לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2005, 17:03
  kit_kat101 kit_kat101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.05
שלום! עזרו לי בבקשה.לכל מישיודע

שלום.. אני גל ואני בן17 ו...לקראת גיוס.. אני מוזיקאי והייתי רוצה לעשות בזה בצבא.. נרשמתי לבחינות לתיזמורת צהל ולתכנאי קול(אם מישהו יודע מה יהיו בבחינות נא אימרו לי בבקשה) אני מאוד רוצה בעקרון להיות בתזמורת צהל ..זה היעוד שלי.. עכשיו.. הבעיה היוא הפרופיל שלי.. היה לי פרופיל 97 בהתחלה.. ואז מצאו לי אלרגיה והוא ירד ל72.. שזה עדיין קרבי.. עכיו. אני מפחד שבגלל הפרופיל לא יקבלו אותי לתיזמורת צהל או למה שאני רוצה.. כי אני אמור להיות קרבי.. אז אני לא ידוע מה לעשות.. ושלא תבינו אותי לא טוב.. אני לא משטמת או משהו... אני אוהב את הצבא.. ואם אני לא אתקבל לתיזמורת צהל.. אני אעשה את הגיוס שלי כמו שצריך..אבל.. אני לא באמת קרבי. אין לי כשר גופני טוב.. אני כזה ... מלא.. וזה לא בשבילי לרוץ וכל זה.. כי אני לא טוב בזה.. לכן חשבתי שבגלל שאני גם ככה אמור למלא את המנילה .. אני אמלה בעדיפות את חייל נ"מ ואת תותחנים או מפקד טירונים...
אז.. אם יש לכם איזה טיפים בשבילי.. בבקשה שלחו. דברו איתי!! אני מת להיות בתזמורת צהל.. אבל מפחד שלא יקחו אותי בגלל הפרופיל... וגם.. בשביל משהו עם כושר גופני ירוד.. איזה תפקיד הכי כדאי לי?
תודה רבה.. וסליחה על המכתב הארוך!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2005, 23:55
  kit_kat101 kit_kat101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kit_kat101 שמתחילה ב "שלום! עזרו לי בבקשה.לכל מישיודע"

וואי.. נכון..
טוב.. אז.. אני קרנן. מנגן על קרן יער...כבר תישע שנים בערך.. אני בכיך הייתי הולך למוזיקאי מצטיין.. אבל פספסתי את ההרשמות(או שלא? אם אתה יודע משהו על זה ספר לי בבקשה)
נרשמתי ללהקקה צבאית.. אבל בתור טכנאי קול.. יש לי מחרותיים בחינות.. נראה..וגם שם יש לי דילמה.. כי אמרו לי שאם אני אתקבל.. אני אצתרך לחתום ויתור אם אני רוצה ללכת לתיזמורת צהל.. אז אני לא יודע מה לעשות.. כי הבחינות של זה עכשיו והבחינות של התזמורת עוד חודש בערך..
בינתיים.. כי אני צריך בכל מקרא לשלוח את המנילה.. אני אסמן את חייל נ"מ... כי אמרו לי שזה הכי עדיף בשבילי..
שיו! אבל זה ממש מדכא.. אני באמת רציתי ללכת לתיזמורת צהל..טוב.. נראה.. אולי יש סיכוי באופק...
אגב.. על איזה כלי אתה מנגן? והאם שמעת על קרננים שהולכים להבחן לתזמורת צהל?
תודה רבה! גל!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר