לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2006, 23:06
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אני לא מבין את הקטע שלך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "הקדמת גיוס באופן מידי"

כאילו להתגייס לתקפיד לא קרבי ואז פתאום להיות קרבי?
איך תוריד פרופיל? ואיך פתאום תעלה אותו חזרה???
בתור אחד עם בעיות רפואיות לא קות שניגש כבר לוועדה והגיש בקשה והיה בכל מרפאה אפשרית בכל בסיס שהייתי, זו ממש לא פרוצדורה פשוטה...
דבר ראשון עד שאתה נכנס לתור יכול לקחת כמה ימים (תתפלא, אבל חיכיתי 3 ימים פעם ראשונה עד שנכנסתי לתור, ככה זה כשיש לפנייך איזה 30 איש כל אחד עם בעיה אחרת), דבר שני אתה מבקש ללכת לוועדה רפואית להורדת/העלאת פרופיל. המנהל של המרפאה מתסכל על המקרה שלך ובודק אם יש לך סיכוי שישנו לך את הפרופיל. אם הוא מחליט שכן אז הוא שולח אותך לוועדה. עכשיו וועדה לוקחת איזה חודשיים עד שמגישים אותך (אני מדבר מנסיון), ואתה גם חייב להציג מסמכים מרופא מומחה שמעידים על כך שהבעיה שלך כבר לא מפריעה לך יותר (או הפוך-אם ברצונך להוריד פרופיל אז להציג מסמך מרופא שיכתבו שאכן יש לך בעיה שמגבילה אותך). ואחרי זה, כשמשנים לך פרופיל אז זה להגיש טופס 55 של בקשת שינוי תפקיד והעברת בסיס, ועד שעושים את כל זה זה גם איזה חודש-חודשיים ככה אני מניח...

הצבא זה גוף עם בירוקרטיה נוראית, אל תשכח שאה לא החייל היחיד ושכל דבר בצבא לוקח המון זמן...

בכלל, למה אתה רוצה להיות לא קרבי ופתאום כן קרבי? אני לא מצליח להבין את הראש שלך בקטע הזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר