לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2007, 14:56
  אוזבקי אוזבקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
ילד פלסטיני זרק אבנים על חיילינו, בתמורה חטף את עונשו המוצדק

לידי ynet הגיע תיעוד אירוע שבו היכו אתמול שוטרי מג"ב בחווארה תלמיד פלסטיני, לאחר שחשדו כי היה מעורב באירוע של ידויי אבנים. הנער טוען כי היה בדרכו חזרה מבית הספר: "שניים מהשוטרים החלו להרביץ לי ברובה ברגליים, אגרופים, לדפוק לי את הראש בדלת של המכולת הסמוכה, הפילו אותי לרצפה וחבטו בי בראש". מפקד מג"ב: "אני רואה בחומרה התנהגות מעין זו. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3379622,00.html
__________________________________________________ __________________________

רחמים על המסכן החמוד והמתוק התמים שרק רצה לזרוק אבני שלום על חילינו...
ממש במקרה הוא חזר מבית הספר תוך כדי חלוקת סוכריות והחיילים הרשעים שאין להם מה לעשות התנפלו עליו.
מדהים איך החלאות האלה כל הזמן יודעים ללעשות מעצם מסכנים.
כשמתפוצץ אבל מטען חבלה הם רוקדים על הגגות ומחלקים סוכריות.
הם זורקים אבנים אז חיילי מג"ב מפרקים להם את הצורה, כמו שצריך, אני לא מבין על מה המהומה.
אני כבר מחכה לתגובות הטמטום - איבדנו צלם אנוש \ למה הפכנו וכו'...
שיגיד תודה שהצבא הזה מוסרי, אם לא צהל והיה צבא אחר במקומו, מכות זה הדבר המינימלי שאותו ילד היה מקבל...
ווינט... כבר מומחים בלשנות את המציאות לפי האג'נדה והתעמולה הפלסטינית אותה הם משרתים.
כל מילה נוספת עליהם מיותרתת הבאתי קישור שלהם דווקא כדי שתיראו איך התעמולה הזו מצליחה להם.

נערך לאחרונה ע"י אוזבקי בתאריך 22-03-2007 בשעה 14:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 21:27
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
לך ורד מהארץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אוזבקי שמתחילה ב "ילד פלסטיני זרק אבנים על חיילינו, בתמורה חטף את עונשו המוצדק"

ראשית, להזכירך, זה הוא פורום ציבורי, ומה לעשות שתשמע מגוון רחב של דעות מתוקף היותו של הפורום פתוח לכלל הציבור?

שנית, התשפוכת המכוערת של מילים רדודות והריח המבאיש של הבורות שלך, הגיעה לשיא מעורר התפעלות כבר בההשוואה המטומטמת שלך לגרמניה הנאצית, בעקבות מקרה מוצדק של פגיעה בפושטק עלוב בן 17 שניסה לפגוע בכוחותנו- זה רק מעיד עד כמה סולם הערכים שלך יחד עם סולם המטאפורות שלך עלוב ומטומטם. אתה מתבייש שאתה חולק אזרחות עם כמה מהמגיבים פה? אולי אני מחדש לך כמה דברים, אבל זה לא המקום בו תוכל להתבכיין ולהוציא את הזעם והתסכול השלומיסטי שלך על הגולשים בפורום. אנחנו לא פסיכולוגים, ואם אתה זקוק לטיפול, עצתי תהיה פשוטה: לך ותקבל אותו מאנשי מקצוע.

לא משלמים לנו, הגולשים בפורום, לשמש לך פסיכולוגים. אתה רוצה לדבר? לשחרר קיטור? החבר שלך, אחמד, עזב אותך לטובת יהודי גאה אחר (ואין לי שום בעיה עם זה)? דבר עם אנשים שמתמחים בטיפול באירועים מהסוג הזה, ותפסיק להטריד פה את כולם עם ניבולי הפה שלך.
ישן 23-03-2007, 12:26
  אחד שעובר פה אחד שעובר פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "לך ורד מהארץ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bimler
ראשית, להזכירך, זה הוא פורום ציבורי, ומה לעשות שתשמע מגוון רחב של דעות מתוקף היותו של הפורום פתוח לכלל הציבור?

שנית, התשפוכת המכוערת של מילים רדודות והריח המבאיש של הבורות שלך, הגיעה לשיא מעורר התפעלות כבר בההשוואה המטומטמת שלך לגרמניה הנאצית, בעקבות מקרה מוצדק של פגיעה בפושטק עלוב בן 17 שניסה לפגוע בכוחותנו- זה רק מעיד עד כמה סולם הערכים שלך יחד עם סולם המטאפורות שלך עלוב ומטומטם. אתה מתבייש שאתה חולק אזרחות עם כמה מהמגיבים פה? אולי אני מחדש לך כמה דברים, אבל זה לא המקום בו תוכל להתבכיין ולהוציא את הזעם והתסכול השלומיסטי שלך על הגולשים בפורום. אנחנו לא פסיכולוגים, ואם אתה זקוק לטיפול, עצתי תהיה פשוטה: לך ותקבל אותו מאנשי מקצוע.

לא משלמים לנו, הגולשים בפורום, לשמש לך פסיכולוגים. אתה רוצה לדבר? לשחרר קיטור? החבר שלך, אחמד, עזב אותך לטובת יהודי גאה אחר (ואין לי שום בעיה עם זה)? דבר עם אנשים שמתמחים בטיפול באירועים מהסוג הזה, ותפסיק להטריד פה את כולם עם ניבולי הפה שלך.

קודם כול את הירידות שלך תשאיר בבית,אני לא חבר שלך ואנחנו לא מכיר ועדיף שנשאיר את זה ככה
פושטק עלוב בן 17-כמו שכתבתי לקודם,בוא לאיזה תחנת משטרה,תרים יד על שוטר ותקבל כאלו מכות-נראה,גבר
נראה מה תגיד אז..אתה תטוס למח"ש ותלך לבכות למה השוטרים הפגינו כזאת אלימות והצדק אהיה איתך כמובן
כן,אני מתבייש לחלוק אזרחות עם אנשים נגועים בדעות לאומניות
המילה נאצי לא במקום?אני לא מבין מה אתה מתרגש ממנה

גזענות, לאומניות, השפלה ואלימות נגד אזחים מעם אחר תוך כיבוש שטחים
קשר נאציזם חיי וקיים
חבר שלי אחמד עזב אותי?להבדיל ממך,אני לא מקתלג אנשים לפי מוצאם,אתה יודע..
ותוריד גובה ומהר,התפלצפויות מאחורי המקלדת זה לא הוכחה לגבריות,אתה יודע
ישן 23-03-2007, 12:38
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
ירידות? לא מותק, אני לא יורד עליך
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי אחד שעובר פה שמתחילה ב "[QUOTE=Bimler]ראשית, להזכירך,..."

אני מחזיק ראי בו אתה רואה את בבואתך. ככל הנראה שאתה לא אוהב את מה שאתה רואה, ולכן אתה מעדיף להגיב בצורה מבולבלת.

כל שירים יד על שוטר, דינו צריך להיות מכות נמרצות שבסופן הוא ישתה את מזונו דרך קשית. כך, יוצרים הרתעה. המדיניות העלובה והרופסת שלך, על פיה לא רק שלא מקטלגים אנשים לפי גזע ומוצא (כולנו חלק מה''גזע האנושי'', נכון? ) אלא גם לא מאפשרים לשוטרים להכות בחזרה מכות נמרצות את העבריינים שתקפו אותם.

אני לא אכה שוטר, ולא אזרוק אבן על שוטר, כי אני יודע את מקומי כאזרח. אולי אתה נוהג להכות שוטרים, לחטוף מכות ואז לתבוע את המשטרה, אבל אני ממש לא, יש לי תחביבים אחרים.. ומה לעשות שאנ'לא מבין את הדוגמה ההזויה שהבאת?

אם אתה חושב שנאציזם=לאומנות, אז אתה ממש טיפש, אני מצטער לומר לך. גם הפירוש שלך ללאומנות הוא די טפשי- מבחינתך בטח אפילו עמי אילון הוא לאומן ציוני.

אני נהנה מחברתם של לאומנים, כמו שאני נהנה מחברתם של מצביעי מר"צ שמשעשעים אותי בתמימות שלהם. אני, לעומתך, לא בורר את החברים שלי על פי ההשקפה הפוליטית שלהם. כל עוד הדיעה הקיצונית מובלעת, אין שום סיבה שלא ליצור קשר או להגיב כמו שאתה הגבת.

"התפלצפויות" מאחורי מקלדת אינן הוכחה לגבריות, כמו שקללות מאחורי המקלדת, אינן הוכחה להומניות. מצטער, אבל כנראה שאתה לא עקבי מבחינה אידיאולוגית. נראה לי שאם השיח הזה היה מתנהל במציאות, עוד היית מנסה להכות את הגולשים כאן, ולאיים ברצח על חיות המחמד שלהם.. יש דרך להביע דעה.. כל דעה.. וכנראה שאתה צריך להשלים קצת השכלה בקטע הזה..
ישן 22-03-2007, 23:51
  אוזבקי אוזבקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
לפלסטינים אין אנסים יא חתיכת טמבל יש להם אנשים (מחבלים עם רובים)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אוזבקי שמתחילה ב "ילד פלסטיני זרק אבנים על חיילינו, בתמורה חטף את עונשו המוצדק"

בגלל זה מורידים שכונות, טוב שאתה יודע להבחין בין עיקר לטפל ובין טוב ורע, אתה לא יודע להבדיל בכלל בין דברים שונים לגמרי!
וכן, אנשים לא יכולים ללכת לבית הספר בלי להרים איזו אבן עסיסית על המגבניק המניאק הזה שמה, מעשה שהם כל כך מכורים אליו.
בדבר אחד אני רוצה רוצה להודות שאולי היתי צריך לשנות את הכותרת כי היא מייצגת את דעתי האישית וזה מנוגד לכללי הפורום הייתי צריך לתת כותרת אחרת ואחר כך להוסיף דעתי, פשוט לא יכולתי להתאפק מול התעמולה של אתרי החדשות, מישהו היה צריך להחזיר להם בחזרה לא?

נערך לאחרונה ע"י אוזבקי בתאריך 22-03-2007 בשעה 23:55.
ישן 23-03-2007, 12:21
  אחד שעובר פה אחד שעובר פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי אוזבקי שמתחילה ב "לפלסטינים אין אנסים יא חתיכת טמבל יש להם אנשים (מחבלים עם רובים)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אוזבקי
בגלל זה מורידים שכונות, טוב שאתה יודע להבחין בין עיקר לטפל ובין טוב ורע, אתה לא יודע להבדיל בכלל בין דברים שונים לגמרי!
וכן, אנשים לא יכולים ללכת לבית הספר בלי להרים איזו אבן עסיסית על המגבניק המניאק הזה שמה, מעשה שהם כל כך מכורים אליו.
בדבר אחד אני רוצה רוצה להודות שאולי היתי צריך לשנות את הכותרת כי היא מייצגת את דעתי האישית וזה מנוגד לכללי הפורום הייתי צריך לתת כותרת אחרת ואחר כך להוסיף דעתי, פשוט לא יכולתי להתאפק מול התעמולה של אתרי החדשות, מישהו היה צריך להחזיר להם בחזרה לא?

מאיפה אתה יודע שהם זרקו אבנים?ההית שם?
כן אה,מי שמרים אבן על שוטר צריך לקבל מכות כאלה.בוא איתי לבלומפילד,תגיד משהו לא במקום לשוטר ותקבל את אותם המכות-נראה מה תגיד אז,גבר
אה,אבל כשזה ערבוש אז זה סבבה?לפי תורת הגזע שלך הוא נחות,הבנתי..
תעמולה של אתרי החדשות?לכיוון מי?ש עשרות אלפי מקרים כאלו,בודדים מתפרסמים
כמו שאמרתי,נראה מה תגיד כשחיילים סורים יעמדו לך ליד הבית,תזמין אותם לקפה?ככה זה כשאתה כובש
אין דבר כזה כיבוש נאור
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר