לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2006, 15:39
  b-17 b-17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "חוות דעת על שריון..."

אחי תפסיק להאמין לכל השטויות שאומרים לך
בן דוד שלי מ"כ בגולני חבר מ"כ בגבעתי יש לי חבר קצין כולם!!!!
טחנו ועדיין טוחנים אחי תזכור שאתה בא לצבא אין מה לעשות תכניס את זה לראש!
אתה חושב שאנשים רוצים לשמור? ממש לא אחי וואלה אם תיראה פעם חיילים בקו לא משנה איזה קו תיראה מה הם עושים כולם עומדים במחסומים כמו מסכנים בחום בוקר בודקים מכוניות חוץ מיחידות מיוחדות שעושות "מבצים" אחי דבר עם אנשים תשמע שלא הכל ורוד כמו שמספרים לך יש הרבה דברים שלא מספרים בדרך קיצרו אחי אל תדאג יהיה בסדר השריון זה אחלה של מקום עם אחלה של אנשים
תבוא בראש פתוח אחי אל תבוא מבואס תיראה שיהיה בסדר וגם אם אומרים לך לשמור אז תשמור אחי אין מה לעשות תזכור שאתה בצבא

תותחנים נוב 06!!!
!!~איכון כי אנחנו כאן בשבילך~!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2006, 19:32
  gili_i gili_i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gili_i

אתה מאוג' 06
יא צעיר לא עברת כלום בצבא עוד לא התחלת להריח את הטנקים אני בספק אם אתה יודע איך הם נראים
בתור אחד בפלוגה מבצעית של חטיבה 7 (סימן 2) אני אומר לכם החיים קשים מאוד!!! לא ישנים אכן יוצאים חרא אכן בעיקר במלחמה
אבל האנשים בשריון עושים את כל ההבדל יש הווי בפלוגות אנשים שם אוהבים אחד את השני יש אחוות צוות בטנקים לכל צוות יש את הטנק שלו שהוא מטפל בו ומדגם אותו ומכניס בו ממתקים ושטויות ויש המון חוויות גם כאלה שנגמרות בבכי וגם כאלה שלא תשכח כל החיים
סה"כ חיל מעולה השריון אבל חד משמעית לא לאנשים עצלנים!!
רק לכאלה שלא אכפת להם להתלכלך ולעבוד ימים שלמים על הטנקים ובין לבין לשמור ולעשות מטבחים
ישן 14-09-2006, 20:45
  gili_i gili_i אינו מחובר  

כן אבל זה לא יעזור לך אם תהיה מלחמה למה הטנק שלך הכי לא מבצעי בעולם
כשאני הייתי בלבנון לפני כמה שבועות זכורים לי 3 מגדים מ401 פצועים ושרשרת פיקוד ארוכה של הגדודים שלכם מתים או פצועים קשה
אז כל התנאים לא יעזרו לך הטנק שלך לא מבצעי בשיט עושה מלא בעיות ומסתבר שהמיגון שלו לא משהו
לעומת זאת הגדוד שלי ספג רק 4 הרוגים וכולם היו בטנק אחד שעלה בתחילת המלחמה על מטען 300 קילו שהיה מרים די 9 לקיבינימט

מה שעושה את ההבדל זה האדם שתוך הטנק
כנראה שאנשים שגדליםן בתנאים לא תנאים ומשמעת גסטפו ולא שכונה כמו שעושים אצלכם
יודעים יותר לשרוד במלחמות
וחוץ מזה אתה עדיין לא היית בטנק אז אין לך זכות לדבר
אני הייתי על הטנק שלך וגם למדתי עלוי קצת, יש לו מערכות מטורפות אבל חבל שהמנוע שלו כל כך גרוע וחבל שהוא כל כך גדול ובולט שכל נט פוגע בו ומוריד אותו וחבל שהחטיבה שלך היתה כישלון חרוץ במלחמה הזאת
ישן 14-09-2006, 23:30
  Bucky7 Bucky7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
לפלישתי מ7 ..ואט דה פאק אתה מקשקש ?!
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי gili_i שמתחילה ב "כן אבל זה לא יעזור לך אם תהיה..."

חמוד , גם אני הייתי בלבנון , בטנקים ( עם כל הבאסה שבעניין ) , ולחמתי בגזרה המזרחית וכמעט הגעתי לסלוקי..
הטנק שלנו לא מבצעי ?!..איך אתה יכול בכלל לרמוז על כך אחרי המלחמה האחרונה אחרי ש401 והסימן 4 עשו חיל בלבנון על אף האבדות הגבדות של החטיבה ( כ11 הרוגים )..גדוד 52 שאליו אני שייך היה הגדוד הראשון אולי מכל החיל שנכנס ללחימה..להוציא אולי את הטנק של 82 שעלה על מטען ביום הראשון..
חטפנו מאות נ"ט , עלינו על מוקשים , ונכל החטיבה נפגעו קשה לא יותר מכמה טנקים בודדים , למרות שחטפנו מטווח אפס..וזה בזכות למיגון הכי טוב שאפשר לספק והיכולות עבירות המצויינות בשטחים ההרריים והפתוחים בלבנון.. הסימן 2 הוא טנק מיושן כל נ"ט חודר אותו..המנוע גרוע..המערכות שחוקות..ואחרי זה אתה עוד אומר שהטנק שלנו גרוע..המילואימניקים שלכם שקשקו לפני כל כניסה על זחלים פנימה כי הם לא סמכו בשיט על המיגון והיכולות של הטנק שמתאימות אולי למבצע שלום הגליל..
אז לך גרז את ה80 אלף פאות גירוז לפני שהטנק שלך מתפרק..

22.7.08 החיים מתחילים מחדש..

- לא משנה כמה רע לך, תמיד תזכור: זה יותר טוב מאשר להיות בצבא האדום.
All You Need Is Love !

ישן 14-09-2006, 22:42
  ky86 ky86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.05
בתור אחד שהתגייס לשריון בבאסה...

אני יכול להגיד לך שזה אחלה מקום.
נכון,טירונות זה מסריח,הפודרה זה דבר נוראי,ולעשות טא"תים וטיפולים אחרי שהייתה כל הלילה במארב זה לא הכי כיף.
אבל יש אווירה,יש חברה מעולים,בהתחלה יהיו את החראות אבל מהר מאוד הם עפים להיות רגמים\חובשים\אלחוטנים\קשרים. יש את הטנקים שזה נשמע דבילי קצת למישהו ששיריון לא משוך אותו,אבל תאמין לי בתור מישהו שבאמת אבל באמת רצה ללהיות בחי"ר,לעשות מסלול בטנק זה ממש כיף,במיוחד עם כבדה.
קיצר אל תתבאס זה לא רע,כל מקום בצבא נהנים,בכל מקום יש חוויות,כל מקום מסריח,כל מקום טוחנים.
ואל תקשיב להם,כל חטיבה יש לה את הטוב ואת הרע,ולאיזה שלא תגיע אתה תחשוב שהיא הכי טובה.

ישן 15-09-2006, 01:33
  gili_i gili_i אינו מחובר  

אני לא בא להשוות למי נפצעו או נהרגו יותר
אבל התוצאות בשטח קיימות
זה שהמילואמניקים שלנו שקשקו זה נכון גם אנחנו שקשקנו אבל כשאני שאלתי אישית את אודי אדם איףך אתה מסביר את זה שדווקא הטנקים של 7 ספגו הכי פחות הוא אמר (בתור שריונר) שתמיד חטיבה 7 ידעה לוחמים הרבה יותר מקצועיים וזה בכלל לא משנה איזה סוג של טנק יש לך
המלחמה הוכיחה את עצמה שדווקא הטכנולוגיה המתקדמת לא ממש עזרה וטילי סאגר שכביכול לא אמורים להזיז למיגון של טנקים כן הורידו אותם- ולמה? כי הם ידעו לפגוע טוב בנקודות תורפה

וחוץ מזה זה שסימן 4 יותר טוב זה לא אומר שהאנשים בו ידעו לפעול איתו נכון כי כנראה שהגדוד שלך שחטף די הרבה במלחמה למיטב זכרוני לא ידע לנסוע במקומות יותר מאובטחים או לדעת לעבוד כמו שצריך עם מודיעין וכוחות שמסביב
עובדה שחטיבה שהכירה את המקום ממקודם והיתה הרבה יותר ממוקצעת על טנקיםן הצליחה לא רע במלחמה והוכחה לכך זה שגדוד 75 נכנס עד לליטני והרג עשרות מחבלים אם לא מאות ולא נפגע בכלל

אז לפי שאתם ממהרים להחליט באיזה טנק יותר כיף בחורף כי יש מזגן על חימום והכסא של התותחן יותר דומה לכסא מנהלים תחשבו לאיזה חטיבה יש את הכי הרבה הצלחות בינתיים בכל המבצעים בשנים האחרונות וזה לא סתם
ישן 15-09-2006, 01:48
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
הכישלון בסלוקי הוא לא של חטיבה 401, הוא של מי ששלח אותה לשם
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי gili_i שמתחילה ב "אני לא בא להשוות למי נפצעו או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gili_i

וחוץ מזה זה שסימן 4 יותר טוב זה לא אומר שהאנשים בו ידעו לפעול איתו נכון כי כנראה שהגדוד שלך שחטף די הרבה במלחמה למיטב זכרוני לא ידע לנסוע במקומות יותר מאובטחים או לדעת לעבוד כמו שצריך עם מודיעין וכוחות שמסביב
עובדה שחטיבה שהכירה את המקום ממקודם והיתה הרבה יותר ממוקצעת על טנקיםן הצליחה לא רע במלחמה והוכחה לכך זה שגדוד 75 נכנס עד לליטני והרג עשרות מחבלים אם לא מאות ולא נפגע בכלל.

כל הפשלות במלחמה היו מרמת הניהול החטיבתי ומעלה. כל מה שלא היה מעל רמת הגדוד או החטיבה פעל מצויין במגבלות התנאים שהיו. גם אם גדוד 75 היה מגיע לסלוקי בתנאים שנוצרו התוצאות היו קשות.
הסיבה לפגיעות הרבות באותו קרב היתה עיכובים רבים בהורדת הפקודות מהדרג המדיני והדרג הצבאי העליון, וכן אי מתן זמן מספיק להתארגנות כוחות החי"ר והשריון בגיזרה.
המודיעין היה בטוח שמסתובבת שם חוליית נ"ט אחת, כשלמעשה לחיזבאללה היו מספר ימים להתארגן ולהציב שם 20 חוליות נ"ט.

אתה לא מכיר את התמונה הגדולה ואין לך זכות לשפוט יחידות אחרות על פעולותיהן במלחמה.

ישן 15-09-2006, 01:43
  gili_i gili_i אינו מחובר  

ועוד משהו
לבחור שאמר שהתגובה שלי אומללה

כן אני משווה זה בסופו של דבר מה שמכריע בויכוחים של איזה טנקים יותר טובים

זה בולשיט!!! אין טנק טוב יש צוות טוב
תאמינו לי שפגז 105 של סימן 2 ופגז 120 של סימן 4 זה אותו פגז בשביל חוליית מחבלים שאגב לנו יש רקפת שזה הרבה יותר יעיל נגד חי"ר ולכם אמור להיות משהו דומה וגם זה לא אבל עזבו שטויות

כיום אין יותר מלחמות שריון בשריון גם לא יהיו למה? כי סוריה לא תעיז להוציא את הטנקים הבלויים שלה אפילו כנגד סימן 2 ומגחים

בסופו של דבר גם אם נקבל את ה4ב וגם אם נשאר עם סימן 2 תמיד נהיה הכי טובים וזה עובדה
לא סתם ל7 יש את השם הכי נחשב בשריון כי אנחנו הכרענו את רב המלחמות פה ולא 188 שהיו בזיון במלחמה הזאת ושמעתי סיפורים על מפקדים מטומטמים שלהם שעשו דוצים!!!! לנו לא היה דו"צ אחד
והם דרסו 2 גולנצ'יקים בנסיעה לאחור כמו מפגרים ונכנסו למקומות שעסור היה להם והם פרסו זחל הרבה מאוד במקומות שהם ידעו שלא כדאי להם לנסוע בהם כי הזחל יפרוס
אין אפס הטכנולוגיה הכי טובה בעולם לא תעזור אם מי שמפעיל אותה לא יהיה ממוקצע
ישן 15-09-2006, 01:53
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
תראה שאתה לא מגזים
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי gili_i שמתחילה ב "ועוד משהו לבחור שאמר שהתגובה..."

זה שיש אנשים מורעלים כמוך בשריון זה סבבה לגמרי אחי אבל אל תשכח שאתה לא עושה תחרות עם 401 או 188 מי יותר טוב או מי הורג יותר אתה אמור להילחם לצידם
ואפילו אם 7 מוערכים יותר עדיין לקרוא לחטיבות האחרות בזיון ומפגרים זה לא לעניין אחי הם שריונרים ולוחמים בדיוק כמוך שמנסים להילחם על הצד הטוב ביותר זה שיש להם טנקים אחרים זה לא קשור
קצת התחשבות פעם הבאה טוב

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

ישן 15-09-2006, 10:44
  Bucky7 Bucky7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
בואנה..סיפורים ספר לסבתות..חח
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי gili_i שמתחילה ב "ועוד משהו לבחור שאמר שהתגובה..."

מי אתה בכלל שתשפוט חטיבות שלמות במלחמה ?!
ואם כבר מפגרים..אז זה אלו ששלחו אותנו לשם..
401 , למרות שבאמת לא תפסו קווי טנקים בעידן של הסימן 4 הוכיחו את עצמם מעל ומעבר במלחמת גבורה והציגו יכולות מבצעיות מעבר לציפיות של הקודקודיה בצפון..גם אנחנו הורדנו מחבלים , נלחמנו כמו אריות בכפרים ובסלוקי..הגענו עד קנטרה ורנדוריה..ואם היו מאפשרים היינו מגיעים אפילו עד צור..
אנשים איבדו חברים וששו לקרב על הטנקים הפגועים שלהם כי לא הייתה ברירה אחרת..והמחויבות בסופו של דבר היא לחברים בטנק שלך והזה שמולך..ואני משער שזה היה גם אצל 188 שגם לא יצאו יבשים מהמים..
קיצר לפעם הבאה אם אין לך משו חכם להגיד, חסוך תגובה

22.7.08 החיים מתחילים מחדש..

- לא משנה כמה רע לך, תמיד תזכור: זה יותר טוב מאשר להיות בצבא האדום.
All You Need Is Love !

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר