לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2006, 19:16
  MeGaTal MeGaTal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
מגעיל חבר'ה אני פשוט מבואס!!

שלום יש לי קב"א 55\56 ודפ"ר 80

אבל יש לי אבחון של הפרעת קשב וריכוז...

עכשיו, קיבלתי זימונים שונים טייס ממש ממש רציתי אבל כניראה בגלל אבחון זה ניפו אותי .

קיבלתי לאחר זמן מה זימון ל"שחקים וחבצלות" ושלחתי להם חזרה את השאלון שבאינטרנט אחרי שבועיים הם כותבים באתר אתה ממויין ל"שחקים" (אמרתי תודה לאל ) אך לאחר כחודש חודשיים אני נכנס לראות עם יש עדכון ואני רואה "שנמצאו מועמדים מתאימים יותר" (הדבר הכי מבאס בעולם!)
אולי כי הציונים שלי לא משהו אבל זה לא סיבה לפסול אנשים ,פשוט כי אולי לא הלך להם בכמה מקצועות .

מה עוד שאני מחשיב את עצמי לאדם משכיל מאוד עם אינטלגנציה מאוד גבוהה (לפי האבחון) אז אני לא מבין איך הם (מודיעין) פוסלים מישהוא שהם לא בחנו אותו (דרך אגב חודש לפני המלחמה כששלחתי להם את השאלון חזיתי את המלחמה , ואני לא צוחק רשמתי אני מתעניין מאוד באסלמה האפשרים בצפון והיה רגוע אז) אני קורא עיתון כל יום, אומנם אני לא טוב במתמתיקה אבל לפי מה שדוע לי לא צריך מתמתיקה לשחקים אז מה הבעיה ! .

עכשיו למה אני בעצם מבואס הכושר שלי על הפנים ועוד מאט מתקרבים הגיבושים ולמרות שאני מתאמן כל יום אני לא חושב שביום סיירות אני יצליח ויקבל מה שאני רוצה וזה "חובלים".

ואני מאמין ביכולות השכליות שלי ובגלל זה אני כל כך מאוכזב מהצבא שאפילו לא בדק !!!

אני לא רוצה לגמור ביחידות החי"ר כי אני פשוט לא מתחבר לזה הסגנון שלי הוא יותר בים ואני מבואס כל כך!!!

אני מצטער עם אני חופר ...

פשוט אני מרגיש חסר אונים וחושב שאני לא יהנה בצבא כי אני רוצה משהו שגם לומדים ומפעילים את הראש ...

מה לעשות? (שאלה קטנה תשובה גדולה )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר