לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 22:09
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
נראה לי שאתם לא מתואמים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Aug 06 שמתחילה ב "[font=Verdana]1. היום לקוחים..."

"אחריי שאני עושה את כל התהליך ומגיע להדרכת חובשים בסופו של דבר יש אפשרות לעוד קורסים ?"
"5. יש אפשרויות, אני מדבר כמובן רק על חובש קרבי."

הוא שואל על הדרכה ואתה עונה לגבי חובש ביחידה.
מי שמדריך בבה"ד 10 מבחינת קורסים קצת מוגבל (הוא לא ייצא פתאום לקורס חוג"דים/חופ"לים או משהו כזה), אבל במקומות מסויימים כן יש אפשרויות לצאת לכל מיני השתלמויות שאני לא אפרט עכשיו כי זה יגיד לך כלום. תמיד קיימת האפשרות לצאת לקצונה, אני אישית לא ממליץ. לא בחר"פ.

לגבי חובש- לא מדריך- ישנם כמה קורסים לצאת אליהם, גם אם אתה חובש כללי ולא קרבי- אחראי מרפאה, חופ"לים (חובש כללי יכול למצוא את עצמו חופ"ל טירונות 02 ולצאת לקורס חופ"לים), ואפילו הכרתי מישהו שאחרי קורס כלליים יצא לקורס חוג"דים. הכל אפשרי. הרבה יותר סביר לצאת לשני האחרונים אם אתה חובש קרבי (כלומר בוגר קורס חובשים קרביים).

לגבי חסימה- שימו לב דווקא להפך- שקורסים מסויימים לפני קורסים חובשים, כמו קורס קלעים עשויים לחסום את היציאה אליו. אני מכיר מישהושהפעיל את כל הפרוטקציות האפשריות לפסול מקצוע קלע כדי לצאת לקורס חובשים. שים לב גם שאם אתה חובש בקרבי ויוצא לקצונה (כשלא עשית מ"כים) אתה עושה קא"רים ועשוי לא לחזור אחר-כך לקרבי. (אני לא אומר את זה כבעד או כנגד, אני פשוט מציין).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 18:09
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Tamirmal שמתחילה ב "כל החובשים עוברים את אותו קורס?"

יציאות- לרוב שבת אחת ל3 או 4. אני הייתי בקורס חובשים בזמן המלחמה בלבנון אז סגרנו קצת יותר.

קורסים- כיום יש 3 סוגי קורסים.

בר"ק- בריאות רפואית קדמית- נמשך 13-14 שבועות,וכולל 2 שבועות משימות בד"כ.זה קורס חובשים קרביים המוכר.

רע"מ-רפואה עורפית מתקדמת- נמשך 12 שבועות עם שבוע משימה אחד,זה קורס חובשי מרפאה.

יעלי"ם- יעודי ליחידות מיוחדות- קורס חובשי סיירות,שבוע משימה אחד, לחובשי סיירות.

סתם ד"א,חלק משמעותי מהמדריכים בבה"ד 10 עושים קורס חוג"דים ומתפקדים כחוג"דים במיל'.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר