לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2006, 09:59
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
שוב, חרדים הבעירו מכל הבא ליד בירושלים

המחאה נגד מצעד הגאווה הולך ומחריף, כאשר מאות חרדים הציתו הלילה מכל הבא ליד ברחובות ירושלים, פגעו ברכוש ציבורי ויידו אבנים אל שוטרים. מוקדם יותר יידו אבנים ונפצים אל נוסעים בכביש ירושלים-תל-אביב וכמעט גרמו לתאונות. שישה צעירים חרדים נעצרו במהלך הלילה. היום תקיים המשטרה דיונים אינטנסיביים ואחר כך תודיע האם המצעד יתקיים

שוב הם פונים לאלימות ואי סובלנות. מדוע החרדים כאלה אלימים? מדוע כאשר משהו לא מוצא חן בעיניהם הם מיד שורפים מרביצים ומקללים? למה רק להם מותר להפגין ולצעוד לבושי שחור ומסריחים בקייץ? מדוע רק להם מותר להביע את דעתם ע"י לבוש שחור ( על חורבן מדינת ישראל....) .
למה רק דוסים יכולים ללכת בת"א חופשי עם הבגדים המוזרים שלהם ( ליד הבית שלי יש להם חוף נפרד והם חסמו את הכביש כל יום אחרי הצהריים עם האוטובוסים שלהם) ולאחרים אסור?

אני לא הומו אבל כל אדם רשאי , בגבולות הדמוקרטיה , להביע את דעתו מול מוסדות השלטון , שבמקרה .. בירושלים . אם לא טוב לכם ששם יושבת הכנס תעבירו אותה לתל אביב....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 14:04
צלמית המשתמש של ghnon
  ghnon ghnon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
זה באמת לא צודק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "שוב, חרדים הבעירו מכל הבא ליד בירושלים"

מה שהמפגינים עשו וחייבים לפעול בהקדם נגד העניין.

אבל...ויש אבל גדול..

" למה רק להם מותר להפגין ולצעוד לבושי שחור ומסריחים בקייץ? מדוע רק להם מותר להביע את דעתם ע"י לבוש שחור ( על חורבן מדינת ישראל....) .
למה רק דוסים יכולים ללכת בת"א חופשי עם הבגדים המוזרים שלהם ( ליד הבית שלי יש להם חוף נפרד והם חסמו את הכביש כל יום אחרי הצהריים עם האוטובוסים שלהם) ולאחרים אסור?"

אם אתה באמת לא מבדיל בין לבוש זה של החרדים ובין לבוש(או יותר נכון לא לבוש)של המצעד
הדוחה הזה,סליחה על הבוטות,אבל אתה באמת טיפש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר