לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2007, 00:26
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
התלבטות בין מסכי LCD למחשב

שלום,
אני הבעלים הגאה של מסך MAG 786FD כבר 6-7 שנים... המסך שירת אותי מצוין עד היום, אבל זמנו הגיע והוא כבר לא מה שהיה פעם. הבהירות של המסך בקנטים, יש לי פינה ירקרקה במסך שלא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לסדר אותה. בקיצור החלטתי שהגיע הזמן להחליף אותו למסך עם יותר.. נוכחות :]
עכשיו בגדול ההתלבטות שלי היא בין 2 דגמים של LG, פה נכנסים המוחות המבריקים והמנוסים של הפורום הזה, לעזור לי להחליט איזה מסך אני רוצה ויותר טוב בשבילי.
הדגמים הם:
LG L1900R
http://www.hye.co.il/catalog/produc...d=178&keySearch=
במהלך 2007 אמור לצאת אותו דגם בגרסא משופרת עם ניגודיות של 1:3000 וזמן תגובה של 2ms.

LG L204WT
http://www.hye.co.il/catalog/produc...d=161&keySearch=
מסך 20" רחב, עם 16:10 Aspect Ratio ורזולוציה גבוהה 1680X1050.
שימו לב שאני לא בטוח מה זווית הצפייה שלו בגלל שבאתר של LG ושל ח.י מופיע 160 מעלות,
ובחוברת שיש לי של ח.י מופיע 170 מעלות (אני חושב שזה טעות וזה 160). ושיש לו גודל נקודה מזערי של 0.25...

אני קונה את המסך בן היתר למשחקים, וכמובן שאני לא מדבר על טטריס ופקמן.
אז מה אתם חושבים? תפציצו אותי :]
תודה רבה מראש על העזרה.

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 14-01-2007 בשעה 00:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2007, 23:14
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
הממ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "אם אתה יכול להוסיף עוד כ200 שח"

דבר ראשון אני מודע לעניין של של ה-DFC במסכים של LG, שהניגודיות שם היא דינאמית ולא מציאותית. בכל זאת רואים בהם אחלה מכמה דגמים שאני ראיתי.
אמנם להשוואה המסך שאתה הראית לי נראה הרבה יותר טוב, וחידשת לי עם העניין של זוויות הצפייה, אבל ב-DELL הזה שהראית לי יש זמן תגובה איטי מדי 16ms, ואני משחק במשחקים הרבה, זה אחד הדברים שאני עושה הכי הרבה עם המחשב... ורואה גם סרטים מדי פעם, הוא מחובר לטלויזיה.
אני פשוט ראיתי מסך של PROVIEW אצל חבר שלי עם זמן תגובה של 16ms, והיו הרבה קטעים של התמרחויות על המסך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר