לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח מכירה ומסירה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 18:35
  BlindEagle BlindEagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
פלייסטיישן 3 למכירה !!!!

קראתם נכון... לא התבלבלתם... זה אמיתי...
למכירה :
פלייסטיישן 3 !!! חדש דנדש !!! לא שיחקתי בו אפילו פעם אחת !!! בדקתי שהוא עובד, ואתם מוזמנים לבדוק אצלי בבית לפני שאתם קונים!
נסעתי 4 שעות (שעתיים כל כיוון) ברכבת התחתית של לונדון רק כדי להביא את החמודי הזה! ו... כמובן מלונדון עד הבית שלי בתל-אביב!

מה שאתם באמת רוצים וצריכים לדעת :

גרסה יפנית(60 GB!) , (אם אני לא טועה זה מה שהולכים למכור פה בארץ) בשביל ההגינות - הכנסתי משחק של PAL של פלייסטיישן 2 וזה רשם לי שיש Region Problem ולא העלה את המשחק...

- 115 וולט - בגלל שזה לא המתח שמשתמשים בו פה בארץ קניתי גם שנאי חשמלי של 230 וולט (שעלה לי 320 שקל!!!)

בקשר לשנאי החשמלי, המוכר אמר לי לבדוק שהפלייסטיישן לא מתחמם יותר מדי . במידה והוא מתחמם יותר מדי

לחזור לחנות ולקנות שנאי חשמלי של מתח גבוה יותר אבל בגלל שלא השתמשתי בפלייסטיישן אני לא יודע... (אבל הוא אמר

שזה אמור להספיק - זה בשביל שלא תגידו לא אמרת... סביר להניח שאנשים אחרים שמוכרים[אם יש כאלה] לא יתנו לכם כזה מידע...)

ולמה שבאמת מעניין אותכם, המחיר... 6000 ש"ח יותר זול מכל הבחנויות!!! (כמובן שאתם מקבלים גם את השנאי החשמלי)

דרך אגב מחיר המחירון של המכשיר בארץ הוא 9,999 !!! אתם מוזמנים לבדוק באינטרנט לפני שאתם בוחרים ליצור איתי קשר!

-הפלייסטיישן מגיע עם כל הכבלים שנחוצים להפעלה בדיוק כמו בקופסא המקורית! + שלט אלחוטי 1 !

כל הקודם זוכה !!! אל תגידו לא ידעתי !!! הזמן משחק פה גורם חשוב !!! רציתם ? ביקשתם ראשונים ? קיבלתם!

אין מיקוח על המחיר ! לרציניים בלבד ! תמצאו אותי במייל:

itayelimelech@hotmail.com

מייל אחד מספיק ! (נא לרשום בכותרת "פלייסטיישן 3")
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר