לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 15:53
  Ofish Ofish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
יש מגבלה לשמלאים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pizza-Guy שמתחילה ב "שמאלי, מגביל או לא?"

לגבי קלע: הנשק עצמו (M4 , M16A3) מותאם לימניים אין שום בעיה לירות איתו בשמאל בסופו של דבר מתרגלים (זה מה שעושים שמלאים בצבא) יש היום כמות יפה אך לא מספיקה של אמצאים לשמאליים (ניצרות ידיות בריכה וכו..) דברים שקשה להשיג בבאחי"ם אם תשיג זה יהיה ביחידה או גדוד...

אצל קלעים זה קצת שונה בגלל באקילה גם בטריג' אבל פחות העיינית מגיעה אל היורה וזה מפריע לתפוס את שתי צדדי ידית הדריכה (כמו יורה שמאלי) ולכן זה מפריע לתפעל את הנשק!!!
בקשר ל"ליאור" אני לא יודע אבל היא נמצאת בבאחי"ם אבל לא נכנסת כל כך לתו"ל כי טוענים שהיא חרא של כוונת ועדיף אקילה למרות הכל זה גם מה שרוב הקלעים והאופטיקיים אמרו לי, למרות שמי שלא קלעים דיי אהבו אותה

יש קלעים שמלאים מעט אבל יש בעיקר "קלעי יום" ובמחלקות ביני"ש שם אחוז המשקפיים גבוה עובדה שמפריעה יותר (למרות הדיאופטר) אז לוקחים שמלאים!!! יש הכל מהכל בצבא

לגבי צלפים עקרונית אין שום הבעיה להיות צלף בגלל שנשק צלפים צריך להיות מתואם ליורה דבר של א קורה בצבא אבל זה עדיין לא ממש מפריע להיות צלף בסופו של דבר זה ממש בקטנה כי צלף צריך לפגוע יותר מאשר לתפעל נשק!! ככה שיש סיכוי.

ד"א אני קלע וצלף וכו.. ואני שמאלי בכל הגוף!!! אבל בנשק ארוך M16 יותר נוח לי לירות בימין ככה שאני יורה ימני (באקדח אני שמאלי עוזי מחזיק שמאל יורה ימין) מוזר!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר