לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 17:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תושבי תל אביב יממנו הפגנה אנטי ישראלית בסינמטק

http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/589/237.html
מתי באחרונה נתקלתם במחסום צבאי בלב תל-אביב? אף פעם כנראה. הפעם הראשונה שלכם עשויה להיות ב-5 ביוני בשעה 17:00, אז יציבו ארגוני שמאל רדיקאליים מחסום בגודל טבעי ברחבת סינמטק תל-אביב. שם, יבצעו שחקנים יהודים וערביים סצנות של מעבר במחסום על מנת לשקף את הקשיים לעוברים ולשבים. הארוע יתקיים במקביל גם במגרש הכדורגל בענתה, בו יקחו חלק פלשתינים שיקראו קריאות בעד השלום.

בשני המוקדים שיתכנסו על מנת לציין "40 שנות כיבוש" יוצבו מסכי ענק לצפייה בשידור חי בנעשה באירוע שבמוקד האחר. כמו כן יתקיימו שיחות וידיאו בין דוברים בשני המוקדים ויוקרנו ברכות של דוברים לאומיים ובינלאומיים המקדמים את פעילות השלום.

עוד יוצגו מיצגים אמנותיים נוספים העוסקים בקריאה לשלום, יסופרו עדויות בגוף ראשון של פלסטינים וישראלים, ויתקימו דיאלוגים ישראלים-פלסטינים באמצעות חברים ישראלים ופלסטינים מפורום הגדה המשפחות השכולות.

בבניין הסינמטק תתקיים תערוכת צילומים שצולמו על-ידי נשות מחסום Watch המקיימות "משמרות פיקוח" באופן קבוע ורציף. החל משעה 19.30 ועד חצות יוקרנו בסינמטק סרטים ובהם מבט לכיבוש בדברי פרשנות של ד"ר אורלי לובין, ראש החוג למגדר באוניברסיטת תל-אביב.

את האירועים יקיימו הארגונים IPCRI ומחסום Watch, בשיתוף פורום המשפחות השכולות, הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל, סל'ש - סטודנטים וסטודנטיות לשויון זכויות, עוסי'ם שלום, התיאטרון הערבי עברי, ומתנדבים למען משפחות פלשתינאיות בתל השומר.

************************************************** *****************************************

עדיה אמרי אור העזה להכניס את ההודעה על ההפגנה הזאת למדור תרבות במקום למדור החדשות תחת הכותרת "טרור"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2007, 18:39
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
יש לנו ממשלה אולטרה-שמאלנית שנבחרה על מצע מדיני מטורף של נסיגה מבוהלת וחסרת תכלית
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "אני לא רוצה קסאמים"

עם שר ביטחון (בקרוב לשעבר) 'חברתי' שכבר הכריז שהוא בז ל"גנרלים והאדמירלים", עם בחירת הממשלה הזאת היה נראה שהקו הכללי שלה הוא : 1. אין סיכונים קיומיים לישראל לכן צריך לקצץ בתקציב הביטחון 2. נסיגה זה טוב, לכן צריך לסגת מרוב השטחים. למרבה צערו של השמאל הקיצוני, המציאות קצת אחרת, והאידאולוגיה המטורפת שהם דחפו אותה בהצלחה מרובה רק לפני שנה-שנתיים פשטה את הרגל סופית, בעקבות מספר אירועים משמעותיים שקרו כאן, ופקחו את עיניו של רוב הציבור הממוצע. הציבור הממוצע אמנם לא בעל דיעות פוליטיות מוצקות, אבל יש לו גם רגש לאומי מסויים וגם אמות מוסר בסיסיות, מה שאין לקיצוניים משמאל ומימין בהתאם. האזרח הממוצע לא מתלהב מכתומונים שמתרוצצים בחברון וזורקים אבנים על ערבים, הוא גם לא מתלהב ללכת למילואים כדי לשמור על מאחזים הזויים, וגם לא נהנה כ"כ לדעת שכסף רב מהמיסים שלו הולך לבניית תשתיות מיותרות בשטחים. לעומת זאת, לאזרח שחבר בציבור הממוצע הזה, יש הרבה פעמים קרובי משפחה שגרים, לא עלינו, מעבר להרי האופל של הקו הירוק. האזרח הישראלי הממוצע הוא ציוני, בעל רגש לאומי מינימאלי, קשר לאדמות א"י. לא בזין שלו "הזכויות הלאומיות של העם הפלסטיני", וסיסמאות בסגנון "אנחנו עם כובש!!!!1111" לא עושות עליו יותר מידי רושם.

אני לא מתיימר לדבר בשם GLSH אבל לא נראה לי שאולמרט ושות. הם כוס התה שלו (הם לא שלי בכל אופן). התיאוריות ההזויות משהו שאתה מביא כאן, שמדברות על קונספירציית-על בין קבלנים, קצינים בכירים (שימו לב ששמאלני לנצח יכנה אותם "גנרלים", משום מה "גנרלים" שמאלנים לא זוכים אצלו לאותו תואר מבזה כביכול, אותם הוא תמיד יכנו תא"ל במיל. אלוף במיל. מלשון כבוד) וחברי ממשלה שמאלנית, שמטרתה לעשוק את שני העמים היהודי והערבי ועוד שיט בסגנון קומוניסטי עבש, לא עובדות על אף אחד חוץ ממך, ואתה יודע מה, נראה לי שאפילו עליך זה בקושי עובד.

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 01-06-2007 בשעה 18:41.
ישן 02-06-2007, 22:31
  קובי הדדי לא היה קובי הדדי לא היה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
הכול מלחמות גנרלים ופוליטיקאים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "יש לנו ממשלה אולטרה-שמאלנית שנבחרה על מצע מדיני מטורף של נסיגה מבוהלת וחסרת תכלית"

מדינת ישראל היא מיליטנטית עם סממנים פאשיסטים,כאן כול גנרל הוא מינימום אל.
הם רקמו מזימות עם השלטון והוליכו אותנו למלחמת שולל בלבנון ב82,עליה אנחנו משלמים עד היום.
הם לא מעוניינים בהפסקת הכיבוש,כי הם מפחדים.מדינת ישראל לא רוצה שלום.
מדינת ישראל חיזקה את החאמס,בנתה עוד ועוד התנחלויות בזמן הסכמי אוסלו,והמשיכה לטבוח בפלסטינאים בגדה בכול הזדמנות,כאילו שאין הבדל בין דיר אל בלאח לגנין-אפשר לחשוב ששם זה החלל החיצון,בו לא גרים פלסטינאים.
40 שנה זה הרבה יותר מדי.
ישן 01-06-2007, 18:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בחלומי הייתי יונה מעופפת בהפגנה כלשהי של יהודים חובבי טרור - לפתע נזרק לעברי בקבוק.
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קובי הדדי לא היה שמתחילה ב "אני לא רוצה קסאמים"

הבקבוק התנפץ ומתוכו יצא שד [שנראה אגב דומה מאוד לתמונה שלמעלה] והציע להגשים לי משאלה.

כמובן שבקשתי שלום [יונה או לא?] אבל השד אמר שהוא שד בילעיניסטי המקורב לאיחוד הארופאי ושאם יהיה שלום לא יהיו הפגנות כיפיות בסינימטק ואי אפשר יהיה לפגוש את החבר'ה במשמרות של שדות בשחור ועלולה גם להיות בעיית מימון וכו' ושמאחר ומדובר בשד מהצד השמאלי הרי שהוא יותר בענין הרוחני ולא המעשי וכדאי שאתמקד בשאלות ולא בבקשות מעשיות.

אז יש לי שתי שאלות ואני יכול לבחור רק אחת מתוכן:

[1] למה אתה כותב דווקא בימי שישי בצהריים בזמן שמרבית האנשים שחושבים כמוך נמצאים בהפגנה בבלעין וקוראים קריאות קצביות או עושים פרצופים חמודים למילואימניקים במחסומים

[2] מה זה השם הזה: "קובי הדדי לא היה"? תאר לך שהיית צריך להתכתב עם מישהו שקוראים לא "יוסי חד צידי בהחלט יהיה" או "יפה אינדיבידואלית כבר תגיע" - נשמע לך הגיוני? אפשר הסבר? [באר, נמק והבא דוגמאות]
ישן 01-06-2007, 19:19
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אל תלעג למה שאתה לא מבין.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בחלומי הייתי יונה מעופפת בהפגנה כלשהי של יהודים חובבי טרור - לפתע נזרק לעברי בקבוק."

בורות איננה עניין להתגאות בו ישראלה. כשקובי היה תינוק, אומנם לא נשך אותו נחש ולא באה אליו עוזרת סוציאלית, אבל הדדי - לא היה. כדי להעשיר את ידיעותך בעברית, אגלה לך שדדי הוא פשוט הטייה של דד. והוראתו : הדד שלי. ממש כמו ציץ וציצי. שפריצ ושפריצי, דץ ודצה.

העדרו של הדד השפיע עמוקות על (העדר) הגותו של קובי התינוק והטראומה נחקקה בו למשך שנים ארוכות ויש אומרים שהייתה הגורם להחרמתם של מועצת החלב ואי האמונה במלכות שדי . לכן רואה קובי את המתנחלים כמי ש"חלבו" את אוצר המדינה וגזלו ממנו את טיפות החלב שלהן היה זקוק , על מנת להיות יהודי הגיוני ונאמן לארצו ומולדת.אה, ולפתח את המוח.

מאידך, יש פרשנים שאינם מסכימים לתוכן הדברים וטוענים בתוקף שהדדי אינו הטייה של דד, אלא נוספה בו יו"ד ללמדנו שגם קובי הוא יהודי ומכאן נובעת רחמנותו כלפי הגרים בארצנו הלא הם הפלסטינים האומללים נרדפי הכיבוש. לא הצלחתי להביא את תמונותיהם של הפרשנים הנ"ל משום שהם מאושפזים כרגע בבית החולים הלל יפה וצופים בלופ בהערות פוליטיות של חיים יבין. אני חושש שחלק מהם כבר נכנסו לקומה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-06-2007, 22:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
באופן יחסי יש לי לטלי פחימה יותר הערכה מאשר ללבנבנות הצפוניות
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "האם יש לדעתך להזהיר את הציבור בעזרת אמצעי התקשורת?"

אמנם מאוחר בקריירה שלה היא הפכה לאייקון שמאלני, אבל בכל זאת היא לקחה על עצמה סיכון חברתי ומה עוד שעושה רושם שאצלה ההתדרדרות המוסריתלסיוע לאוייב מקורה ברגשנות לכוון הערבים, בעוד שאצל כל מיני לבנבנות תל אביביות ההדרדרות מקורה ברגשנות כלפי הבוהמה התל אביבית.

ואישית אני חושב שכל עוד לא מובערת כאן מלחמת האזרחים הטוטאלית שגורמים מסויימים בשמאל הקיצוני כ"כ רוצים, אין מקום לטיפול פומבי בחברה האלה. אני בהחלט חושב שיש מקום לפעילות מודיעינית "מלוכלכת" של השב"כ נגדם, כמו יצירת קרע בינם ובין ארגונים אחרים (מי שמכיר מהפכנים ואנבי יודע שכמות האינטריגות שם פשוט עצומה ובקושי יהיו שני אנשי שמאל קיצוני שבכלל יחבבו אחד את השני), יצירת בלבול ע"י שתילת סוכנים וכו': ה FBI עיקר כך לחלוטין את ה KKK הממוסד בסוף שנותה-60.

ישן 01-06-2007, 19:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה צריך להחליט: כן קסאמים על ביתי (ועל ילדי, מה לעשות הם שם)

או לא קסאמים. אם אתה כאן בקטע של "הלוואי שתמות - אופס לא התכוונתי" אז יש לך את פורום "מה שבראש" בשביל קבוצת הגיל המתאימה. אני בהחלט בעד לחנך את שכמותך מחדש ולהפסיק את פעולותיכם המזיקות אז תרד מהעץ של "בסופו של יום כולנו ישראלים". כמי שאמר את שלו (ושילם את המחיר) עוד בימי הטרור האידאולוגי של לאחר רצח רבין (כשאמירה כמו "הסכמי אוסלו היו פרי התנהלות פוליטית לא תקינה" עלו לך בציון 73 על עבודה סמינריונית ששווה 95+) ממש לא מזיזות לי כל משאלות הלב ("הממשלה שלך..." ) והקלישאות למיניהן. יכולתי להפריך אותן בקלות עוד בימים שאבותיך הרוחניים הצביעו בעד גירוש המוני של אנשי חמאס ללבנון.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 01-06-2007 בשעה 19:28.
ישן 03-06-2007, 00:51
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
אני רק שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תושבי תל אביב יממנו הפגנה אנטי ישראלית בסינמטק"

ציטוט:
מתי באחרונה נתקלתם במחסום צבאי בלב תל-אביב? אף פעם כנראה. הפעם הראשונה שלכם עשויה להיות ב-5 ביוני בשעה 17:00, אז יציבו ארגוני שמאל רדיקאליים מחסום בגודל טבעי ברחבת סינמטק תל-אביב. שם, יבצעו שחקנים יהודים וערביים סצנות של מעבר במחסום על מנת לשקף את הקשיים לעוברים ולשבים.

תהיה הדמיה של ההצקות של השמאל לחיילים? כי אם לא, אני מתנדב להגיע ולעשות ל"חיילים" בדיוק את מה שה"נשים העובדות תוך בעלות מלאה על גופן" (מקווה שההגדרה שלי תקינה מגדרית ופוליטית) עושות לנו.

http://www.baking.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר