לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 00:59
  KenVeLoBoy KenVeLoBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל KenVeLoBoy Facebook profile
בעיה בחיבור מקלדת PS\2 ל USB + בעיה ב WIN32

שלום לכולם .. . יש לי בעיה מעצבנת ביותר .. (עשיתי חיפוש בפורום אבל וראיתי שכמה אנשים ניתקלו בבעיה הזאת אבל לאפאחד מהם לא ענו תשובה רצינית אז בבקשה תענו לי שתהיה תשובה בפורום ואנשים לא יפתחו פוסטים סתם)יש לי מחשב P4 עם לוח אם של Intel משהו דגם 850VA משהו כזה ... והלך לי כניראה החיבור של היציאת PS\2 עכשיו המקלדת טובה ועובדת ותקינה ובדקתי את זה במחשב אחר .. אבל כשאני מנסה לחבר אותה עם הקוונברטור שקניתי מPS\2 ל USB ה WIN אומר לי שהוא זיהה התקן לא חוקי או משהו כזה ושהוא לא יעבור .... עכשיו המעביר ניראה לי תקין כי כשאני מחבר אותו עם המקלדת שמחוברת אליו אז המכת חשמל הזאת מדליקה את כל הנורות על המקלדת וניראה לי שזה אומר שעובר בו חשמל והכל ... אם אני לא טועה החיבורים של ה USB במחשב זה USB 2.0 וחיפשתי את הדרייברים שלו וכשמצאתי אותם באתר של אינטל ניתקלתי בבעיה חדשה כי הוא לא פותח לי את הקובץ ואומר לי שיש לי בעיה עם משהו עם ה WIN32 וניסיתי להפעיל שם איזה קובץ שאמור לסדר את זה אבל זה גם לא עזר להתקין את הדרייברים .. (אם אני לא טועה מצאתי דרייברים באתר אחר של USB 2.0 ל WIN XP והתקנתי אותם ככה שיש דרייברים מותקנים תקינים) אני רוצה לדעת מה הבעיה למה אני לא מצליח לחבר את המקלדת... בבקשה עזרה ..
השאלות הם :
1. למה אני לא מצליח לחבר את המקלדת??? ואיך אני יכול לחבר אותה ?? איזה דרייברים אני צריך להתקין??
2. יש אפשרות לשנות את הכניסת עכבר של ה PS\2 לכניסת מקלדת??
3. למה זה עושה את הבעיה של ה WIN32 ?? ואפילו לא מפעיל את הקובץ תיקון הזה ... ??

נ"ב ניסיתי פעם אחת לחבר את זה עם מקלדת רגילה של GPT ובפעם השניה ניסיתי לחבר עם Microsoft multimedia keyboard שיש לי ובשניהם לא עבד... )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2007, 08:54
  KenVeLoBoy KenVeLoBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל KenVeLoBoy Facebook profile
לא לא ...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ymalka שמתחילה ב "האם אתה מנסה לחבר את מקלדת ה..."

לא ... ממש לא .... גם לא ידוע לי שקיים מתאם כזה מיוחד רק למייקרוסופט....

אני מנסה לחבר את המקלדת GPT (או את המייקרוסופט - העיקר שיעבוד משהו בתקווה ל GPT) בעזרת מתאם רגיל מ PS/2 ל USB שקניתי בחנות בניפרד... לא היה רשום על זה שום דבר שקשור למייקרוסופט או שיכול להיתקשר למייקרוסופט..
הייתי בחנות שקניתי את המתאם אז הבעלים של החנות שאני מכיר אותו אמר לי שהוא יודע שזה לא עובד ושיש מתאם יותר יקר בצורת Y עם שני החיבורים של הPS/2 (גם הירוק וגם הסגול) ושהוא יעבוד לי בטוח ... מה אתם אומרים שווה להחליף ולנסות (כי זה אומר שאני מוסיף עוד כסף)?

וכמה עולה היום מקלדת USB רגילה פשוטה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר