לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 21:30
צלמית המשתמש של David_STI
  David_STI David_STI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan1050 שמתחילה ב "שאלה לגבי יום סיירות ופרופיל"

בואו נעשה סדר

יום סיירות מקבלים אנשים בעלי פרופיל 82 ומעלה ללא סעיפים פוסלים (ראייה לדוגמה).
דבר שני לשייטת 13 לא תוכל להתמיין כי זה מצריך פרופיל 97 אבל למטכ"ל וחובלים תוכל.
בעיקרון לא חושב שיתנו לך סיירות בגלל אירוע אפילפטי.
זה דבר מאוד חמור ואתה מזלזל בערך של זה , אתה צריך לשמור על עצמך ולא לחשוב שאתה סופרמן...הצבא יודע למה הוא לא מקבל אנשים למקומות מסויימים וזה מטעמי בריאות ולא בכוונה.
שמור על עצמך.....לערער תמיד אפשר אבל לא מומלץ לך....פשוט שמור על הבריאות זה יותר חשוב משייטת מטכ"ל וכל מה שתרצה תאמין לי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 22:07
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי David_STI שמתחילה ב "בואו נעשה סדר יום סיירות..."

בלי כעס או משהו, בבקשה, אל תדבר על נושאים שאתה לא מבין בהם...

ולפותח האשכול, אם היה לך אירוע אפילפטי אחד (רק אחד היה לך?) בחייך זה לא אומר שיש לך אפילפסיה. אירוע יחיד לא מצביע על כלום... זה רק סמן לעתיד. יכול להיות שאתה אפילפטי ויכול להיות שאתה לא, אבל היה לך אירוע ולפי מה שאני יודע (ושזה יהיה ברור, הידע שלי בזה די מוגבל) זה גם לא כזה נדיר...

שלח מכתבים/פקסים עם כל ההמלצות וכל המסמכים הרפואיים שיש לך שמראים שאתה כשיר במאה אחוז ואם דוחים אותו אז תתקשר ותציק להם ותגיע עד מפקד מדור סיירות אם צריך... אל תוותר על מה שמגיע לך. מקסימום לא תצליח... לא נורא. מה שכן תהיה בטוח שבאמת אין לך שום בעיה בריאותית שתסכן אותך - אם מומחה אומר הייתי מאמין לו...
ישן 06-02-2007, 14:00
  idan1050 idan1050 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1050 שלח הודעה דרך MSN אל idan1050
סבבה אז בואו תראו:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan1050 שמתחילה ב "שאלה לגבי יום סיירות ופרופיל"

אני לא מדבר סתם ולא אומר סתם..אני אומר אחרי התייעצויות עם רופאים מומחים והכל
אז ככה:אני בריא, לא משנה מה יגיד הצבא...ואת זה אני יודע אחרי בדיקות מעמיקות שעשו לי(הכוונה שסרקו לי את המוח מכל כיוון אפשרי) אני יודע שאין איתי בעיה לא בגלל שאני אומר את זה אלא בגלל החיי יום-יום שלי, אני מתאמן אני רץ אני עושה הכל והכל אצלי טוב, אם הייתי יודע שמה לעשות, יש לי בעיה ואני לא אוכל ללכת ליחידה הזאת והזאת כי אלה החיים ואין מה לעשות, אז הייתי מוותר, אבל העניין פה הוא שזה לא פייר כי אני בריא(שוב אני לא מעיד על עצמי, זה אחרי בדיקות שעשו לי ואחרי חוות דעת), ושוב, זה לא הוגן שמתייחסים אלייך בזלזול כזה ופוסל אותך על הסף רק בגלל משהו חריג שהיה לך לפני ככה וככה שנים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר