לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2006, 21:54
צלמית המשתמש של yotman
  yotman yotman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
מנפלאות צבא ההגנה לישראל

שלום,

רציתי לספר לכם היום את הסיפור של חברה שלי, רק כדי להוריד את זה מהלב, ולתת רושם על מה שהולך שם... בצה"ל.

ביום חמישי היא סיימה קורס מנהלות רשת מחשבים וקיבלה הצבה באוגדה XXX באיו"ש (בניגוד גמור לארבעת האופציות שהיא בחרה, כמובן [יש לציין שהיא גרה צפונית לחיפה ו-3 בחירות מתוך 4 הן בצפון ורק אחת במרכז]). היום בבוקר, שעה לפני הזמן (10 במקום 11) היא התייצבה באותו בסיס כמו שנפקד עליה, על מנת לקבל שיבוץ באחד מבסיסי איו"ש.

מסתבר, שאותה חיילת שאמורה לשבץ אותה ואת החיילות האחרות שהגיעו גם כן, לא נמצאת. פעם אמרו שהיא שומרת ופעם אמרו שלא יודעים. לאחר כ-4 שעות (או 3 שעות מרגע הפקודה להתייצבות) הגיעה אותה חיילת ומסרה לה את הטלפון והקו שעליה לקחת כדי להגיע לבסיס שבוא היא תשרת.

כאשר היא הגיעה לתחנה המרכזית ירושלים על מנת לעלות על הקו (למעלה אפרים) היא גילתה שהקו לא קיים יותר, והוצע לה קו חלופי. ב-8 בערב היא הגיעה לבסיס במעלה אפרים וגילתה שזה לא הבסיס שהיא אמורה להגיע אליו (יש לציין שלפני שהיא עלתה על הקו בתחנה המרכזית היא התקשרה לבסיס כדי לאמת את ההגעה, ולא היתה תשובה).

אחרי מעט עזרה מהסגל של אותו בסיס, והבטחה לארוחה (מה שהיא לא קיבלה לאורך כל היום) ומיטה ללילה קיבלה אותה חיילת צעירה (חודשיים ושעה בצבא) את ההוראות כיצד להגיע לאותו בסיס שהיא היתה אמורה להתייצב בו מלכתחילה, וזאת רק לאחר 14 שעות של נדידות וחוסר שיתוף פעולה מוחלט מצד המערכת..

היי, לפחות האוטובוסים לא עלו לה כסף..

שאלה לי אליכם חברה יקרים, מה צריך לעשות כדי שדבר דומה לא ייקרה למישהו אחר במערכת, זאת בהחלט לא חוויה קלה שעוברים כל יום... שקלנו לפנות לקצין העיר, אבל, מה לאמר לו?

תודה על ההקשבה.

נערך לאחרונה ע"י yotman בתאריך 26-11-2006 בשעה 22:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2006, 22:21
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
משהו בתרוץ "לא קיים יותר" נשמע לי לא אמין ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yotman שמתחילה ב "מנפלאות צבא ההגנה לישראל"

אז קודם כול , קח אתה והיא את העניין בפרופרציה , מעלה אפרים זה אומנם רחוק אבל לא בעייתי להגעה, באזור כביש הבקעה וכול שאר ישובים מסביבם עדיין ישנם בסיסים וחיילים יכולים להגיע לשם בלי לספר יותר מידיי סיפורים
מאגד י"ם תחנת בנייני האומה יוצאים קויים למעלה אפרים של חברת אגד 948 ו 949 , הקווים הם ברצף מ 06:00 בבוקר עד 21:00 בהפרשים של שעתיים .
נסיעה טובה , ובלי להתלהם על השטויות .
ושהיא מגיעה או אמורה להגיע לבסיס מסויים , לפני שהיא עולה לאוטובוס לפני לא אחרי ,שתדאג לדבר עם מודיעין בתחנה ושתוודא לחלוטין שהיא בדרך הנכונה.
צבא זה לא גנון , ומה לעשות צריכים להסתדר לבד לפעמים .

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 26-11-2006 בשעה 22:33.
ישן 27-11-2006, 12:20
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תתי אלופים בצבא לא יודעים לפקד על אוגדותיהם, יש מחדלים ברמות מפלצתיות של חיים ומוות

והקשר בין המטכ"ל לדרג המדיני הוא מקרי בהחלט. הנה נתתי לך במשפט וחצי קצת פרופורציה לגבי החיים בכלל...

כל שנותר לנו לקוות שבכך יסתיימו תלאותיה!...

ישן 27-11-2006, 16:18
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
הא?

מה בדיוק הקשר "גוף גדול" ? למה, סגן הרמטכ"ל היה אחראי שאותה חיילת תגיע לאן שהיא הייתה צריכה בלי בעיות ?

לא ! זאת אותה חיילת שהגיעה באיחור(!), ונתנה לה איזה פתק בלי לדעת עם הקו עדין קיים או מידע איך בדיוק להגיע לבסיס.

אם אותה חיילת, שאין שום קשר לכך ש"צה"ל הוא גוף גדול", הייתה מבצעת את העבודה שלה כמו שצריך, כל הטיול של אותה חיילת מסכנה היה נמנע.

ד"א, היום היה לי צו ראשון בלישכת גיוס בב"ש. קיבלתי פרופיל 72 בגלל ראייה. אני מתכוון לעשות ניתוח לייזר בכדי שיעלו לי את הפרופיל ל82.

אני לא מבין, למה אומרים להתייצב ב-8 אם בגלל התור נכנסתי רק ב9 לאימות נתונים(!) ?

מי ש"איחר" באיזה שעתיים שלוש נכנס בלי בעיות. [רק מסכן מי שבא ב 9, היו איזה 40 אנשים שחיכו בתור.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר