לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 13:18
  Legolas7 Legolas7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
הגעה לצנחנים

שלום,הייתי בגיבוש צנחנים בתאריך ה8.5 ומי שראה תאשכול הקודם ראה שהייתי צריך לפרוש רפואי, עכשיו אחרי שהתקשרתי למדור סיירות במטרה אפילו לדחות תגיוס שלי נודע לי שכתוב שם שפרשתי מרצוני, ודרך אגב אני עדין לא רואה שיפור בדיבור של מדור סיירות כי בשני המקרים מייד אחרי ששמעתי תמשפט שלא מגיע לי וכתוב לי שפרשתי מרצוני ניתקו לי תטלפון בפנים וגם אחרי שהתקשרתי שנית והסברתי לבחור שם תמקרה,שהחובש אמר לי שהוא לא יתן לי להמשיך ומבחינתו זאת פרישה רפואית וככה הבנתי ממנו ולא שאלתי שאלות כי חשבתי שתיהיה לי האפשרות שוב.

עכשיו השאלה שלי,האם אני צריך להמשיך בשיחות ואולי לצרף אליהם פקס?
או שלנקוט בשיטה אחרת וביום הגיוס שלי שהוא בנובמבר רק, אני יכול לסרב להתפנות? אלא אם אני לא הולך לצנחנים אני אומר שאני לא רוצה להגיע ליחידה אחרת וזה החלום שלי ואני מעוניין להגיע רק לשם,האם קיימת האפשרות הזאת עקב כך שזאת יחידה התנדבותית וגם בגלל שבמידה ואני מקבל תיהיה השפעה רעה הדבר שעשיתי בראיון האישי והמראיינים לא יראו את זה בעיין יפה?
או שגם יש אפשרות להפעיל טופס 55 ובאיזה שלב אני יכול להגיש אותו? אחרי סיום הטירונות של היחידה שאני אמיון אלייה או לפני? והאם אז בכלל תיהיה לי תאפשרות החוזרת לגיבוש חוזר עקב כך שעדין כתוב אצלהם במדור שזה נחשב שפרשתי על דעת עצמי מה שאני מבהיר כאן שלא קרה,כי אין לי סיבה אחרי שהתאמנתי שנה שלמה לגיבוש וזה אומר כל יום ריצה של 4 ק"מ לפרוש ב2000.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר