לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 19:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SORD FISH שמתחילה ב "דיון| גולני- סטיגמה, של ערסים אתיופים, אוכלוסיה נמוכה"

יש תמיד הרבה סטיגמות. לגבעתי יש סטיגמה של חטיבה רוסית מה שהיה נכון פעם (החטיבה משכה המון יוצאי ברה"מ). בתכלס אין הרבה הבדל בין החטיבות, מבחינת המרקם האנושי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 20:07
  מייקל90 מייקל90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SORD FISH שמתחילה ב "דיון| גולני- סטיגמה, של ערסים אתיופים, אוכלוסיה נמוכה"

אני יגיד לכם תאמת לדוגמא עליי....
מבחינתי גולני היא חטיבה טובה, קרובה אליי בצפון והכל סבבה...
אבל אחרי ששומעים את כל מה שהחברה שם עושים ושאומרים שיש שם מלא ערסים זה מרחיק אותי משם כי אני לא רוצה לשרת עם ערסים לדוגמא כמו שיש לי בביתספר או כאלה שאני רואה בשכונה וזה מרתיע הרבה אנשים כמו שאמרו , שיש חטיבה עם אוכלוסייה שהיא עושה בעיות (לא מעניין אותי המוצא, המצב הכלכלי והכול) רק התכלס של האנשים, האופי וכל זה , אז זה יוצר מצב שהם רוצים ללכת לחטיבה כזאת ומחפשים חטיבה כביכול שיהיו שם חברה אחרים...
(מצטער אם ניסחתי את זה דפוק ואם פגעתי במישהוא)
אני אשמח אם תנפיצו לי את כל זה
ישן 05-02-2007, 20:57
  ברק ברק ברק ברק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06

שמעו אי אפשר להתעלם מהעובדה שבגולני יש ריכוזי אכולוסיה שלא תמצא אותה בנחל לדוגמא

אז נכון שגם לי יש שכן שהוא ערס כבד והוא צנחנים
אבל סה"כ בוא נגיד מבחינת הרוב האו"כ בגולני שונה מהנחל
וזה מה שגרם לי לבחור בגולני
כי תכלס וזה שורה תחתונה כולם עושים אותו הדבר!!! מה שמבדיל בין החטיבות זה האנשים שבה
ולגולני נוצר שם של יותר משפחה אחת בגלל רוב מזרחי בגדודים שלפי מחזורי גיוס 00 ו 04 ( אח בגולני וחבר בגולני) אני ראיתי את זה גם אישית בפנים ולא סתם מדבר בגלל ששמעתי את זה ממישהו

אבל זה לא אומר שגם בנחל לא הייתי מסתדר כי בעבודה הנוכחית שלי יצא לי לפגוש יוצאי נחל שלא הייתי מתנגד לבלות איתם את ה-3 שנים הבאות שלי

ישן 05-02-2007, 21:50
צלמית המשתמש של D FORCE
  משתמש זכר D FORCE D FORCE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל D FORCE שלח הודעה דרך MSN אל D FORCE

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SORD FISH
שלום מאוד מעניין אותי לדעת מניסיונכם האם מה שאומרים על גולני נכון...
אני אישית רוצה להיתגייס לגולני ביגלל שזה בצפון ואני מאוד רוצה להגיע לסיירת, אבל הדיון כאן הוא בעיקר בנושא הגדודים, מה דעתכם על הסיטגמות ומניסיונכם האישי עד כמה נכון ועד כמה לא?

ערסים? אתיופים(לא שחלילה יש לי בעיה איתם, ההפך, אבל לצערי הרב מאוד הם אוכלוסיה מהמעמד הנמוך ברובה)?, אשמח אם תירשמו גם איך היחידה ביחס לגבעתי למשל וכו'...

אני חושב שחרשו פה על הנושא של הסטיגמות,
אני רק רוצה להגיד שיש טיפת אמת בסטיגמות האלה,
ובאמת בגולני יש המון ערסים
ובגבעתי יש יותר רוסים משאר היחידות בצה''ל

אבל בתכלס, בכל יחידה יש גם וגם, וזה שיא הטיפשות עם בנאדם מחליט לאן להתגייס בגלל שמספרים שפה יש יותר ערסים ושם יש יותר רוסים או צהובים או כל דבר אחר שאומרים על יחידה מסויימת.
בסוף כווווווווולם כמו אחים ביחידות הקרביות ,אחרי החודש הראשון שלך ביחידה אתה כבר תבין על מה אני מדבר.

ישן 06-02-2007, 02:43
  XeLe7oR XeLe7oR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.05

הלו הלו הלו הלו מזה פה כל הדיון הזה בלעדי אה????????????????

אני הגולנצ'יק הראשון שידע פה בפורום שהוא הולך לגולני במרץ - ותשאלו את רפי חחחח

סתם סתם אחיי הגולנצ'יקים עושים בית ספר לג'ובניקים המסריחים בבקו"ם אה?!
סתם סתם ואיי השעה כל כך מאוחרת מצטער ... טוב לעיינינו ...

ואאלה זה די נכון לגולני באים באמת יותר מהאוכלוסיה שלדעתי מכנים אותה "מזרחיסטים"
אתם יודעים חבר'ה שאוהבים לצאת לבלות להנות לאו דוקא ערסוואטים ואאלה אנשים רגילים לדעתי
ויש צדק במי שאומר שבאמת רוב "האשכנזים" הולכים לצנחנים ונח"ל ... אבל אי אפשר לדעת
כל אחד והמחזור שלו ... יש לי חבר טוב ממש טובבבב... שהוא בגולני והוא כמוני כזה יעני סבבה לא "צהוב" (מה שנקרא) ולא שחור חח סתם אוהב פאבים לצאת ולהנות ויש לו אח שנה מעליו כמוהו
לפני הצבא הייתם רואים אותו גורמט ביד ושרשרת כסף יפה על הצוואר איפה הוא? יפה...צנחנים...

ואאלה תאמינו לי יהיה לכם פריק מתתתת ויהיה לכם ערס כבד עם סכין בסוף של דבר הם יהיו החברים שלכם באש ובמים ... באימונים ובקרב ... במסע עלונקות אתה תעזור לו לסחוב ובקרבות בעזה הוא יחפה עליך ...

ולסיכום ...

אני מאחל המוןןןןןןן הצלחהההההה לכל טירוני גולני הצעיריםםםםםםםםם (גם אני) שיהיה לנו
את השירות הכי מהנה שיכול להיות בדם ובזיעה נגן על המדינה שלנו כי אין לנו ארץ אחרת ...
מקווה לראות את כולם בעזרת ה' בבקו"ם ולמחרת בקאנטרי בא"ח ...

אגב אני אלירן ... מהקריות ... כמובן מתגייס כמוכם עוד עשרות ימים ספורים ... מחכה בטירוףףף...
זה האייסי שלי - 165412932 מי שרוצה להתחבר להכיר בכיףףף ... רפי ואיתי? דברו איתי ...

שיהיה יומעולהה... ושלום על ישראל ! צ'אווו ...

ישן 06-02-2007, 13:05
  analmongus analmongus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
בחטיבות החי"ר אתה תפגוש מגוון רחב של אנשים...

ותהיה מוכן לכך. אתה תראה הבדלי תרבות, הבדלי נורמות, הבדלי ערכים והבדלי התנהגויות רחב. חוץ מכל אלו - אתה תפגוש לראשונה את התרבות הצבאית ובכוונתי לכך - אתה תפגוש רס"רים שנמצאים בצבא המון זמן ומתנהגים בהתאם... הטריק זה לקחת הכל בפרופורציות ולא להתרגש מכלום - בייחוד בדברים הקשורים לאינטריגות החברתיות.
אני אישית אוכל לומר לך שאת האנשים הטובים בצבא שלי - פגשתי בקורס מכ"ים חי"ר. היו שם כמה אנשים יוצאי דופן בכל הקשור להתנהגות של בני אדם. את האנשים האיכותיים ביותר פגשתי בקורס טיס - אבל חלקם היו נבלות אמיתיות. בגדוד (202, צנחנים) - אוכל לומר לך שהייתי באנטי מוחלט לתרבות המזרחית השולטת - ולא הבנתי איך אנשים "כמוני" נכנסים לזה. למרות זאת - פגשתי שם אנשים טובים וגם מפקדים מצויינים, כך שלא הכל רע...וחוץ מזה - אני הייתי חסר פרופורציות - אם הייתי בא בגישה יותר חיובית, הייתי נהנה יותר.
האם יש הבדלים באיכות כוח האדם של החטיבות? חוץ ממחזורי בני משקים של הנח"ל (אם יש עדיין דבר כזה)- שהם באופן מוכלל גם אנשים מצוינים - אין הבדל כלל. אני אישית מתרשם שכוח האדם בשריון ובתותחנים טוב יותר מאשר בח"יר, בייחוד בכל הקשור לאיכות המפקדים.
הזבלים הגדולים שפגשתי בצבא - היו ג'ובניקים שאחראים על עניינים בירוקרטיים. בכלל כל האווירה בבסיס עורפי שונה לחלוטין מאשר במסגרת קרבית, ושם אתה רואה לראשונה באופן בולט את המאפיינים הרעים של ישראל (שחיתות, רוע, צרות עין, עבריינות לשמה וכו').

נערך לאחרונה ע"י analmongus בתאריך 06-02-2007 בשעה 13:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר