לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2007, 13:45
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shlomo122 שמתחילה ב "הותר לפרסום: בשארה חשוד שטיווח את ירי חיזבאללה"

ynet:

בין החשדות: בשארה טיווח את ירי חיזבאללה

במשטרה ובשב"כ חושדים כי הח"כ המתפטר, עזמי בשארה, העביר לסוכן חיזבאללה מידע אודות מקומות אסטרטגיים, כדי שהארגון ישגר לעברם קטיושות - כל זאת תמורת מאות-אלפי שקלים, שהועברו לחלפני כספים במזרח ירושלים. אם בשארה יחזור לארץ הוא ייעצר

אפרת וייס פורסם: 02.05.07, 14:28

שלושה שבועות לאחר שהחלה חרושת השמועות סביב ח"כ לשעבר עזמי בשארה, הוסרו היום (ד') עוד חלקים מצו איסור הפרסום על החשדות נגדו. בשארה חשוד בסיוע לאויב במלחמה, מגע עם סוכן זר, מסירת מידע לאויב ועבירות על החוק לאיסור מימון טרור והלבנת הון.

המשך הכתבה

nrg:

החשד: בשארה הכווין את ירי הקטיושות
פרטי החקירה נגד הח"כ לשעבר, שהותרו לפרסום מגלים כי בשארה עשוי לעמוד לדין בגין בגידה. על פי החשד הוא העביר לחיזבאללה מידע רגיש ואף הזהיר את נסראללה מפני התנקשות

טל וולבוביץ ופליקס פריש

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/t.gif]
הותר לפרסום: חבר הכנסת לשעבר ויו"ר מפלגת בל"ד, עזמי בשארה, חשוד בעבירות של בגידה וריגול ועבירה על החוק לאיסור מימון טרור והלבנת הון. מחקירת השב"כ והמשטרה עולה כי בשארה חשוד שקיים קשר חשאי עם גורמי חיזבאללה במהלך מלחמת לבנון השנייה, כאשר בין השאר העביר לחיזבאללה מידע על מתקנים אסטרטגיים וייעץ לאן וכיצד לירות. בתמורה חשוד בשארה כי קיבל עשרות אלפי דולרים מאנשי חיזבאללה.

המשך הכתבה

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 02-05-2007 בשעה 13:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2007, 13:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
עזמי בשארה לא לבד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shlomo122 שמתחילה ב "הותר לפרסום: בשארה חשוד שטיווח את ירי חיזבאללה"

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/576/294.html
ציטוט:

זמן קצר לאחר הסרת צו איסור הפרסום סביב החשדות המלאים נגד חבר הכנסת לשעבר, עזמי בשארה, החלו לזרום התגובות הסוערות. במפלגתו של בשארה, בל"ד, הכחישו מכל וכל את פרטי החקירה שפורסמו. "בל"ד ובשארה שוללים מכל וכל את הטענות ואת ההאשמות של המשטרה והשב"כ", אמר ל-nrg מעריב יו"ר הסיעה, ח"כ ג'מאל זחאלקה

אלו שרצו ח"כ ערביים בוועדת חוץ ובטחון וגם שר ערבי, אני מציע להם לאכול את הכובע, והעיקר להפסיק לייעץ לנו כל מיני עצות אחיתופל.

הביטחון שלנו הרבה יותר יקר מהכובע שלהם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-05-2007 בשעה 13:58.
ישן 02-05-2007, 14:03
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
משהו מוזר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "עזמי בשארה לא לבד"

תסלחו לי, אבל משהו כאן קצת מסריח.
מ"י/שב"כ האזינו לאורך זמן לבשארה. מכאן שסביר להניח שהחוקרים ידעו לגבי נסיעתו המיועדת לחו"ל. בכל זאת, הוא נחקר ערב הנסיעה - ולא ננקט שום צעד ע"מ למנוע או לעכב את יציאתו מהארץ.
לא יודע מה אתכם, אבל אם אני הייתי חשוד בבגידה, לא הייתי נשאר להלחם על חפותי - אפילו אם הייתי חף מפשע (ע"ע עזאת נאפסו המסכן). כלומר, ניתן היה להניח במידה גבוהה של סבירות, כי בשארה לא ישוב לארץ לאחר שעומת מול הממצאים מולו!
הטענה ש"לא ניתן היה למנוע את צאתו" היא שטויות. מה בער לחקור אותו בדיוק לפני הנסיעה? ומדוע לא לחכות עד שאפשר יהיה לפרסם, ליזום מהלך של הסרת חסינות מזורז ואז לעצור אותו?

נדמה לי שמישהו ממש ממש לא רוצה את בשארה בבית משפט ישראלי - ולא בגלל שהוא יזוכה. ההימור שלי הוא, שהמוסד לא יופעל להחזירו ארצה. הלוואי ואתבדה.

http://www.baking.co.il

ישן 02-05-2007, 14:25
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לכל המתלהמים - גם זה כתוב בעתון

"הגורמים המופקדים על החקירה התקשו לתאר בפרוט מה מידת הנזק שגרם בשארה בדבריו. הם נימקו זאת בעובדה שעל חלק מפרטי החקירה, שהתקדמותה נקטעה עקב נסיעת בשארה, מוטל עדיין איפול. באופן רשמי, בשארה לא היה חשוף מתוקף תפקידו למידע ביטחוני מסווג ולא היה חבר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת. ממידע שנמסר לעיתונות על טיב השיחות בין בשארה לאנשי חיזבאללה, עולה לכאורה כי מדובר בפרטים ובהערכות שחיזבאללה יכול היה ללמוד גם מפרסומים גלויים בתקשורת בזמן המלחמה."

בכל מקרה אפילו אם חטאי באשארה כבדים - אין "לזרוק" את מעשיו על ציבור שלם.
אם יוכח שחטא - יבוא על עונשו בהתאם. אבל אריען להטיל דופי בציבור שלם אפילו לא על בוחריו.
ישן 02-05-2007, 15:03
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
למנות אותו לשר ביטחון, לא נפסיד כלום

באיזו עוד מדינה מפגרת תראו מרגל בכנסת?!?!?

ולפלסטינים אזרחי ישראל בארץ, אני מאחל לכם שלא תדעו זכויות במדינה הזו, לא תקבלו שום קצבה ותראו שחור בעיניים, שוב הוכחתם כי אתם צריכים לחיות עם אחיכם ולא איתנו, אתם גם אשמים שלא הוקעתם, ותומכים במרגל הזה, מאחל לכם את הרע מכל, ולא איכפת לי אם יש ביניכם טובים, הרעים הם הדומיננטים שבכם והם כבר עשו את החור באונייה שלכם, צאו מפה בקשה ! !
בינתיים אין לו זמן הוא בדרך לעוד משימה..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1087202/KLD005_wh.jpg]

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 02-05-2007 בשעה 15:26.
ישן 02-05-2007, 16:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תנשום עמוק שתה מיים קרים ותרגע...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "למנות אותו לשר ביטחון, לא נפסיד כלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רמבו 6
באיזו עוד מדינה מפגרת תראו מרגל בכנסת?!?!?

ולפלסטינים אזרחי ישראל בארץ, אני מאחל לכם שלא תדעו זכויות במדינה הזו, לא תקבלו שום קצבה ותראו שחור בעיניים, שוב הוכחתם כי אתם צריכים לחיות עם אחיכם ולא איתנו, אתם גם אשמים שלא הוקעתם, ותומכים במרגל הזה, מאחל לכם את הרע מכל, ולא איכפת לי אם יש ביניכם טובים, הרעים הם הדומיננטים שבכם והם כבר עשו את החור באונייה שלכם, צאו מפה בקשה ! !

אני לא אומר שאין אצלהם הרבה (ואפילו מאוד) בוגדים שצריכים לקבל טיפול ראוי, אבל אסור לך להכליל..

ישן 02-05-2007, 23:04
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
הכללה או לא, אתה יודע מה לא משנה כרגע, נגיד שכולם מהם טובים
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני לא יודע מה הם משנים ומה הם לא. אין להכליל ופה זה נגמר!"

למה שלא יהיו שווי חובות כמו רוב היהודים, שירות צבא 3 שנים או שירות לאומי 3 שנים, ולא לזלול קיצבאות בלי חשבון על גבי הכח העובד והלומד.. מה הבעיה של הערבים לשרת בבתי חולים או בבתי תמחוי להכין אוכל לעניים וכו'? יש ביניהם אנשים טובים? טוב מאוד, זאת אומרת שיש כאלה שיכולים לצאת ולפתוח כיוון חדש בגישת הערבים כלפי המדינה, אבל אותם טובים עושים זאת? לא! הם רק הולכים עם הזרם של הגיס החמישי תוך דיבורי סרק שהם אוהבים תמדינה ובלה בלה, הם אף פעם לא יתנתקו מאחיהם תומכי הטרור והגיס החמישי ולכן אני לא רואה צורך בלהתייחס אליהם בצורה שונה מהאשפניקים. זה טוב ויפה שבאום אל פאחם אתה קונה איזה בייגלה טעים מערבי שדואג לפרנסתו אם בכלל, אבל אתה רואה אותו יוצא כנגד בשארה ומסכים לקבל את החובות כאזרח? לא! אז אתה יודע מה, לעזאזל איתו והבייגלה שלו, אעדיף לקנות מיהודי בייגלה מאשר ממנו גם אם הערבים יודעים להכין יותר טוב תבייגלה, זה שלא הניף את דגל אשף לא הפך אותו ליוצא מן הכלל.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 02-05-2007 בשעה 23:09.
ישן 02-05-2007, 15:51
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
צר לי לקלקל החגיגה אך אלו בכל זאת רק חשדות

השב"כ והמשטרה אינם בית משפט, וישנם מספיק מקרים שבהם האשמות כבדות הופרכו בבית המשפט. עניין בשארה סבוך למדי שכן המידע שהעביר (לפי המתואר בתיקשורת) היה ברובו הערכות ופרשנויות ולא עובדות (העניין עם הכוונת הקטיושות הוא כותרת מטופשת שאני מאמין שמהר מאוד תעלם אם יהיה משפט). זה לא הופך אותו לחף מפשע שכן גם מידע כללי על המצב בישראל ופרשנות פוליטית יש בהם בכדי לסייע לחיזבאללה, אבל לא ניתן להשוות את אשמתו לזאת של וענונו, קלינברג, ישראל בר וכו'. אם כבר, הייתי משווה אותו לאורי אבנרי שביצע מעשים מאוד מאוד דומים ב-1982 (מפגש עם סוכן זר בשעת מלחמה, יציאה לארץ אויב, יעוץ, מתן פרשנות ותמיכה באויב בשעת מלחמה) ומעולם לא הועמד לדין. אם יוכח שהעביר ידיעות צבאיות קונקרטיות (הידיעות בתיקשורת, שוב, מאוד מעורפלות בעניין זה וזה מזכיר את הסיפורים שסיפרו בתחילה על פחימה) הרי שמדובר בסיפור אחר לגמרי.
ישן 02-05-2007, 16:00
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
לא סתם חשדות
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "צר לי לקלקל החגיגה אך אלו בכל זאת רק חשדות"

תרשה לי לצטט ממאמרו של רון בן ישי באתר YNET

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רון בן ישי
...לתקשורת ולציבור בישראל אין דרך לבחון את הראיות שעליהן מבססים שלטונות אכיפת החוק בישראל את חשדותיהם נגד בשארה. אבל ישנן כמה עובדות נסיבתיות המעניקות אמינות, לכאורה, לחשדות.

ראשית, העובדה שבג"ץ אישר את האזנות הסתר לח"כ בשארה וחזר ואישר אותן כמה פעמים. כל שלושה חדשים חידש בג"ץ את האישור, כנראה על סמך הממצאים שעלו מההאזנות. שנית – החקירה התבצעה בפיקוח צמוד של היועץ המשפטי לממשלה ושל פרקליט המדינה. יתרה מזאת. צוות של פרקליטות המדינה ליווה את החקירה באופן שוטף וצמוד.

שלישית – אי אפשר שלא להתרשם מהציטוטים הישירים מתוך שיחות שבשארה ניהל עם גורמים זרים תוך כדי הלחימה, שפרטים מתוכו נמסרו בצמצום לפרסום. מתוכן השיחות שלהן צותתו, ברור שהוא ידע היטב שהוא עובר על חוקי מדינת ישראל, באופן שמעמיד בסכנה מיידית את הביטחון הפיזי של לפחות חלק מאזרחיה. על סמך היכרותו את הציבור הישראלי ורגישויותיו, הוא יעץ לחיזבאללה היכן למקד את הפגזותיו ברקטות באופן שישיגו את האפקט הפסיכולוגי והפיזי הגדול ביותר.

מקור: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3394877,00.html
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר