לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2006, 16:16
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
תראה, תמיד אפשר להעלות פרופיל, אפילו ל-97
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי losaw שמתחילה ב "שנה טובה לחברי הפורום,שאלה בקשר להעלאת פרופיל"

השאלה היא אם יעבירו אותך מהתפקיד שלך, וזאת שאלה ממש טובה
כעקרון זה תמדי אפשרי, הכל אפשרי, וגם תאורתית אתה יכו להגיע לקורס טייס עוד כמה חודשים
אבל מעשית, קשה לי להאמין שתצליח לעבור תפקיד, לעבור יחידה, לעבור בסיס...ועוד אחרי 8 חודשי שירות (אתה פברואר 06 במקרה? גם אני ).
דבר ראשון-אתה צריך ללכת לרופא/ה במרפאה שימליץ עלייך לועדה רפואית.
אחרי חודשיים בערך יש ועדה רפואית, שם יושבים רופאים. אתה מציג להם את כל החומר הרפואי שימליץ על העלאת הפרופיל שלך ל-97 בלי סעיפים, או לכל פרופיל קרבי אחר...
הם יחליטו אם ההמלצות טובות, אם כדאי ומומלץ להעלות פרופיל בכלל ולבטל את הסעיף הנפשי...
בסופו של דבר, אם הם יחליטו שכן, אז ייתנו לך לדוגמא 97 בלי סעיפים, ומכאן תצטרך להגיש טופס 55 ולרשום בסיבת העברה שעקב העלאת הפרופיל אתה מעוניין לעבור ליחידה קרבית כדי לשרת כקרבי, וזאת סיבה מעולה לטופס 55...
אם הם יחליטו שלא-אז תצטרך להשלים כנראה עם העובדה שזה יהיה הפרופיל+סעיף ליקוי שלך למשך כל השירות, כי לועדה רפואית חוזרת אפשר לגשת רק אחרי 3 חדוש, וזה במידה ויש לך מידע רפואי/המלצה רפואית חדשה שלא הוצגה קודם לכן...

קח בחשבון שכל זה תהליך מאוד ארוך שיכול להגיע לכמה חודשים, אפילו חצי שנה, אז תהיה מוכן לזה

הייתי מציע לך להתחיל בזה שתדבר עם הרופא מומחה שלך (אם יש), ואם אין אז עם הרופא במפראה, שיבדוק בכלל אם יש לך סיכוי להלעות פרופיל, כי מ-45 רפואי לקפוץ ל-97 בלי סעיפים זה נדיר וקשה לי להאמין שבכלל אפשרי...

שתהיה לך שנה טובה ובריאה

נ.ב. אני בעצמי 45 רפואי ואני מכיר את העסק של הוודעות רפואיות, אז אתה יכול לסמוך על המידע שהבאתי לך עכשיו, אל תדאג
ואם צריך עוד עזרה-אני כאן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר