לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2007, 13:53
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
אין לחברי מפלגת ישראל ביתנו כל התנגדות לישיבת שרים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "רמי - אתה ללא ספק מקורי !..."

ערבים בממשלה, ואם כולנו היינו מקשיבים יותר לדיעותיהם, ולא ממהרים להסיק ע"פ דיווחים תקשורתיים מוטים, מקרים כאלה היו נחסכים מאיתנו. השר הזה מונה מסיבות פוליטיות נטו, והוא לא מתאים לתפקיד. תעודת בגרות אין לו אז לתת לו את תיק המדע התרבות והספורט? זה בסדר לשיטתך? זה נורמטיבי? על כך התלוננו החברים ותו לא. אדרבא, התנגדותם גדלה כאשר אותו האיש גידף אותם ואת ליברמן כאשר הם נכנסו לממשלה.

אני לא מתכוון להצביע בעבור ליברמן, אבל לפעמים צריך לגשת לנושאים האלה באופן אובייקטיבי, ולא לייחס דברים שגויים לפוליטיקאים, אשר הפעם מקורם היה בישראל ביתנו.

אגב, אני לא חושב שליברמן יתנגד למינויו של שר ערבי או לנוכחותו בבית הנבחרים שלנו, כל עוד הלה ישבע אמונים למדינת ישראל. באופן אישי, אני מסכים עם ליברמן בסוגיה הזו, ביחוד לאור ההתנהגות של טיבי וצווחותיו בכנס אש"ף האחרון. מה איתך?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2007, 16:19
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בוא נירגע :)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בקצב הזה עוד תייחס לי דיעות של שלום עכשיו...."

לא ייחסתי לך שום דיעות, ולא חשבתי עליך שום פרט שיכול לייצג אותך.

הבנתי מהודעתך שאתה חושב שישראל ביתנו היא מפלגה גזענית, אשר לבטח תתנגד לשרים ערבים בממשלה. נוח לטעון זאת לאחר דבריה של טרטמן, וניסוחיו הדי פופוליסטים של ליברמן, אבל המציאות שונה מכך, כפי שכתבתי בהודעה האחרונה שלי.

אם תתאמץ לזכור, תראה כי תכניתה המדינית של ישראל ביתנו יכולה לייצג רבים מהשמאל הישראלי- עובדה, כמה חבר'ה משינוי, לפני הבחירות, חשבו להעתיק את מצע 'חילופי השטחים' של ליברמן. אם גם תעמיק בזכרונך, תגלה שאפילו ד"ש חשבה בעבר על רעיונות דומים. אז ליברמן לא ימני כל כך. סתם דמגוג שאומר את מה שכולם חושבים.

החפיפה שאתה עושה בין נשות מחסום ווטש שאפילו השמאל הציוני מתנגד להן, לבין דעות החברים בישראל ביתנו באשר למינוי או לאי מינוי ערבים כשרים לראשות הממשלה, שגויה. מה הקשר? ליברמן טוען קודם על כל שכל אזרח ישבע אמונים למדינה ולסמליה, וכך יוכל להצביע, לבחור ולהיבחר לכנסת. אם יהיה כוח אלקטורלי של ערבים אשר יסתדרו עם המדיניות הזאת, למה לא? אין לאף אחד בעיה עם היותם של הערבים ערבים, אלא יש בעיה עם היותם של הערבים בוגדים.

אדרבא, ליברמן גם מציע לבחור חברי ממשלה מקצועיים- אם יהיה ערבי בעל כישורים מתאימים לתפקיד שר כזה או אחר, הוא לא יהיה פסול מלכהן בתפקיד הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר