לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2006, 21:10
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
"לא נוכל להבטיח שישראל לא תותקף בגרעין"

יום שלישי, 5 בדצמבר 2006, 21:08 מאת: סוכנויות הידיעות, הארץ

רוברט גייטס, שר ההגנה הנכנס של ארה"ב, אמר כי "תוצאות של עימות צבאי עם אירן יכולות להיות מאוד דרמטיות" וכי עימות כזה יהיה מבחינת ארה"ב אופציה אחרונה

"הסיכונים שבפניהם תעמוד אירן אם תתקוף את ישראל בנשק גרעיני הם 'אדירים', אך ארצות הברית איננה יכולה להבטיח לישראל כי תקיפה כזו לא תתבצע". כך אמר היום רוברט גייטס, שר ההגנה הנכנס של ארצות הברית, בעת שימוע בסנאט לרגל מינויו. "אינני חושב שמישהו יכול להבטיח הבטחה שכזו", אמר גייטס לוועדה.

גייטס אמר, כי אירן מנסה להשיג נשק גרעיני, וכי מנהיגיה משקרים כשהם טוענים שתוכנית הגרעין של אירן נועדה לצרכים אזרחיים בלבד. עם זאת, אמר כי הוא שולל תקיפה צבאית של ארה"ב על אירן וכי לדעתו, יש לעשות כך רק כאפשרות אחרונה. הוא אמר עוד כי אינו תומך בצעדים צבאיים נגד סוריה.

לדברי גייטס, על ארה"ב לפנות תחילה לדרכים דיפלומטיות כדי לנסות לפתור את הבעיות שמציבה אירן. "ראינו שכפי שקרה בעירק, בעת שמלחמה פורצת, היא הופכת לבלתי צפויה ואני חושב שהתוצאות של עימות צבאי עם אירן יכולות להיות מאוד דרמטיות", אמר גייטס.

כשנשאל גייטס אם הוא חושב שארה"ב תתקוף את סוריה, הוא השיב "לא, אני לא חושב כך. לתקיפה צבאית של סוריה תהיה השפעה דרמטית על המזרח התיכון כולו".

גייטס נשאל גם על מנהיג אל-קאעדה אוסמה בן לאדן ואמר כי יכולתו לארגן ולתכנן התקפות טרור "מוגבלת מאוד עכשיו" והוסיף כי הוא ייתפס רק כשמישהו יסגיר אותו.

http://news.walla.co.il/?w=//1019152

איראן: עבודות המחקר והפיתוח הגרעיני יושלמו עד מרס
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3336561,00.html

אוקי מכאן הסקנו שארה"ב לא תציל אותנו- ממחץ הגרעין, נותר לנו להבין את האמת אחרי הדברים הבאים:
א)גבולות 67
ב)נתניהו
טוב אני סבלני וגם ההוא למעלה, אבל הגרעין לא

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 05-12-2006 בשעה 21:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר