לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2007, 22:01
צלמית המשתמש של MCA
  MCA MCA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל MCA
שרוול ,ידית וכול מיני שטיות !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי troublesome שמתחילה ב "שרוול וידית"

שרוול זה גומי הפעלה שתפור בצורה גלילית השמים אותו על המתפסים ! הוא נועד לעזור ללוחם
במשתמש בטכינקה של תפיסה בקצה המתפסים על מנת להגיע למקסימום יציבות וככול שאנחנו אוחזים בנשק יותר קרוב לקנה כך כם הפגיעה תיהיה אם פחות סטיות, מכיוון שאנחנו תופסים בקצה הקנה שהוא דבר רותח בזמן הירי וגם אחריו אנו הלוחמים שמים את אותו שרוול או כמו שמכנים אותו כול מיני יצורים ! "שרוול טרור" בצבע שחור ואני טוען שהדבר די מיותר כי מי שהיום באמת לוחם יש לו ידית על המתפסים ולכן או הינו זקוק לשרוול ומי שסתם שם אותו כמו כול מיני ג'ובניקים ואנשים שבכלל לא יודעים ולא משתמשים באחיזה כזאת של הנשק , לכן יוצא מצב שרק אנשים שבמסלול ולא קיבלו מהיחידה/ מגדוד שלהם ידית הם אנשים שבמסלול או ההכשרה ורק אותם אנשים באמת צריכים ללכת עם הדבר הזה.

אני גם יכול להגיד שעשיתי קורס מדריכי לוחמה בצבא וניסו עלינו כול מיני ידיות וקטות לנשק ועכשיו הדבר יהיה ממומן על ידי הצבא ולא על ידי תרומות כמו שנעשה עד היום בגדודים שלנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2007, 19:20
צלמית המשתמש של MCA
  MCA MCA אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל MCA
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי troublesome שמתחילה ב "שרוול וידית"

לאסף מה שאתה חושב הכתיבה שלי אתה יכול לשמור לעצמך או להעביר את המחשבות שלך אלי בהודעות לפרטי, הכוונה הייתה שכול מי שלוחם היום מקבל ידית מהגדוד/יחידה שהוא נמצא ומשיוך אליה.

הכוונה הייתה גם להבדיל מבין כול אותם יצורים מוזרים ש שמים גם שרוול וגם ידית שזה דבר מגוכך ואני לא נתקלתי בשום לוחם היום שאמר שהוא מעדיף שרוול על ידי ידית אחיזה , שלא נדבר על כול היתרונות שיש לידית כמו יציבות הרבה יותר מוחלטת בנשק!, אחיזה יותר נוחה בלחימה שטח בנוי , שילוב הידיות עם פנס ומקום לבטריות לאמצעים וכולי וכולי , לכן הכוונה שלי הייתה שלוחמים אמיתים רובם הולכים עם ידיות , לעומת רוב הג'ובנקים שסתם שמים גומי הפעלה כול מיני צבעים על הנשק כדי שיהיה מבריק נוצץ ופופלרי!.

בנוגע לקורס שלי אני אשמח לפרט לך עליו בפרטי ואני אשפר לך עוד כמה סיפורים שאתה ממש לא תאהב על מתקן אדם והבורדל העצום שהולך שם !.
ישן 22-06-2007, 19:56
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
פורום חופשי - אני יכול לכתוב מה שאני רוצה כל עוד זה לא מעליב או נכתב בצורה בוטה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MCA שמתחילה ב "תשובות"

לגבי מה שכתבת - דווקא ירי עם שרוול נותן יותר יציבות לנשק מאשר ירי עם ידית מכיוון שהאחיזה בידית משנה את מרכז הכובד של הנשק - אני מבטיח לך שאם תשאל אנשים שמבינים בתחום כולם יגידו לך שבירי עם שרוול קל יותר לירות במקבצים קטנים יותר מירי עם ידית, זה גם למה מייקי הרטמן, שאני בטוח שאתה יודע מי שה אם הבנתי נכון איפה אתה משרת, שונא את הידיות . לגבי שילוב ידית עם פנס - אין קשר בין הדברים. אין שום בעיה שיהיה לך פנס גם אם אין לך ידית. דווקא השילוב של ידית ופנס מצריך הרבה פעמים שלט לפנס שימוקם על הידית. היתרון האמיתי בידית הוא כמו שכתבת - בלוחמה בשטח בנוי.
ישן 23-06-2007, 13:13
צלמית המשתמש של MCA
  MCA MCA אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל MCA
תגובה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "פורום חופשי - אני יכול לכתוב מה שאני רוצה כל עוד זה לא מעליב או נכתב בצורה בוטה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי assaf tolko
לגבי מה שכתבת - דווקא ירי עם שרוול נותן יותר יציבות לנשק מאשר ירי עם ידית מכיוון שהאחיזה בידית משנה את מרכז הכובד של הנשק - אני מבטיח לך שאם תשאל אנשים שמבינים בתחום כולם יגידו לך שבירי עם שרוול קל יותר לירות במקבצים קטנים יותר מירי עם ידית, זה גם למה מייקי הרטמן, שאני בטוח שאתה יודע מי שה אם הבנתי נכון איפה אתה משרת, שונא את הידיות . לגבי שילוב ידית עם פנס - אין קשר בין הדברים. אין שום בעיה שיהיה לך פנס גם אם אין לך ידית. דווקא השילוב של ידית ופנס מצריך הרבה פעמים שלט לפנס שימוקם על הידית. היתרון האמיתי בידית הוא כמו שכתבת - בלוחמה בשטח בנוי.

השילוב לא מצריך כלום .
מייקי הרטמן אומר הרבה דברים, ובמקרה הזה אני ועוד הרבה אנשים לא יסכימו איתו.

ורוב התעוסקה של רוב הלוחמים היום היא בשטח בנוי.

ואני מאוד שמח בשבילך שאתה יודע מה מותר ומה אסור לך לכתוב אבל אם היית טיפה בוגר אז לא הייתי כותב ומתבטא כמו שאתה מתבטא אבל מי אני שאגיד לך מה לעשות נכון ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר