לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2006, 20:43
  abisale abisale אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי חייל צ'יק שמתחילה ב "דבר חמור ביותר"

א. זה לא יקרה

ב. אני מעדיף להסתכן מאשר שלא יתנו לי להיות בסיירות בגלל בעיה שהיא אפילו לא רפואית

אז ככה.. בעיקרון הרופא משפחה שלך לא ידע שאתה לוקח רטלין אם לא תגיד לו..
כאשר אתה בא למלא את הטופס בריאות לצו ראשון אל תדבר על הרטלין והוא פשוט לא יצהיר על זה..
העניין ברטלין שזה פיתרון לבעיות קשב וריכוז.. דבר שלא מוגדר כבעיה רפואית ואפילו לא כפסיכולוגית..
אי אפשר להוכיח במאה אחוז אף פעם שיש לך בעיות קשב וריכוז ואי אפשר לקבוע על פי זה שאתה לא מסוגל לעשות פעילויות מסויימות מכיוון שזה אף פעם לא הוכח ולא מוגדר כבעיה רפואית... מסיבה פשוטה זאת לא הייתי מוכן שיורידו לי על זה פרופיל , אני מתפקד מצויין ואפילו יותר טוב מהרבה חברה אחרים שאני מכיר שהתגייסו ליחידות מובחרות..
אל תיתן לשטות הזאת לדפוק לך את התוכניות להתגייס ליחידות מובחרות

נערך לאחרונה ע"י abisale בתאריך 22-09-2006 בשעה 20:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2006, 04:27
  אין לי כינוי אין לי כינוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
אתם מזיינים את השכל ברמות שלא יתוארו בכלל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "ריטלין"

בדר"כ אני לא כותב בפורום הזה אלא רק קורא בלי להגיב אבל עכשיו כבר לא יכולתי יותר להתאפק...
מה זה ההנפצות האלה שריטלין מוריד פרופילך או שזה מונע ממך לשרת ביחידות מיוחדות?!?!?!?!
אתם סתם מזיינים את השכל.
חבר שלי הוא לוחם ביהלום וכשהוא היה במסלול הוא הלך לרופא שמה וביקש הפניה לרופא מומחה כדי שיביא לו מרשם לריטלין ולא הייתה לו שום בעיה עם זה.
הרופא המומחה הביא לו מרשם בלי בעיה והרופא יחידה בכלל לא התנגד. זה בכלל לא השפיע על המסלול שלו ועל ההכשרה שלו...
דר"כ הוא לא התחיל לקחת ריטלין בצבא במסלול כשהוא ראה שהיה לו קשה הלתרכז אלא הוא לקח את זה פעם והפסיק והחליט שהוא צריך לחזור לזה כדי שהוא יוכל להיות יותר מרוכז בתכנים העיוניים....

בקיצור ולעיניין: ריטלין לא מונע ממך לשרת היחידות מובחרות ( לפחות לא ביהלום ולדעתי גם לא בשאר היחידות )...
אז תפסיקו להנפיץ דברים שאתם לא יודעים..............
ישן 24-09-2006, 15:09
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
תלוי בסיבות שימוש, תלוי בתדירות, תלוי במינון...

אי אפשר לדעת בוודאות, אף אחד כאן לא רופא צבאי...
לחבר שלי למשל זה הוריד ל-64 גם...
אם להצהיר או לא?
חבר'ה הגזמתם. בסה"כ אנשים לוקחים את זה כי קשה להם להתרכז בבי"ס, לא יותר מזה
לעבור על החוק? אולי צה"ל מגזים קצת עם היחס שלו לאנשים כאלו
ידעתם שפעם הורידו ל-64 על דיסלקציה?
היום כבר לא אבל עדיין אנשים מפחדים להצהיר על ליקויי למידה כי יש ספק לגבי היחס של הצבא לנושא. גם זו עבירה על החוק?

זה לא שהבנאדם אסטמתי והסתיר את זה, באמת הגזמתם...
כרגע אל תצהיר ואל תדבר על זה. אם בהמשך זה יפריע לך, תדווח. הכי גרוע תגיד שרק עכשיו התחלת להשתמש, זה הכל
מכאן ועד "תרצה או לא תרצה, אתה עבריין" זו הגזמה

ישן 24-09-2006, 19:27
  -Guy- -Guy- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ממה שהבנתי בקשר לריטלין והסיבה להורדת פרופיל

ככה הציגו לי את זה

"נגיד אתה בקרב, פעילות צבאית, מופעל עליך לחץ פיסי ומנטלי קשה. אתה חייב את הריטלין ובצדק.
אבל מה תעשה כשהוא לא יהיה זמין בשבילך? אכלת אותה"

לאידע עד כמה זה נכון
אבל לדעתי הגיוני בשביל שיורידו לפרופיל 64.

ובנוגע לאנשים לא מצהירים, צר לי להגיד, זה טמטום, שלא נדבר על עבירה.
תהיו מי שאתם ותציגו את עצמכם כמי שאתם ואיך שאתם, כולל פרטים רפואיים.
בסופו של דבר אם לא תהיו אתם ולא תציגו את עצמכם כמי שאתם, בכם זה פוגע.

שירות נעים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=25%2F07%2F2007&end_date=025%2F07%2F2010&-=.jpg]

ישן 25-09-2006, 00:32
  abisale abisale אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי -Guy- שמתחילה ב "ממה שהבנתי בקשר לריטלין והסיבה להורדת פרופיל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -Guy-
ככה הציגו לי את זה

".

ובנוגע לאנשים לא מצהירים, צר לי להגיד, זה טמטום, שלא נדבר על עבירה.
תהיו מי שאתם ותציגו את עצמכם כמי שאתם ואיך שאתם, כולל פרטים רפואיים.
בסופו של דבר אם לא תהיו אתם ולא תציגו את עצמכם כמי שאתם, בכם זה פוגע.

שירות נעים.

אחי זה כל העניין.. אני מציג את עצמי כמי שאני.. אני מציג את עצמי בתור בן אדם שיכול לתפקד תחת לחץ שמתאים מכל הבחינות ליחידות המובחרות של צה"ל ושאין לו שום מגבלה .... רטלין נותנים היום לכל מי שילך לעשות איבחון.. ומבחינתי אין לי שום בעיה , אם אני יודע שאני לא צריך ת הרטלין המזדיין הזה שכבר שנתיים אני לא נוגע בשטות הזאת אז אני לא יצהיר על זה.. זה הדבר הכי חרטה שקיים .
סופית תבינו... אם אתה לוקח רטלין לא עושה אותך בן אדם עם מגבלות שקשה לו לתפקד
אלא אם כן אתה לוקח רטלין כי אתה איפרקטיבי או מסיבה של מוגבלות שיכלית או משו.
ישן 24-09-2006, 19:45
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
-Guy- אני לא יודע אם אתה בצבא או לא...

אבל בתור חייל עם בעיות רפואיות לא קלות (פרופיל 45) אני חייב להגיד שהצבא נורא מחמיר עם אנשים עם בעיות רפואיות, אל משנה מה ומה החומרה שלו באזרחות
אם למשל אתה מצהיר שלקחת רטלין רק בשביל התקופה של הבגרויות כי קשה לך להתרכז במבחנים ואתה לחוץ, אז הוא ישר יוריד ל-64, ולא מעניין אותו שעכשיו אתה כבר לא צריך את זה ואתה בסדר, מבין?

הבעיה שלי למשל (לא ניכנס כרגע לפרטים ומה הבעיה בדיוק) כבר לא משפיעה עליי ממזמן ואני יכול לעשות הכל-לנהוג, לעשות ספורט, להיות ער כל הלילה, לשמור...

אבל...מבחינת הצבא, תמיד יש סיכון מש קלוש שהבעיה שלי תשפיע עליי, בגלל זה יש לי פרופיל 45 עם הגבלות ובגלל זה אסור לי להוציא רשיון צבאי למשל, למרות שאני עם רשיון נהיגה אזרחי כבר 3 שנים כמעט, מבין את ההקבלה פה?

מספיק שלמשל אמרת לצבא "התעלפתי פעם אחת בחיים שלי בגיל 6" והוא ישים את זה כסעיף ליקוי/יוריד פרופיל, למרות שכל רופא מומחה אפשרי אומר שזה כבר לא ישפיע וזה משהו חד פעמי (מקרה של חבר שלי), מבין???

אז לא תמיד צריך להצהיר על הכל, כי בצבא מתייחסים בחומרת יתר לבעיות רפואיות, מהסיבה הפשוטה שאין לו זמן לבדוק כל אחד ואחד ולתחקר אותו על הבעיה שלו, אז הוא אוטומטית הולך על החומרה המקסימאלית, ואני יודע את זה כי שוב-אני בעצמי עם בעיות רפואיות ונלחם עם הצבא לא מעט על כל מיני הגבלות שיש/היו לי...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר