לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2006, 06:02
  cat2010 cat2010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל cat2010
המלצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cat2010 שמתחילה ב "סיכות של חיל אוויר: טייסת או תפקיד ?"

טוב אתם מפחידים אותי עם התשובות האלה על סודיות וזה . . . כולה סיכה ! :-)
הסיפור הוא כזה:
חילקתי עיתונים בירושלים ואז פגשתי איזו קבוצה של חיילים מחיל האוויר שרצו עיתון, קיצור נתתי להם עיתון ואז ראיתי עליהם סיכות יפות כאלה. מכיוון שאני אוסף סיכות של מודיעין(יש לי את האוסף הכי גדול של סיכות מודיעין מכל מי שאוסף כאן נראה לי ומי שרוצה לדבר על זה שישלח הודעה בפרטי - בכיף !) ויש לי כמה של חיל האויר אז ביקשתי מהם סיכה אם אפשר ומישהו הביא לי את הסיכה ואת הסיכה התחתונה פשוט צילמתי עם הפלאפון גם היה להם תג יפה כזה, הכי יפה שראיתי בחיל האוויר (אני לא מוצא עכשיו את התמונה, הפלאפון לא אצלי כרגע, אני אנסה להעלות אותו מאוחר יותר כי גם הוא מוזר אבל ממש יפה ), פעם ראשונה שראיתי אותו בכלל... שאלתי של מה זה כי זה נראה יפה כזה והם אמרו לי שזה לא של מודיעין אבל בהחלט של משהו מאוד מיוחד ושאני אנסה לגלות בעצמי וזאת "החידה שלי" עד שהם יעברו שם מתישהו עוד פעם חח . . . אז שאלתי עוד כמה חיילים שעברו שם ואף אחד לא ידע. שכחתי מהכל לכמה זמן ועכשיו מצאתי אותה שוב בבלגן בחדר, אז חשבתי לנסות אצלכם חברים ו . . . זהו בעצם :-)
אז תעזורו לי לפחות עם חלק מהתשובה מה שכן אפשר לומר אחרי הכל זה רק גוש ברזל קטן לא סודות דימונה . . . הרי משהו כן אפשר להגיד לא ביקשתי חפירות עליה, רק מה זה טייסת, גף, בסיס, מקצוע טכני למשל טכנאי או אלקטרוניקה או חשמלאי או משהו . . . תודה !

נערך לאחרונה ע"י cat2010 בתאריך 04-11-2006 בשעה 06:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר