לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2007, 16:23
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
ביקור באין מפרע בבסיסים הסודיים של צה"ל\כל הדרום

מי שגר באיזור השפלה\אשדוד שיפתח את העיתון "כל הדרום" בע"מ 74 ויקרא כתבה מעניינת על ההפקרות בבסיסי צה"ל...
למי שאין בידו את העיתון אני אספר בקצרה מה הלך שם: " כתב מהעיתון רצה לבחון את הקלות של הכניסה לבסיסי צה"ל הסודיים והא היה בלבוש אזרחי והקריץ כל מיני טעות שלא מהעולם הזה והחיילים בש.ג נתנו לו להיכנס...הוא ביקר במספר מחנות צה"ל ונכנס למחנה בלי בעיות למשל: הוא הלך למתקן אדם שליד מודיעין ובאין מפרעה נכנס לכלובי יחידת עוקץ והסתובב במתחמים של יחידות מובחרות שם.. אכל ארוחת צהריים.. וכל זה בלי שום מדים..
עוד ביקור של הכתב היה בבסיס של חל האוויר בתל נוף שליד גדרה,,, מקום מושבה של יחידת החילוץ 669.. הפעם הכתב אכל ארוחת צהריים היה באמל"חיה של היחידה הסתובב במתחמי היסעורים והאליקופטרים של 669 וכל זה באין מפרע.. הכתבה עצמה הייתה מאוד מצחיקה במובן האירוני וזה אמור להדליק לצה"ל נורות אדומות!....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2007, 17:22
  AcidicJimmy AcidicJimmy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "אני לא חושב שאתם צודקים......"

במידה מסויימת אתה צודק-"במדינה שלנו עד שלא קורה פיגוע או אסון כזה או אחר אנחנו לא לומדים". תודות לעיתון אפשר לארגן פיגוע או אסון תוך כמה ימים, זה יקצר משמעותית את תהליך תיקון הכשלים.

זה שיש לנו חולשות זה דבר ברור, זה לא אומר שצריך להדריך את האוייב איך לנצל את החולשות האלה. מילא אם זה שכתב את הכתבה היה ניגש קודם לקצונה הבחירה של הבסיסים האלה והם היו מנפנפים אותו. אבל אני מתאר לעצמי שהוא לא עשה את זה.

למען האמת זה מזכיר לי קטע מ"מפקד הרפאים" שיחידה מסויימת פרצה בלילה לבסיס חיל האוויר שלהם והדביקה על המטוסים מדבקות עם הכיתוב "פצצה". אולי במקום לפרסם את הכתבה העיתונאים היו פשוט צריכים לעשות משהו דומה למה שמתואר בספר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י AcidicJimmy בתאריך 22-06-2007 בשעה 17:26.
ישן 22-06-2007, 17:37
  K&K K&K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "ביקור באין מפרע בבסיסים הסודיים של צה"ל\כל הדרום"

מנסיון, לבסיסים באמת "סודיים" אין סיכוי להכנס ככה סתם.
לא קראתי את הכתבה ולכן אני לא יודע לאיזה בסיסים ספציפיים הכתב נכנס אבל אני משער שאלו לא בסיסים "רציניים".
במסגרת טיולים רגליים\רכיבה על אופניים במקומות לא שגרתיים יוצא לי מדיי פעם לעבור ליד בסיסים שרק הליכה ליד הגדר שלהן תגרור לכך שיסלקו אותך משם (אחרי שיקחו את מספר תעודת הזהות שלך..), חשוב לציין שאלו בסיסים שגם אנשים הגרים בסמוך לגדר שלהם אינם יודעים את היעוד שלהם..
אני בכלל לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתי מתקרב לגדר החשמלית של בסיס מסוים הממוקם ביער שאנחנו נוהגים לטייל בו .. \:

אגב תל נוף, 669 רחוקים מלהיות אחד הדברים החשובים בבסיס הזה.

בקיצור, סתם כתב משועמם שמחפש תשומת לב.

נערך לאחרונה ע"י K&K בתאריך 22-06-2007 בשעה 17:42.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר