לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2007, 23:04
  lpardess lpardess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Balal שמתחילה ב "חובלים...קצת רעל?"

אני אענה לך כי אני משרת בסטילים,

ברור שלא שמעת על דברים של הצוללות כי זה אולי הדבר הכי סודי בצה"ל..
אבל יש כנראה פעולות במקומות שלא חלמת עליהם וסוגי נשקים גם כן(לא שאני יודע,סתם השערה)

לגבי טירונות סטילים,זה שעושים 02 לא אומר כלום,מכיוון שאין צורך ב03,הרי לא רצים עם נשק ותוקפים,אנחנו על ספינה....
ונכון כשאין עימות לא עושים הרבה,מדי פעם יש פעולות מבצעיות וגם תפיסות פח"ע לעיתים רחוקות
אימונים יש הרבה(כלומר הפלגות,כל שבוע)

אבל זה נכון לגבי כל הלוחמים שהם לא פלסרים או סיירות(לדעתי)

זו משהו לגבי סטילים,ללכת לקורס חובלים אני בחיים לא אמליץ לך,כי חובלים הם חארות,אני לא אסביר לך למה,אתה צריך להיות בספינות כדי להבין,אבל לא סתם כמעט כל סטילן שקיים שונא אותם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2007, 23:26
  lpardess lpardess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05

ת'אמת,קשה להסביר את השנאה לחובלים,משום שמי שלא חי בעולם הזה של הסטילים ששונה מכל מקום בצהל לא יכול להבין,אני אגיד לך כמה דברים עליהם

הם שחצנים,חושבים שהם מבינים בכל דבר,גם בדברים שאין להם מושג בהם,הם לא שירתו בספינה וכל חובל שמגיע יום אחד בספינה כבר חושב שהוא מבין ויודע כל דבר,כשהם מתווכחים וטועים הם יתחילו לשקר ולסלף דברים שהם אמרו רק כדי לא לצאת טועים,וזה בכלליות,אני לא אתחיל לפרט לך כל מקרה שאני מכיר
אתן דוגמא קטנה,ב10 בלילה להתחיל לתזז את הצעירים שגם שומרים בלילה(נקראים צד תורן) שלא ישנים כמו שצריך,והחובל עצמו לא שומר זה להיות מניאק,להתחיל לעשות דווקא לאנשים כדי להוכיח שהוא(החובל) זה הגבר
אכן כשהם סג"מים הם נחמדים יותר(עדיין אצל רובם רואים את האופי של החובל)

קיצר כמו שאתה רואה קשה לי להסביר,מקווה שלא תבחר בקורס חובלים

לניצן:אל תזיין את השכל,למה שכשאנחנו בבהד אנחנו בכלל לא שונאים אותם,רק כשמגיעים לספינות שונאים אותם כי מתחילים להכיר אותם...
תאמין לי זה לא קנאה ואני לא יודע על מה אתה מדבר "מתייחסים אליהם כמו זהב",לא הייתי מגזים במקומך

נערך לאחרונה ע"י lpardess בתאריך 13-01-2007 בשעה 23:28.
ישן 14-01-2007, 00:59
  Dmith Dmith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06

אני בעצמי עוד לא הכרתי חובלים בשירות ולדעתי גם לא אכיר חובלים חראות. אבל חבר'ה שכבר היו בים גיבשו אצלי דעה מסויימת מכל הדוגמאות שנתנו לי, שלחובלים לרוב שוטפים את המוח בקורס וכשהם מגיעים לספינות הדרך שלהם להוכיח את עצמם עולה לצוות הרבה עצבים.. זה לא אומר - אל תלך לחובלים.. אחלה קורס, אחלה תנאים. עז הזין שלך מה יחשבו על התפקיד שלך כשתסיים. העיקר זה להיות בסדר בעצמך ויהיו לך יחסים טובים עם הצוות.

לגבי שייטת 7 ו3 (צוללות וסטילים), אתה היחידות שקיבלו אולי הכי הרבה איתורים של "היחידה המבצעית ביותר בצה''ל" וגם צל''ש רמטכ''ל לא פעם. על פעילות הצוללת אתה לא שמעת וגם לא תשמע כלום, גם לא אחרי 40 שנה, אין פג תוקף לגבי סודיות של מבצעי הצוללת. אבל ממקור רשמי - יותר מ50 אחוז מזמנם הן לא נמצאות בשטח מדינת ישראל.. זה אמור לומר לך משהו. ובמלחמה האחרונה, סטילים היו היחידה המבצעית ביותר, יותר מ7000 שעות מבצעיות. אקשן יהיה לך, זה בטוח. חוץ מזה שכל יציא לים זה אקשן, זה לא דבר ברור כי אפשר לא לחזור בגלל סיבה או בעיה הכי מפגרת, במיוחד בצוללת.

דעתי - לך על זה, שווה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר