לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2007, 06:18
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mr_doron שמתחילה ב "מטוס הטרינידד - פשוש"

הי דורון,
אכן הדף הזה הוא, כשימך, מתנה מקסימה, מתנה מקסימה, תודה רבה!

הסרטים מעוררים מספר תהיות על תפקידה וחשיבותה של המשמעת בין טייסים. גיורה רום לכאורה, לפי הסרט, שיקר לחבריו ומפקדו למבנה בכוונה תחילה כדי להטעותם ולהרחיקם מן ה"טרף". עם התוצאות, אין להתווכח, הוא הפיל את שני המיגים. אך מה זה אומר על היחסים בין הטייסים? האם המשמעת היא מכשלה? האם מותר להמרות פקודות ש"לא נראות עניניות"? פעמיים בסרט מפקדי מבנה משתמשים לרעה במעמדם כדי לזכות ליתרונות ובכבוד.
האם אין אחווה בין טייסים? לפי הסרט, הם נראים כחבורת טורפים, או קאובוייס, מי ששולף ראשון זוכה בטרף...

כאן אוקיר תגובת טייס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2007, 09:03
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
קשה לקרוא אנגלית?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "חבל מאד שאין באתר שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
כל התייחסות לנושאי זכויות יוצרים. "סחבת" תמונות מכל מיני מקומות, ככל הנראה ללא קבלת רשות.

לי זה נראה כמו איזשהי התייחסות:

ציטוט:
About This Site

I opened this site with all my love to the IDF/AF, it's purpose is to present and organize all the publicly published pictures and some data, available all around the net, of the Israeli Air Force (aka IDF/AF - Israel Defence Forces A.F.). It is my goal to organize these pictures so they could be useful rather then confusing, as i found out it could be while i was looking for them all over the net, but if you get interested in one of the planes or events that i presented here, i'll advise you to buy one of the many books that were published on the IDF/AF.

All pictures were collected from all over the net and from aviation forums, if there are pictures that belong to a private collection, i marked it with the site's logo. If you have the rights for any one of the pictures in this site let me know and i will mark and credit it or take it off the site.

I hope you will find my little web site helpful, and if you have anything to contribute or ask for, you are more then welcomed to mail me at- IDFAF.pics@Gmail.com .

Enjoy, Doron (Drone).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר