לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 18:22
  avner22 avner22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
הגבלת פורטים באימיול ע"י ספקיות האינטרנט

אני מנוי בחברת האינטרנט "אינטרנט זהב" ולאחרונה הרגשתי שינוי משמעותי בקצב ההורדה והעלאה שלי, עד לפני שבועיים בערך הורדי על מהירות 280-300 כמעט את כל הקבצים היו כאלה שקצת פחות אבל רוב הקבצים הפופולריים במהירות הזאת.. הגעתי למהירות של 34.5 העלאה (אינטרנט 2.5 מגה) ובשבועיים האחרונים המצב השתנה.. האימיול מעלה פעמים רבות מתחת ל10 למרות שהוא לא מוגבל וההורדה לא עוברת את ה30 בערך.. בדקתי פורטים באימיול וגיליתי שהם סגורים.. הם לא היו סגורים מלפני כן.. נכנסתי להגדרות של הראוטר והפורטים פתוחים שם וכך גם בפיירוול של הXP שגם ככה ניסיתי אחרי זה לסגור אותו לחלוטין.. לא עזר עדיין הפורט סגול בבדיקה באתר של אימיול פרוז'קט.. ניסיתי גם פורטים אחרים שפתחתי ועדיין היו סגורים..
שמעתי על ההגבלה הזאת עוד לפני יותר מחודש ולכן שיניתי את הפורטים באימיול שלי ל80.. קראתי באיזה מקום שהפורט הזה משמש לגלישה באיטרנט ולכן ספקיות האינטרנט לא יגבילו אותו ולכן החלטתי להגדיר אותו באימיול ..
האם יש משהו לעשות? או להוכיח שהם כן חוסמים את זה, או אפילו להשתמש בפורט אחר באימיול שהם בטוח לא חוסמים כמו משהו שמשמש לדואר אלקטרוני או משהו כזה כדי לבדוק את הדבר ?

תודה לכל העוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2007, 15:31
  avner22 avner22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "יש מצב. זה אומנם ברק..."

אז ככה עשיתי עוד כמה בדיקות ואז לאחר יום גיליתי שהפורט חזר להיות פתוח.. בינתיים השארתי את האימיול פועל ביומיים האחרונים על העלאה כמעט קבועה של 32 ופתאום היום שאני חזור למחשב אני רואה שהוא מעלה על 5.. עשיתי בדיקה שוב דרך האתר של אימיול פרוז'קט ושוב הפורט היה סגור.
זה ממש לא הגיוני כי לא נגעתי לא בהגדרות של הפיירוול הכל פתוח וגם בראוטר וזה כבר עבד אז אני לא יודע בדיוק מה לחשוב.. הבעיה שאני לא מכיר כל כך פורטים נוספים שאותם הם פחות יכולים לחסום ? אני השתמשתי עד עכשיו בפורט 80 גם UPD וגם TCP איזה פורט אתם חושבים שיש סיכוי הכי גדול שלא יהיה מוגבר ? (כמו משהו לשליחת אימייל..) מה המספר שלו ?
אני יבנסה לעשות את הבדיקה שוב ואם זה לא יעזור אני יתקשר לאינטרנט זהב ויעזוב את החברה..
ישן 29-05-2007, 20:29
  boot boot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
לא בדיוק.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כמו שנאמר בלינקים, הם כנראה..."

הספקיות אינטרנט כן פוגעות במשתמשים הכבדים והן כן בודקות מה כל יוזר עושה עם הקו שלו.
כיצד אני יודע זאת? פשוט התקשרתי פעם לנטוויז'ן ושאלתי אם החברה יכולה לעזור לי למצוא אתר, שבעבר גלשתי אליו ולא זכרתי את שמו או הכתובת שלו.
התגובה של נטוויז'ן הייתה: אנחנו כן עוקבים אחרי הרגלי הגלישה של משתמשים שלנו, אך אחרי הפורטים בלבד... זה אומר שנטוויז'ן מודים במעקב לפחות.

לפותח האשכול הייתה כתבה פעם בוואלה בשם: "סתם כי בא לי להאט" או שם דומה לזה. דובר בה על סינון פורטים של אימול ומעקב אחרי אותם פורטים, ככגון הבעיה שיש לך. היה רשום בא לעלות את הפורטים של ה tcp וה udp מעל ל 12000. בדקתי ועשיתי השוואה על הקו שלי וזה נכון. היום אני מגדיר את האימול על פורטים של מעל ל 12000 ומעלה והאימול עובד מהר וכמו שצריך תמיד.
אצלי ואצל אחי כל תוכנות השיתוף שונו לפורטים גבוהים מעל ל 12000 ואין לי תלונות או לאחי.
חברים של אחי, שינו את הפורטים, כפי שאמרתי להם ולפי התגובות חל אצלם שיפור כנ"ל.
אני מציע לך לנסות זאת, לי זה פתר את הבעיה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר