לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2006, 04:49
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
מספר שאלות למבינים בבקשה.

תחילה אני רוצה לברך אותכם כל עזרתכם, לא רק לגבי השאלות הנ"ל אלא על העזרה הרבה שמגיבי הפורום נתנו לי במשך השנה האחרונה שלי כמלש"ב.
זו הפעם הראשונה שאני כותב הודעה ועל כן היה לי מאוד חשוב לפתוח אותה בתודה זו, שאלתי היא כזו:
ביולי האחרון עברתי יום סיירות, במקביל עברתי את החלק הראשון של ירפ"א ב' ועקב מחשבתי שאני אדם בריא ביותר ואין כל סיכוי שלא אעבור את החלק הרפואי הייתי בטוח שאני עומד לפני גיבוש טייס.
כמו כן, הגעתי ליום סיירות מלא גאווה וחסר כל עניין עצם מחשבה זו, עם כל הצניעות שבדבר אני מוכרח לציין שאני אדם בעל כושר גופני טוב מאוד ולכן הצלחתי יתר על המידה במבחן הבר אור, הגעתי רביעי ב2000 72 מרפקים ו88 כפיפות בטן.
לצערי לא לקחתי את יום הסיירות ברצינות כלל ולכן לא התבלטתי בו כלל במהלך היום השני, בסופו של עניין קיבלתי חובלים.
לגיבוש חובלים הלכתי חסר כל עניין בקורס, הסיבה היחידה שהלכתי לגיבוש היתה בעקבות הרצון שלי לנסות אולי לקבל 669, מיותר לציין שדאז הייתי צעיר פעור עוד יותר מהיום ולא שיערתי שהצלחותיי בגיבוש ישפיעו על הגיבושון המשך שאני אקבל, בקיצור גם בגיבוש חובלים לא התבלטתי והשיא היה כאשר ב"רוב חוצפתי" במהלך סיום הגיבוש כאשר היו לנו ראיונות אישיים עם המפקדים אמרתי להם שאני בכלל לא רוצה לשרת בחובלים ומתוך יהירות ושחצנות גועלית למדי אמרתי להן שאני "אפילו לא חשבתי לרגע לשרת בחובלים, עם כל הכבוד אין מה להשוות בין לוחם ימי לבין חירני"ק אמיתי..."
בסופו של עניין כמובן שלא התקבלתי לחובלים, וגיבושון ההמשך היה צוללות שלא עניין אותי כלל...(אני 1.86 וגובה של צוללת הוא 1.74... , גם אם הייתי ממש רוצה זה לא אנושי לא לעמוד זקוף למשך חודש.. וזה גם דופק את הגב לדעתי...) .
בקיצור שלשום היה לי ראיון צנחנים...(השאיפה האמיתית שלי מלבד טייס), והיה לי אחלה ראיון, היו לי שני מראיינים ממש נחמדים באווירה ממש ממש טובה ונינוחה... הפחד הגדול שלי שעקב חוסר ההצלחה שלי להתבלט בגיבוש וביום סיירות סיכויי להגיע לצנחנים הם קלושים...
האם הסיכווים שלי באמת קלושים? או שהראיון חשוב יותר מהגיבוש כי הראיון הלך ממש ממש טוב והם ממש ממש אהבו אותי..

שאלה נוספת שמניחה לי את הדעת כבר זמן רב היא מדוע לא קיבלתי זימונים נוספים לשום דבר, יש לי פרופיל 97 קב"א 56 דפ"ר 90, מהראיון האישי שלי תמיד אמרתי שאני רוצה רק קרבי.. אך בכל אופן.. מדוע לא קיבלתי כלל זימונים מעניינים נוספים? יכול להיות שזה משום שאמרתי שאני רוצה רק קרבי?.. כמובן שלא הייתי הולך למודיעיןם אבל זה ממש מצבן ואפילו מעליב שהם לא שלחו לי אפילו זימון אחד, ועוד אני דובר אנגלית כשפת אם.. מדוע לא קיבלתי זימונים בכלל?! יש המון זימונים מעניינים כמו ממר"ם ותלפיות...יש לי חבר בתלפיות.. אני לא מתיימר להגיד שאני מתאים אני ממש ממש לא.. אני לא חכם עד כדי כך.. אבל בכל הנוגע לצבא אני מלש"ב עם הנתונים הגבוהים ביותר ו38 יחידות בגרות... על סמך מה הם מחליטים מי כן יקבל את הזימונים הללו, ומי לא?
הזימון היחדי שקיבלתי היה צוות אוויר (נפלתי על רפואי אגב, נפח ריאה קטן לצערי... מי היה חולם על זה?! יום אחד בחיים שלי לא אושפזתי בביה"ח...תמיד הייתי בטוח שאין אדם בריא ממני בעולם כולו )... אם למישהו יש תשובה אני אשמח...(סליחה שחפרתי ...)

נערך לאחרונה ע"י gpc בתאריך 27-12-2006 בשעה 05:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2006, 09:12
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gpc שמתחילה ב "מספר שאלות למבינים בבקשה."

קודם כל הרשה לי להחטיף לך כאפה וירטואלית מצלצלת על הסיפור שסיפרת !!!!
דבר שני , הצבא טוען שכל גיבוש בפני עצמו אבל בראיון צנחנים הם מודים שבא לידי ביטוי ההישגים שלך בגיבושים קודמים ... אז אם באמת היית גרוע זה יכול להשפיע עליך .....

הדבר השני שאמרת זה בדיוק כמוני ... אותו סיפור כמוך רק שנאי נפלתי על משהו בעיניים שעד עכשיו אני נלחם איתם ... הסיבה שלא קיבלת זה כי טייס דחה לך הכל ... ועד שנפלת מטייס פספסת כבר את כל סבב המיונים למחזור שלך .... אני בדיוק באותה הצרה וכמה שהצקתי למודיעין הם לא נתנו לי כלום ...
מעצבן באמת ואני כבר כתבתי פה כמה אשכולות על כמה שהחסימה הדפוקה של צוות אוויר דפקה אותי ...

דרך אגב, לא קיבלת את הזימון ל"תפקידים מסווגים" ב-9.1 ?

ישן 27-12-2006, 09:40
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אני ינסה לענות לך דרך עיני הבוחן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gpc שמתחילה ב "מספר שאלות למבינים בבקשה."

אתה מתאר כאן בגדול סיפור של חוסר מוטיבצייה וויתור עצמי , קח בחשבון שאלו דברים שמתועדים במהלך כול גיבוש , ז"א ממלאים עליך חו"ד ולא משנה כרגע אם נכשלת או עברת .
כול הנושא רץ הלאה ,עד ליום שבו תתגייס.
מה שאתה אומר , שישנה עליך חו"ד שלילית בגלל שלא אהבו אותך כהגדרתך בחובלים- יכול לחלוטין להיות שישפיע עליך בגיבוש צנחנים ובהחלט יכול להיות שהבקרים ישימו אותך תחת זכוכית מגדלת , אבל אין מניעה שלא תעבור את הגיבוש.
בגדול , הרצינות שלך נמדדת ביחס עם כול העניין של האופי שלך . מלש"ב שיבוא ויגיד זה לא וזה לא , וזה לא נראה לי - נראה רע מאוד .
זה גם מסביר מדוע לא קבלת זימונים ליחידות חי"ר אחרות .

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר