לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2007, 19:26
  תומר23 תומר23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.07
תעלומה בלתי פתורה

אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי בבעיה הבאה:הורדתי את קליק באיכות dvdrip סבבה הכל טוב.
בנוסף הורדתי גם את הכתוביות ורציתי לעשות לי סרט dvdככה בסבבה שלי .
הרדתי את התוכנה Cucusoft AVI to VCD DVD MPEG
ואת התוכנה DirectVobSub על מנת לחבר אליו את התרגום שיניתי את שם התרגום בסיומת rst בדיוק כמו שרשום בספר,על מנת שהתרגום יזוהה ויתווסף לסרט.
הכנסתי את הסרט לתוכנת ההמרה ל-dvd המתנתי בסביבות החימשים דקות והסרט הפך לסרט dvd בליווי תרגום הכל טוב. צרבתי את הסרט על דיסק dvd ,גודל הסרט הפך מה-750 mb שהורדתי אותו ל3.7 giga הכל סבבה, בקיצור צרבתי אותו אני מכניס את הדיסק לdvd שלי שהוא במקרה גם קורא divx
אבל לא אמור להיות שום קשר והוא קורא אותו בהצלחה עם התרגום והכל טוב אני כולי מבסוט הסרט הראשון שלי וכאלה החלטתי לנסות לראות את הסרט בdvd בסלון שהוא לא קורא divx שלא אמור להיות שום כשר מדובר בסרט dvd לכל דבר,ופה התחילו להיקרא שערותיי מעל ראשי ,סתם הסרט לא עולה
טובאמרת אולי הdvdעייף עשה את שלו אני פונה לdvd של אחי שגם הוא לא קורא divx וגם שם הוא לא קורא את הסרט בשלב זה כבר לא נשארו שערות על ראשי והחלטתי לנסות בdvd הנייד שלי שאתם כבר יודעים הוא לא קורא divx ,והסרט לא עולה מה יכול כבר להיות למה הסרט לא עולה בdvd שהוא לא divx
הרי כמו שהבנתם הסרט הוא DVD לכל דבר .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר