחלונות חדשים. תיקון הגדרה כזו אפשר רק ידנית דרך הגדרות התוכנה, ולא ע"י GHOST.
דחיסת WAV לערוץ מונו אחד במקום סטריאו כדי להוריד משקל בתוך מצגת power point... וכו'.

אבל אם יש GHOST מוכן, ויש לך איזה באג מסתורי במחשב, למה לשרוף זמן בחיפוש הבעיה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר