לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2006, 00:50
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "הכל נכון חוץ מהשיער, הוא כנראה ישאר שם :)"

כול כלב.... חכה חכה יא צ'ונג... יתקעו אותך בתור קצין מאסף באל"ל ותטחן סיורים עד מוות...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2006, 16:09
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
זה התחיל בלילה קודר וסוער, הייתי לבד בחדר שלי ופתאום....
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ספר בהזדמנות זאת , שכולם כאן חוגגים בשבילך .."

התגייסתי לבנובמבר 02 לנח"ל לגד' שחם: טיר'+אימון מתקדם+חודשיים קו הר דוב.
מ"כים חי"ר - מ"כ בפלוגת מסלול אוג' 03 באימון מתקדם+קו חברון ("מתקנים" למי שמכיר)
קק"צ יבשה+חי"ר. בשלב הזה זה מתחיל להיות מעניין המח"ט/מג"ד כנראה לא התלהבו ממני יותר מדי בתור קצין בחטיבה, אז החליטו לוותר עלי...שלחו אותי לאוגדת עזה בתור קצין אג"מי ללא תפקיד מוגדר.
ב-3 חודשים שהייתי שם אני חושב שאפשר לסכם את התפקיד שלי כאחראי טלוויזיה ולבדר את המילאומניקים בזמן ההנתקות.
אחרי עשיתי עוד 3 חודשים בתור נציג האוגדה בחמ"ל של חטיבת קשרי החוץ - אחד התפקידים היותר מעניינים, לא בכל תפקיד יוצא לך להיפגש עם קצינים מצריים, כוחות רב-לאומיים (MFO), לעשות טיולים לאילת ולהיות שותף לפתיחת מעבר גבול חדש (מעבר כרם שלום).
אחרי זה בדרך לא דרך הגעתי לענף מבצעים בזרוע היבשה ושם עשיתי עוד שנה, עד בעצם עכשיו.

לסיכום (עד כמה שאפשר לסכם את זה) אני חושב שבמבט לאחור, אני די מרוצה, פגשתי אנשים שבדרך אחרת כנראה לא הייתי פוגש, עברתי חוויות חלקם טובות, חלקם פחות, וגם הספקתי להכיר מקומות שכנראה אלולא הצבא לא הייתי מגיע אליהם (מישהו אמר בהל"ץ???).
אני גם די שמח שבכל השירות שלי לא הרגתי או פצעתי אף אחד, וגם לא יריתי לכיוונו של אף אחד, וחוץ מפעם אחת שהחיזבאללה עשה ניסוי כלים "קטן" אז גם אפשר להגיד שגם לכיוון שלי אף אחד לא ירה.
בניגוד לרוב החיילים היום, אני בכלל לא בדקתי באינטרנט מה צריך להביא ליום גיוס, מה יש בגיבוש או איך האוכל בתל-ערד (סביר), אלא נכנסתי למה שהיה מבחינתי Uncharted territory (ספר מצוין ד"א , ורק שבוע לפני הגיוס גיליתי שאני הולך לנח"ל. העצה הכי טובה שאני יכול בתור איש מילואים ותיק ( ) לתת למי שמתגייס עכשיו זה פשוט לזרום עם הדברים ולקחת הכל באיזי ולא להתרגש משטויות, ולזכור שבסוף זה רק צבא, והחיים לא נגמרים שם, להיפך, הם רק מתחילים.

ובאותה הזדמנות אני רוצה להזכיר שני אנשים, הראשון הוא סמ"ר מעיין לוי ז"ל, שהיה מ"כ בפלוגה שבה הייתי טירון, הוא נהרג במהלך התרגיל האחרון של האימון המתקדם - למרות שבאופן אישי לא הכרתי אותו כל כך, אבל גם מהקצת שהספקתי וגם מהסיפורים של החיילים והמפקדים בפלוגה מדובר בבן אדם שאהב את החיילים שלו, ותמיד דאג להם, תמיד הסתובב בפלוגה עם חיוך על הפנים.

הבן אדם השני הוא סגן אילן גבאי ז"ל. שהיה איתי באותו צוות בהשלמת חי"ר. אילן נהרג במלחמת לבנון האחרונה בקרב בעיתא א-שעב בזמן שפיקד על מחלקת הפטרול של פלחו"ד 101. אילן היה בן אדם טוב, איכפתי, שתמיד התנדב לעזור.
יהי זכרם ברוך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר