לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 19:02
  וולדו וולדו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
חוקי משטרה צבאית ושאלה לגבי חוק הזקן החדש

אחרי ששמעתי שלל מיתוסים, חשבתי שזה יהיה ראוי לפתוח כאן אשכולות ולברר חלק מהדברים, האם הם נכונים או שמא מדובר בהנפצות חסרות בסיס.

1. האם זה נכון ששוטר צבאי מחוייב לתת לך 7 דקות ל"התארגנות" לאחר שעצר אותך לבדיקה?
2. האם זה נכון שזה לא חוקי לשוטר צבאי לתת לך תלונה כשהוא אינו חובש כובע על ראשו? האם הדבר תופס לגבי שוטרים צבאיים סמויים?
3. האם שוטרי תנועה צבאיים יכולים למלא תלונה על דיגום בזמן שהם עוצרים אותך? כשלאו דווקא את נהג הרכב, אלא מתלווה לנסיעה ויצאת מחוץ לרכב כביכול? האם ניתן לקבל תלונה במידה ולא הייתי מדוגם בזמן נסיעה בתוך רכב?
4. האם זה חוקי לנוע עם כובע צבאי כשמסתובבים על מדי ב' (עם אישור כמובן). אני יודע שהיו תלונות רבות מצד חיילים שהתלוננו שבזמן שהם על מדי א' אין להם דרך לכסות את הראש, האם במדי ב' הפקודה זהה וחובה ללכת עם כומתה בכותפת בלבד?
5. האם זה נכון שלשוטר אסור לרדוף אחרייך (כמובן שלא מדובר על מקרים קיצוניים) ואסור לו לעכב אותך במידה ואתה משוחח בפלאפון? האם הוא רשאי לעכב אותך בצד עד שתסיים את השיחה?

ולגבי החוק החדש שייצא שכל מפקד בדרגת רס"ן רשאי לאשר לחייל לגדל זקן, האם ישנה איזושהי בעייה עם מי שיש לו אישור רפואי עוד לפני שהפקודה יצאה לפועל? לדעתי לא יצא הוראה שכל הפטורים הרפואיים מבוטלים רטרו-אקטיבית מעתה, אבל סתם מסקרן אותי אם מישהו יודע אחרת?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2007, 19:17
  וולדו וולדו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וולדו שמתחילה ב "חוקי משטרה צבאית ושאלה לגבי חוק הזקן החדש"

תקשיב צעירוס (אגב, אם תסתכל בפרופיל שלי ותסתכל על הודעות מאוגוסט 05, אני כבר מודיע לך שזה חבר שלי שזה המשתמש שלו ולא אני, במידה ותנסה להתחכם)
, אני משתחרר בעוד ארבעה חודשים, אז תתחיל להירגע ותוריד את ההתלהבות יא חוצפן מתלהב. מהמקומות שאני בא מהם אני נתקל ביותר מידי מ.צ ורציתי לברר מהן פקודות המטכל בנושאים הללו, כדי שבמידה ואני נדפק מזה, אני אדע איך לעקוף את המערכת בעזרת הפקודות היא עצמה הוציאה ובגלל שזה הפורום הצבאי היחידי שאני מכיר ברשת, אין מקום טוב יותר לברר את הנושא הנ"ל מאשר כאן, ככה שאם אין לך משהו חכם להגיד בנושא אז תדלג לאשכול אחר.

נערך לאחרונה ע"י וולדו בתאריך 23-03-2007 בשעה 19:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר