לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2007, 09:04
  g@man g@man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.07
לגבי השאלה על מגלן
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי o.k שמתחילה ב "אני יכול להוסיף שלא [u]כל[/u]..."

היא נחלקת לשתיים לפי הבנתי, אני רק רוצה לוודא את נכונות המידע.

לפני גיוס:בריאיון צנחנים שהיה לגיוס מרץ (ז"א התקיים בדצמבר) אני יודע בוודאות שהיה קומץ של חברה שעל גבי הזימון נכתב להם ריאיון למגלן. אני ראיתי בעיני. כמו גם יש חברה שנכתב להם רק ריאיון דובדבן. כולם דרך אגב התמיינו אצל אותם המראיינים אז אני לא יודע מה המשמעות של זה

אחרי גיוס: וזה הקטע שאני פחות בטוח לגביו: האם אחרי שהתגייסתי לצנחנים (עברתי ריאיון נגיד) ולפני גיבוש יחטיות יש משהו מיוחד לחברה שעשו גיבוש מרכזי? בלי להשמע שחצן אבל אני חושב שמי שעה כבר גיבוש מרכזי די הוכיח שיש לו רבאק ולכן אמור להיות לו איזה קיצור דרך.

מחר יום שישי אני מניח שכל החברה יגיעו מהצבא עם תשובות!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 15:43
  חתולון סיאמי חתולון סיאמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g@man שמתחילה ב "האם שינו סדרי יחטיות צנחנים?"

אני גם אנסה לסגור כמה פינות...

אז ככה, יופ לפני הגיבוש מתקיימים הראיונות למינהם לבעלי נתונים מסויימים מגיבושים קודמים (ראיון מגלן ופלחהן) את התשובות מקבלים רק בגיבוש עצמו כאשר כל העוברים מגיעים לאותו הצוות (בדרך כלל צוות 16, והם מתחילים את הגיבוש כמו כולם, רק שלאחר תיזוז אחד אומרים להם "מזל טוב, התקבלתם"! מי שלא עבר את הראיון מגיע לצוותים הרגילים בגיבוש ומנסה כמו כולם..

ובקשר למאותר יחטיות, יש דברים בגו, מי שמקבל ראיון לפלחהן/עורב הוא בעצם מאותר יחטיות, ולפי מה שהבנתי, גם אם הוא לא עובר את הראיון, היחטיות כברר שמו עליו את ידם, ואם יסיים את הגיבוש ככל הנראה יגיע ליחטיות.

ויש גם ראיון דובדבן, אין לי מושג איך מגיעים אליו , אבל אני יודע שהוא התקיים למעט מאד אנשים לאחר הגיבוש.. ( אני ידוע בוודאות על אדם אחד שעשה את הגיבוש יחטיות, ויום אחרי הגיבוש עשה ראיון דובדבן) כנראה אלו אנשים שהבוחנים של דובדבן עברו אצלם בגיבוש ושמו עליהם עין או משהו כזה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר