לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 23:22
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
עזרה דחופה:שיחזור מידע מהרדיסק.

שלום
עד עכשיו הייתי אצל חבר, הוא התקשר אליי ואמר לי שהוא נתן מכה למארז בטעות והמחשב התכבה לו, ואז שהוא ניסה להדליק אותו אחרי שיש את הטעינה של הווינדוס יש מסך כחול לפחות מרבע שניה ואז המחשב עושה ריסט ושוב ושוב.
הגעתי אליו התחלתי לפרק חומרה לנקות מגעים ולהחזיר, כי חשבתי אולי זה מהזיכרון שאולי לא יושב טוב או איזה חלק אחר, ופירקתי את כל החומרה והרכבתי מחדש ואיפסתי את הביוס.
בקיצור פירקתי את ההרדיסק חיברתי אותו למחשב אחר, רק כונן D ברדיסק עובד וכל מה שנימצא בכונן של הווינדוס (C) לא ניכנס לכונן הזה וכותב "האם בירצונך לאתחל את הכונן" משהו כזה..
בקיצור אני רוצה להציל את כל מה שיש בהרדיסק אחרת החבר שלי הזה ישתגע יש לו שם דברים מאוד חשובים ששיכים לו כמו למשל תמונות שירים מסמכים לא חשובים אבל הוא הכי הרבה מפחד על התמונות..
ניסיתי לעשות להריץ תיקון עם דיסק של XP וזה לא מצליח..
בחלון של ההתקנה של הווינדוס נכון ניפתח כאילו לאן להתקין את הווינדוס ושם אפשר גם ליצור כונן חדש לימחוק וכו, בקיצור בתפריט הזה כתוב שכונן D המערכת קבצים היא FAT32 ששם אלה הדברים הלא חשובים
וליד כונן C ששם הדברים חשובים המערכת קבצים היא UNKNOW זה מה שקרה...
אז בתפריט הזה לא בחרתי בכלום ועצרתי את הניסיונות שלי עד שיהיה לי איך לסדר לו את זה, אז אני פונה אליכם בשאלה מה צריך לעשות?
בבקשה תעשו מאמץ קטן ותעזרו לי לעזור לו איך לשחזר את המידע.
נכון לעכשיו מה שיש בכונן C לא ניתן לקריאה ביגלל שהמחשב קיבל מכה שהוא היה פועל...
יש משהו שאפשר לעשות?
אני יודע ששיחזור מידע במעבדה מיוחדת יעלה ממש ממש יקר....
בקיצור מה עושים ברגע שכתוב שלא ניתן ליקרו ליקרוא מידע בכונן שיש בו דברים חשובים?
יש תוכנה שיכולה לעשות משהו?
תודה
יקיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:40

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר