לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 18:12
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
מתלבט אם להשאר בצבא או לא בבקשה תעזרו לי :\

שלום,יש לי הרבה התלבטויות אם להשאר בצבא...בעקבות בעיות של הפרעות אכילה,חולשות ונטייה לאנמיה,נתנו לי להיות עובד כללי..עכשיו אני ממש מתלבט אם כדאי לי להשאר בשירות...בגלל שכשאני חושב על זה...בתור עובד כללי,אני לא אתרום הרבה...(מה אני כבר יהיה? עובד רס"ר? טבח?,זה סתם לשרוף זמן ולטחון מים לפי דעתי)..חשבתי על זה ככה,אם אני אצא מהצבא ויעשה במקום שירות לאומי..אז השירות לאומי 'יכפר' על זה שיצאתי מהבצא,הכוונה בגלל שאומרים שמי שיוצא מהצבא על 21 (במיוחד נפשי) זה דופק תחיים..אז אחת השאלות שלי אם עושים שירות לאומי כשיוצאים,זה נחשב כשירות נכון? אפילו שיצאתי מהצבא על 21?...בכל אופן,זאת לא הדילמה היחידה...כי מצד אחד אני רוצה לעשות צבא כמו כולם..אבל זה ממש קשה לי בגלל שאני מתעייף ונעשות לי סחרחורות ובחילות כאלה כל יום מחדש...
היו לי המון הזדמנויות לצאת מהצבא..וזה גם מה שהמליץ לי הקב"ן,אבל חשבתי לנסות ובנתיים אני מתחיל לחשוב שטעיתי שנשארתי....מישהו יכול לתת את דעתו? לייעץ לי מה כדאי לעשות?..
אומרים שהצבא מכין את האדם לחיים האמיתיים..מחשל,מבגר וכל זה...אבל בתור עובד כללי שחוזר יומיות הבייתה ומשרת קרוב לבית...לא נראה לי ששירות כזה מבגר ומחשל...מה אתם אומרים? לצאת על 21 נפשי ולעשות שירות לאומי?,או ל'טחון מים',במשך 3 שנים בתור איזה עובד רס"ר שלא עושה כלום?....
פשוט לא רוצה להרגיש שאני זורק 3 שנים מהחיים....אני מתחיל לחשוב שכבר עדיף לעשות שירות לאומי,או לצאת לעבוד\ללמוד\לעשות פסיכומטרי....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 18:45
  משתמשת נקבה מורןדברים מורןדברים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mullholand drv שמתחילה ב "מתלבט אם להשאר בצבא או לא בבקשה תעזרו לי :\"

היי,

אני לא יודעת כל כך איך לשים את עצמי בנעליים שלך ואני לא בטוחה שאני רוצה גם, בעיות בריאותיות הן בהחלט בעיות גדולות מאוד ובאמת יש על מה לחשוב.

ככה אני הכי נגד לא לעשות שירות צבאי נקרא לזה "כי לא בא לי". אבל במצב שלך באמת יש בעיה שעומדת מאחורי הדילמה ואני מכבדת את זה.
אני חייבת לשבור את הסטיגמה שאם מוזן לך עובד כללי בנתונים זה ישירות אומר שאתה "עציץ" כי זה ממש לא נכון.
אתה יכול לעשות דברים מאוד משמעותיים גם על תקן של עובד ככלי ולתרום למדינה בשירות הצבאי שלך.

אבל אם אתה מרגיש שבגלל המצב הבריאותי שלך אתה לא מסוגל לתפקד עם הסחרחורות והחולשה שתיארת אני חושבת שהאלטרנטיבה היא בהחלט שירות לאומי ואסביר למה,
אני נגד יציאה לשירות לאומי אם מטרתה היא לספק את מוסכמות החברה ושזה יצטלם לך יפה בקורות החיים לחיים שאח"כ.
התלבטות בין לימודים פסיכו' או שירות לאומי הם ממש לא משהו שאני הייתי מעלה בכלל משום שאני מאמינה שכאזרח ישראלי מחובתך לתרום למדינה והלימודים וטובות ההנאה האחרות שיבואו לך בחיים יכולים לחכות.

אני מצטערת על הנאום אבל אני באמת חושבת שהברירה הטבעית ברגע של יציאה מהצבא בעקבות בעיות כאלה או אחרות היא יציאה לשירות לאומי כדי לתרום בשירות ולא כדי לצאת ידי חובה מול החברה.

מקווה שתרמתי לך,
בהצלחה.

ישן 17-04-2007, 20:19
  TIL TIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
ואת חייבת להבין מה אני כותב...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מורןדברים שמתחילה ב "אתה באמת חייב לצאת מהסרט הזה..."

שוב הוצאת דברים מהקשרם.. חחח

אני לא דיברתי על כל הג'ובניקים נו באמת... יש כאלו שעושים מעל ומעבר והתפקיד שלהם לא פחות כמו חיילים קרביים... זה שהכללת את כולם זו כבר בעיה אחרת... אני דיברתי על אלו שג'ובניקים שבאמת לא עושים כלום ושנינו יודעים שיש כאלו... באים לבסיס לכמה שעות וחוזרים הביתה... ואל תגידי לי שהתפקיד של כל אחד חשוב בצבא וכל אחד חייב לתרום נו באמת... הצבא רק מוציא עליהם מאשר שהם יתרמו... יש כאלו שבאמת ובאמת לא עושים כלום ויש כאלו שעושים המון. עכשיו מה שהציעו לו להיות זה עובד כללי קל"ב יומיות ... משמע הוא לא יעשה כלום אז חבל לבזבז את הזמן ואין לי גם כוח להמשיך את השיחה הזו יותר מזה כי כבר אמרתי את כל מה שיש להגיד את פשוט מוציאה את הדברים מההקשר שלהם כל פעם מחדש... את קולטת מה שאת רוצה וחושבת שמבחינתי קרבי זה אלוהים ומי שלא הוא סתם עושה צבא... אז אין לי טעם להמשיך את השיחה אם זה מה שאת חושבת, סלאמתק
ישן 17-04-2007, 21:13
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי TIL שמתחילה ב "ואת חייבת להבין מה אני כותב..."

לא כל מי שיש לו תפקיד "כללי" הוא "מש"ק ממטרות", אנשים שמגיעים להיות בתפקידים הממש לא מועילים הם אנשים שבחרו את זה, או שהם פשוט לא מבצעים את התפקיד שלהם כראוי.

לעומת זאת אנשים שבאים בגישה של לתרום ולעשות לא יקבלו תפקיד "מש"ק ממטרות" מלכתכילה. ואם הם יקבלו הם ידעו לנצל אותו בצורה שהם עדיין תורמים.

יש הרבה מאוד תפקידים כלליים, שאתה יכול לתרום בהם, וזה בידיוק מה שמורן אמרה - הכל תלוי בכמה אתה מוכן לתרום וכמה אתה מוכן לתת מעבר למה שדורשים ממך, וזה ממש לא משנה אם אתה לוחם, תומכ"ל או עורפי. יש גם לא מעט לוחמים שהצליחו להעביר שירות שלם בלי לעשות כמעט כלום. ואני יכול לחשוב על כמה אנשים שאני מכיר שהיו עובדים כלליים ועבדו הרבה יותר קשה ותרמו יותר מאנשים אחרים שהכרתי שהיה אמור להיות להם שירות משמעותי.

ישן 17-04-2007, 20:26
  TIL TIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
באיזה עין פחות יפה מסתכלים עליו?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אני יודע שמי שלא עושה צבא כמו..."

"אני יודע שמי שלא עושה צבא כמו שצריך באזרחות מסתכלים עליו בעין פחות יפה בוא נגיד..וגם עושים בעיות בראיונות עבודה.."

מה לגבי כל הערבים-ישראלים? הם עושים צבא? והם מתקבלים לכל עבודה אפשרית שיש במדינה שלנו.. כי אם לא אז זו אפליה. למה שאחד שהוא אזרח ישראלי כמוני בדיוק רק בגלל ההגדרה "ערבי" ישתמט מהצבא ויעבוד במקומות שאני לא יכול לעבוד בהם בגלל שאני יצאתי מהצבא על 21 או 24 ועליי בסוף של יום יסתכלו "בעין לא יפה", מה שונה ממני וממנו?
ובכלליות תאמין לי שבמקומות עבודה לא מסתכלים עליך בעין פחות יפה מאחרים שכן עשו... אם יש לך את מה שדרוש לעבודה (השכלה,ניסיון וכו') אתה תתקבל לעבודה, ולא פעם ולא פעמיים מעסיקים רבים העדיפו כאלו שלא עשו צבא על אלו שכן בגלל מילואים...
כל ענייני התעסוקה לאחר צבא ושאומרים שאם יצאת מהצבא זה כתם לכל החיים, זה הכל חרטה אחת גדולה!
ישן 17-04-2007, 20:31
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אני יודע שמי שלא עושה צבא כמו..."

באמת דילמה קשה,אם אני אחליט לצאת,יתנו לי בכלל כי בהתחלה שירתתי במקום רחוק מהבית שלא התאים לי (בחיל אוויר) והקפ"ס הוציא אותי משמה,והפסיכיאטר המליץ להוציא אותי מהצבא,עשו לי ועדה רפואית והראתי מוטיבציה גבוהה לשרת אז החילטו להשאיר אותי בצבא,אבל בתנאים של קל"ב יומיות,השאלה היא אם אני אלך לקב"ן עוד פעם וידבר איתו שאני לא מסוגל להמשיך לשרת והכול...יש עדיין סיכוי שהוא יפנה אותי עוד פעם לפסיכיאטר ויעשו לי עוד ועדה רפואית?,אני שואל כי כבר הייתה לי לפני חודש את הועדה רפואית הזאת שדיברתי עלייה.

בכל אופן,לא יודע אני אחד עם פונטציאל דיי גבוהה וציונים גבוהים,ואני ממש רואה את השירות הזה כעובד כללי בתור טחינת מים....לא יודע עדיין אם בשביל ל"סמן וי" על הצבא זה מצדיק שריפה של 3 שנים סתם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר