לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2007, 22:04
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
רגע של אמת מעזה (מתוך ערוץ 10 , לפני דקה)

"הם יורים , יורים בלי הבחנה, לא חשוב להם אם זה ילד או אישה , יורים יורים והורגים, אי אפשר ככה יותר, אני כבר שבוע לא יצאתי מהבית".
************************************************** *************************************
זהו תיאורו של גבר עזתי שבקול רועד סיפר על המתרחש בעזה בעיצומה של מלחמת האזרחים. יש שטוענים כאן שזו מלחמת אזרחים דמיקולו, מאבק כוח שבו שומרים על להבות נמוכות כדי לא להפר את האיזון העדין שבין ניסיון הפיכה למלחמת אזרחים כוללת. אבל גם אם הם צודקים, מרגיז לגלות שגם בקרבות ה"עדינים" האלה , עושים הפלסטינים יותר ממה שאנחנו עשינו בכל שנות הכיבוש ביחד. תחשבו על זה - לו צה"ל היה נוהג כך רק במשך חודש, הפלסטינים היו מפסיקים להשתולל וכבר היו נחסכים מאיתנו כל כך הרבה קורבנות בנפש. רק עכשיו מגלים בעזה מה זאת מלחמה "אמיתית" כשאי אפשר לברוח למצלמות של ה cnn.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2007, 22:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

אין צורך להגיע לברבריות של אדוניך...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לו צה"ל היה נוהג איך ?"

מספיק לו הייינו מפגיזים הפגנות חמאס. מורידים כל בית שיש בו מחבל (כן , גם אם הוא עטף את עצמו בשני תינוקות) ,ידע כל מי שנמצא בקרבת חוליית קאסם שהוא מסכן את עצמו ולא יהיה שום ירי כירורגי. אני לא מציע לירות באזרחים בלי הבחנה - אבל בגלל שכמותך כל חייל נזקק לעצת עו"ד לפני שהוא יורה, ככה נראה מאבק משפטי ולא מלחמה. לומר שצה"ל המסורס נלחם בטרור זו בדיחה. הייתי מוכן לוותר על מחצית הנשק שבידי צה"ל , לו היה טורח מישהו להפעיל את הארסנל שנותר בצורה אפקטיבית...

מסתבר עכשיו, שכל הקשקוש שלכם על הכיבוש הנורא הוא בדיחה אחת גדולה, באסם מנסה לשבת במחנה הפליטים שלו וללעוג לשמאל שלנו , אבל הוא כבר נופל על הרצפה ומתגלגל מרוב צחוק .. זה בלתי מוסרי זה? באף מדינה בעולם לא היו מטפלים בהם בעדינות כזאת. בכל מדינה אחרת היו קוטעים את הטירוף הזה מזמן ומונעים אבידות בצד שלנו וכתוצר לוואי גם בצד שלהם (אני יודע, האבידות לא ממש מזיזות לכם, הכל פוזה כדי שתוכלו להמשיך להתלונן בעולם על המשטר הישראלי הכמו נאצי האכזר, זה מוכר אחלה ספרים וסרטים)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 04-02-2007 בשעה 22:37.
ישן 05-02-2007, 10:32
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
קצת הסטוריה-בשנות ה-80 ירו במי שהחזיק דגל פלשטין,הרגו רעולי פנים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אין צורך להגיע לברבריות של אדוניך..."

השאירו בעוצר כל יום במשך חודשים את כלל הערים הפלשטינאיות.
שלחו ילדים למות על עמודי חשמל , כדי להוריד את הדגלים.
נכנסו לבתים סתם ( ללא מידע מודיעיני) רק כדי להרביץ לגברים ולהפוך את הבית.

נכון אז עוד מצבם לא היה כה גרוע... כי הם יכלו לעבוד בישראל.
היום הם לא יכולים אפילו לצאת לעבוד אז אין פלא כי הם מתפוצצים עלינו ונעשים חיות אדם כמו אבותינו בשטחים.....

מלחמת אחים זה לא הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו אצלם , למרות שאולי הם יגיעו למסקנה הנכונה ( כמו בן גוריון נשק אחד עם אחד צבא אחד) . אבל סביר יותר כי כמה פיגועים בישראל כניסת צה"ל ללחימה בשטחים ( כבר שוב יש תוכניות כניסה לעזה) ויהיה נשק אחד צבא אחד נגד ישראל!!
ישן 05-02-2007, 11:28
  הומני הומני אינו מחובר  

חבל שלא הבנת את מה שניסיתי להסביר ולכן שוב בגישה שונה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ha_miki שמתחילה ב "הומני אתה יותר דפוק משניצל"

אני אומר כי כדי להגיע למדינה שבה יש נשק וצבא אחד( תסתכל על כל מדינה שקיבלה עצמאות- דרום צפון אמריקה , ישראל - פלמ"ח אצל/לח"י ועוד)
יש ברוב הפעמים לצאת באלימות זה כנגד זה , כי ידוע ששני הצדדים רוצים לנצח ולהקים מדינה לפי האג'נדה שלהם.
גם אצלנו , תפסיקו להיות עוורים ולא לראות את הדמיון בנינו.., היו הריגות של משתפי פעולה , וגם אצלנו הלשינו אחד נגד השני וגם אצלנו היתה אלטלנה ( שהיתה הלחימה העזה ביותר בן הפלגים אבל זה כי עד אז היה אויב שאיחד אותנו כנגדו -הבריטים)
אין ואסור לשמוח על המצב שם, אבל אסור לנו להתערב כדי שלא נהיה המאחדים...בפיגועים
שנית ההורים שלנו שרתו בשטחים ואם לאבא שלך יש אומץ הוא יספר לך מה היה שם..
אבא שלי היה בעזה בשנות ה-70 ביחידת המסתערבים , כן זאת של ראש המוסד דגן ותחת אריק, הדברים שהם עשו אז יוצאים היום ע"י הילדים של אז בתמיחת הוריהם.
השפלות עינויים רצח ( אין לי דרך אחרת לקרוא לזה שהורגים אדם כי הוא הלך עם דגל) וסתם עוצר של חודשים כי.. כי ככה

אני לא תומך בהם ולא רוצה לראותם , שיבנו גדר גבוהה יותר !, אבל אסור לשכוח כי הם צריכים מדינה ואדמה ( וששם יהרגו אחד את השני ולא אותי)

לצאת מהשטחים למען ישראל!

ישן 05-02-2007, 14:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין מה להבין במה שניסית להסביר, כי לא הייתה עובדה נכונה אחת, ב"היסטוריה" שהבאת...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "חבל שלא הבנת את מה שניסיתי להסביר ולכן שוב בגישה שונה"

המלחמה בין הצפון לדרום בארה"ב, אירעה 85 שנים אחרי קבלת העצמאות.
ההגנה לחמה באצ"ל ובלח"י הרבה לפני קבלת העצמאות מהבריטים - ולא היה שום דבר שאיחד
אותה איתם. האצ"ל לא הגיב בירי לפעולות ההגנה, לפני העצמאות - וגם באלטלנה, הוא היה פאסיבי
באופן כמעט מוחלט (קרא קצת בנושא, מעבר לפמפלטים פוסט-ציוניים...).
אין דמיון מינימלי בין המחבלים הפלסטיניים לארגוניהם השונים, לבין ההגנה, האצ"ל והלח"י.

אתה טוען שאביך היה ביחידת "רימיון"? אולי. מי שהשתתף בפעולות אז, והיום חש חרטה, שיבוא
בטענות רק לעצמו. היחידה הזו לא כפתה על איש להיות חלק ממנה...

אתה לא תומך בהם, אלא סתם לא תומך בנו (במי שחושב אחרת ממך). סביב עזה יש גדר סופר
גבוהה - אבל בגלל רצונך שנצא משם, הם פשוט עוברים למצרים, ומשם חודרים לישראל - או סתם
יורים רקטות מעבר לגדר. מתברר שגדר גבוהה שתתאים למושגיך - צריכה להגיע עד לחלל (שם,
אגב, נמצאים רוב האסטרונאוטים שעדיין תומכים בבריחה חד צדדית ומאממינים "בשלום האמיצים"...).
ישן 05-02-2007, 17:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אכן, למי יש סבלנות לחכות עד שיתחמשו בעצמם? בוא נחמש אותם בעצמנו...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "איזה CASE ? ואיזה REST ?"

כאשר הגיע אוסלו, ההתפרעויות הפלסטיניות היו בירידה. נשברה המפקדה הלאומית המאוחדת
(גורם פת"ח הבכיר בשטחים), מפקד עז אל-דין אל-קסאם, עמאד עאקל, חוסל ע"י הימ"ם, וסגנו
ומחליפו, יחיא עייאש - כל הזמן התחבא ולא היה לו זמן לעסוק במה שלימים יהפוך לתחביבו...
ואז בא אוסלו.
פת"ח וחמא"ס קיבלו טונות של נשק, הנהגה חדשה ורעננה התארגנה ב"שטחים המשוחררים", יחיא
סופסוף קיבל קצת שקט כדי להתרכז בבניית הפצצות, והכל הסתדר.
מזל שאז ראו מעבר לקצה האף. אם היו נותנים להתפרעויות לדעוך, במקום להציל את אש"ף והזרוע
הצבאית של חמא"ס, היה איום ונורא...

אם עוצר מוחלט ברצועה יביא להצלת חיים - אז זו בהחלט דרך ראוייה לפעולה. הגרפיטי המזעזע
שאתה מתאר, הוא כמובן שקר מזעזע - שאל את קרבנות 11 בספטמבר, או קרבנות הפיגועים
בלונדון, או במדריד. הם כולם יודעים שכל הדתות והעמים מועדים לביצוע פיגועים בדיוק באותה
מידה...
אם הערבים יחיו במדינות ערב, ולא בישראל (לא משנה באיזה גבול) - אזי יהיו פחות פיגועים
בישראל. זו עובדת חיים פשוטה, ולא משנה עד כמה נערי הפוליטיקלי קורקט, יזעקו שזו גזענות.
גזענות היא כמובן לטעון ש"צריך להבין אותם", כאילו מדובר בילדים מפגרים שאסור לצפות מהם
לא להתפוצץ ולהרוג חפים מפשע...
ישן 05-02-2007, 18:18
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
זה נחשב גרפיטי עדין....
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן, למי יש סבלנות לחכות עד שיתחמשו בעצמם? בוא נחמש אותם בעצמנו..."

אני גר בתל אביב באזור שהוא אחד ממעוזי השמאל הקיצוני (מבחינת מגורים)
בטיוליי הרבים עם הכלבה שלי ברחובות אני נתקל בלא מעט גרפיטי מענינים.

הגרפיטי הזה הוא ימני דווקא וראיתי אותו בחיפה לפני כמה שנים ואחרי זה גם בשאר חלקי הארץ.
אם אזכור אקח איתי מצלמה ואפתח פעם אשכול של גרפיטי של שמאלנים....

אם נחזור לעניין, עוצר אכן יפתור הרבה בעיות מקומיות ובעיות טווח קצר, אבל ייצור הרבה בעיות אזוריות
ובעיות לטווח הארוך.
ברור שאני בעד הצלת חיים, אבל עם ראייה לטווח הארוך.
אני מניח שאתה מכיר את הקריאה להטלת עוצר בערבית, לצערי יש חיילים רבים שחלקם כעת הורים לילדים שמה שהם יודעים בערבית זו הקריאה להטלת עוצר, והם באמת ובתמים מאמינים שהם יודעים קצת ערבית.

ג'יב אל הוויה, וואקף, אתלא בארה, עירפה אידק, יסתמר עליכום מנע א'ל ת'גואל.....ממש פנינים בערבית, ואחרי זה אומרים שהכיבוש משחית..מצחיק...
ישן 06-02-2007, 11:05
  הומני הומני אינו מחובר  

תחילת שנות ה-60 היה הכרח ביטחוני לעוצר בכל הישובים הערביים כל יום?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בגלל שהערבים, באדיבותם, הפכו זאת להכרח בטחוני."

לא ידעתי כי היו אז מחבלים מתאבדים?
בשנות ה-80 אוכלוסית השטחים "בילתה" חצי מהעשור בעוצר , מה שלא מנע פיגועי דקירה ,זריקת מקררים מהגגות ואת המחבלים היהודים ( זה שקיבל עונש נוסף ע"י הריגת אשתו ובנו).
מי שלא רצה לפתור את הבעיה בשנות ה-80 כאשר הינו יכולים להחזיר את השטחים לירדן ( היה הסכם חתום) , לא מפתיע שהימין , לא מוכן היום לתת להם מדינה ואתמול אוטונומיה ובסוף... בסוף אין מדינת ישראל כי מי שישלוט כאן זה הדוסים והערבים , היחידים שיכולים באמת להסתר אחד עם השני .
היהודים ישבו בשקט והערבים כמנהגם משכבר הימים יתנו ליהודים חופש פולחן...

אני אהיה באוסטרלי ואחשוב על כל הטיפשים מהימין....

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר